Zabawne teksty maluszków

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Zabawne teksty maluszków

Postprzez paula » 5 mar 2013, o 22:58

Zapewne niejednokrotnie w ciągu dnia maluszki mówią dziwne, dla dorosłych śmieszne, teksty. Podzielcie się nimi!

Ja opowiem historię mojego siostrzeńca (we wrześniu 6 lat).
Otóż kilka dni temu zadzwonił do mnie cały przejęty i krzyczy do słuchawki:
on: ciociuuu! wiesz co się stało?! Kinga się we mnie zakochała!!!
ja: to chyba dobrze?
on: no przestań! tak nie wypada!
ja: jak to nie wypada?
on: a czy widziałaś kiedyś, by dziewczyna znalazła sobie chłopaka? przecież to chłopak powinien poszukać sobie dziewczyny!!
ja: ale to nic takiego..
on: ona mnie kocha!
ja: to super!
on: wcale nie! bo ona mnie bardzo kocha a ja ją tylko troszeczkę

Po tej rozmowie przez godzinę się uśmiechałam i marzyłam by też mieć takie mini problemy dziecięce w życiu ;)
paula
 

Re: Zabawne teksty maluszków

Postprzez Ankara 25 » 12 mar 2013, o 14:46

ooo to temacik w sam raz dla mnie.Ja znam wiele zabawnych tekstow ktore przeszly przez usta maluszka ,poniewaz czesto odwiedzalam kiedys znajoma, ktora miala dwoch synko(jeden mial ze 3 latka a drugi cos kolo 6) i ten mlodszy tez potrafil walnac takim tekstem ze buzia ze smiechu sie nie zamykala:) kiedys pamietam ide z nim za raczke a na ziemi lezy jarzebina.Maly tak patrzy na ta jarzebine a za chwile wola -OOOO ciocia zobacz jakie male pomidory:P:P hehe.wytlumaczylam mu ze to jarzebina a nie pomidory ale kupa smiechu byla przy tym.Innym razem pamietam maly poszedl zrobic kupe nie minela dluga chwila gdy wola moja kolezanke...Myslala ze ma mu pomoc w podtarciu sie a tu nie o to chodzilo.Maly zauwazyl lezace na polce podpaski...Byl taki zaciekawiony co to jest?Staralismy sie mu wytlumaczyc ze to dla duzych dziewczynek itd w jak najlepiej zrozumialy dla dziecka w tym wieku sposob,ale maly byl nieustepliwy:Pzaczal tupac malenkimi nozkami i krzyczec ze chce przymierzyc:Dpoplakalam sie ze smiechu.Na to kolezanka mu tlumaczy ze nie moze bo to jest dla duzych dziewczyn a nie dla chlopcow a on ale ja chce!!!! a wiecie co bylo najsmieszniejsze argument jaki mial maly ze to jest dla chlopcow jak i dla dziewczynek.Powiedzial ze na opakowaniu jest i niebieski i rozowy kolor a niebieski jest dla chlopcow a rozowy dla dziewczynek:D:D hahaha to ma maly wyobraznie co:):):):):):)
Ankara 25
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 14:41

Re: Zabawne teksty maluszków

Postprzez luigi » 14 mar 2013, o 14:35

Mówię do mojego 2 letniego synusia, że bardzo boli mnie głowa. Na to on podchodzi do mnie całuje mnie w czoło i mówi nie ała już nie ała. Byłam wtedy w pięknym hotele poznań jakie tam mają spa.
luigi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 14:14

Re: Zabawne teksty maluszków

Postprzez tasiaka » 19 mar 2013, o 16:14

Nigdy nie zapomnę jak syn mojej koleżanki zaczął wszystkie psy nazywać "trujakami"
Jego tata powiedział mu, że podczas zabawy na śniegu nie można ruszać żółtego śniegu bo jest trujący. Na spacerze mały jegomość zauważył jak pies robi siku i śnieg robi się żółty jak go pogonił że jest trucicielem to nie wiedziałyśmy co się dzieje... tym oto sposobem psy są u niego na cenzurowanym...
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]