Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Postprzez jadduus » 3 lip 2020, o 09:32

Nie zdążyłam pójść do gabinetu medycyny estetycznej przed rozpoczęciem pandemii, ale zbieram kasę, na razie branża moja działa i chyba w końcu na botoks się zdecyduję, bo nie ma sensu zwlekać. Szukam na razie salonu medycyny estetycznej z konsultacjami online, z którym mogłabym pewne rzeczy po prostu obgadać przed podjęciem ostatecznej decyzji.
jadduus
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 12:10

Re: Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Postprzez Wiki11 » 8 lip 2020, o 09:03

Latami dbałam o siebie, ale niestety procesów starzenia nie powstrzymasz zwykłymi kosmetykami, tylko w końcu trzeba się zdecydować na coś poważniejszego. Pomógł mi bardzo kwas hialuronowy u dr Lenartowicz w Katowicach. Korekta zmarszczek kompleksowa, połączenie kwasu hialuronowego z osoczem bogatopłytkowym i z czasem jeszcze doszło kilka dodatkowych zabiegów. Miałam zwiotczałą skórę można powiedzieć. Wyglądałam bardzo staro po przekroczeniu 40 lat, a kwas hialuronowy mnie doprowadził mniej więcej do poziomu 36 lat, jakbym tak miała porównać. Niektórzy nawet dają lepsze wyniki, ale to pewnie wynika z grzeczności. Sama odejmuję 4, a i tak jestem bardzo zadowolona. Warto lenartowiczclinic.pl.
Wiki11
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 6 lis 2019, o 10:01
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników