Zakład o to, kto ma lepiej

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Zakład o to, kto ma lepiej

Postprzez szopka1991 » 29 cze 2012, o 17:26

Witam serdecznie .
Niedawno z moim narzeczonym rozmawialiśmy o tym, która płeć ma lepiej w codziennych czynnościach. Doszło do tego, że założyliśmy się o to, to dłużej wytrzyma robiąc czynności, które zazwyczaj robi płeć przeciwna. Proszę, pomóżcie mi wymyślić czynności, które mogłaby go powalić z nóg (np. noszenie mokrych podpasek, itp ).
Z góry dziękuję za pomoc .
szopka1991
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 cze 2012, o 17:25

Re: Zakład o to, kto ma lepiej

Postprzez mycha25 » 29 cze 2012, o 20:03

Jak dla mnie to każda z płci ma trudno.No chyba że ktoś jest leniem i nie robi nic!Wiadomo że się przyjęło że kobieta w domu powinna robić wszystko ale właśnie sztuką jest żeby domowe obowiązki podzielić na dwoje :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Zakład o to, kto ma lepiej

Postprzez Masjaa » 30 cze 2012, o 11:59

noszenie mokrych podpasek ? a kto nosi mokre trzeba wymieniać ;) każ mu tampona założyć haha. a na poważnie to zależy od ludzi jak postrzegają swoją codzienność, od pracy jaką wykonują itd... nie da się chyba stwierdzić że faceci czy kobiety mają lepiej lub gorzej. nie ma co przesadzać z równouprawnieniem i czasem dać się wykazać facetowi ;)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]