Zaburzenia osobowości

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Zaburzenia osobowości

Postprzez aniulaa1991 » 27 lut 2018, o 19:33

Nie zauwazylam takiego watku wiec postanowilam napisac. Czy ktoras z Was ma zaburzenia osobowosci lub nerwice? Leczycie sie? Czy moze byla ktoras w Klinice nerwic i zaburzen osobowosci w Warszawie?
aniulaa1991
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 lut 2018, o 01:09

Re: Zaburzenia osobowości

Postprzez babeczka » 8 mar 2018, o 19:56

W dzisiejszych czasach przeważnie każdy ma nerwicę,ale póki co ludzie wolą unikać drastycznych sytuacji typu - psychiatra. ;-)
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Zaburzenia osobowości

Postprzez alex1234 » 19 mar 2018, o 23:47

No od tego są lekarze i nic innego nie pomoże. To nie wstyd i powinno się chodzić, jeśli jest taka potrzeba. Bardzo dobrych specjalistów maja w SPAM. Najlepsze opinie w mieście.

Ostatnio edytowano 20 mar 2018, o 11:38 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie spamować forum
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Zaburzenia osobowości

Postprzez grazynna » 20 mar 2018, o 13:26

Z nerwicą i innymi tego typu rzeczami nie ma żartów, to może przerodzić się w depresję, a z depresją to już bardzo poważny problem. Trzeba działąć jak najszybciej i udać się do specjalisty. To żaden wstyd .

grazynna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 mar 2018, o 13:18

Re: Zaburzenia osobowości

Postprzez celine » 3 gru 2020, o 13:20

Tak, ja mam zaburzenia osobowości i leczę się w https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ , trafiłam tutaj przypadkiem, ale teraz wiem, że lepiej wybrać nie mogłam. Mają naprawdę dobrych, doświadczonych specjalistów, bez ich pomocy nie dałabym sobie rady, a teraz widzę, że wszystko zmierza w dobrym kierunku :)
celine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 cze 2018, o 16:12

Re: Zaburzenia osobowości

Postprzez Kalinnaa » 15 gru 2020, o 22:12

Ze mną jest chyba ok, przynajmniej tak mi się wydaje =] Czasami lubię sobie zrobić test osobowości, żeby zobaczyć, jak się zmieniam. Na internecie jest mnóstwo stron, na których takie testy można zrobić. Oczywiście nie biorę ich do końca na poważnie, bardziej jako zabawę, lecz jak wyjdzie z niego, coś, z czym się nie zgadzam, to daje do myślenia.

Kalinnaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 gru 2020, o 21:58
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]