Zakochana koleżanka

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Zakochana koleżanka

Postprzez fragile » 30 sie 2016, o 14:16

Witajcie, jestem tu nowa.
Pracuję od stycznia z pewną kobietą, która nie kryje tego, że podobają jej się kobiety. Nic nie mam do takich ludzi, ale wydaje mi się, że ona się we mnie podkochuje. Jest dla mnie bardzo miła, serdeczna, prawi komplementy, czasami "przypadkowo" jej rączka dotknie mojej, albo gdy jest tłoczno, to się otrze o mnie... Zaprosiła mnie kiedyś na kawę, owszem poszłam, nie chciałam odmawiać, ot tak pogadałyśmy, a ona była wyraźnie podekscytowana, zadowolona jak małe dziecko z prezentu... Potem zaprosiła mnie jeszcze raz, ale już odmówiłam, bo nie jestem zainteresowana takimi spotkaniami z nią, bo widzę do czego ona zmierza. Co innego koleżeństwo, albo kawa a fajnym facetem, a co innego z nią, ja nie jestem lesbijką, czy biseksualną, kocham tylko facetów.
Co ja mam zrobić? Jak jej to wytłumaczyć? Ona wciąż się nakręca, przebywa często w moim sektorze, przychodzi z byle czym, niby pyta o pracę, ale widzę że chce być blisko mnie. Boże nie chciałam zawrócić jej w głowie, pierwszy raz mam taką sytuację. Ostatnio też ona się do mnie odzywa na portalu społecznościowym, zbywam ją milczeniem, bądź odpisuję zdawkowo, ale to nic nie daje.
Nie chcę jej łamać serca, aby cierpiała. Jak mam z tego wybrnąć?
fragile
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 sie 2016, o 14:08

Re: Zakochana koleżanka

Postprzez Hadassa » 30 sie 2016, o 17:36

Po prostu jej napisz ze wolisz facetow ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zakochana koleżanka

Postprzez vaniliiia » 31 sie 2016, o 11:26

Nigdy nie rozumiem czemu babki mają takie problemy. Zamiast przy okazji ją nakręcać i samą siebie denerwować nie lepiej postawić sprawę jasno? Moim zdaniem szczerość to podstawa. Po co niepotrzebnie kobiecie robić nadzieję, po co się denerwować, po co rozmyślać... Serca jej nie złamiesz jak będziesz szczera, wręcz przeciwnie - to nawet lepiej. Gorzej byłoby gdybyś robiła jej nadal nadzieję, spotykała się z nią itp. Pewnie pomyślałaby, że jednak ma u Ciebie szansę i to jej faktycznie mogłoby trochę złamać serducho, w końcu się zaangażowała :)
3 mam kciuki!

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Zakochana koleżanka

Postprzez Wellness0 » 2 wrz 2016, o 15:47

Moim zdaniem musisz znaleźć chłopaka i jak Ona będzie Ciebie zapraszać na spotkanie, to będziesz mówić,że już jesteś umówiona z chłopakiem, może po jakimś czasie sama zrozumie, że nie jesteś nią zainteresowana :) dużo ciekawych artykułów możesz znaleźć na LINK , nie pamiętam czy akurat na Twój temat coś znajdziesz ale warto poczytać :)

PROSZE NIE SPAMOWAC
Wellness0
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 wrz 2016, o 11:22

Re: Zakochana koleżanka

Postprzez Mala_Mi » 6 wrz 2016, o 18:32

Przyjdz na impreze firmowa z facetem. Albo niech jakiś przystojny kolega odprowadzi Cię do pracy lub przyjdzie po Ciebie po pracy. To powinno ostudzić jej zapał :)
Avatar użytkownika
Mala_Mi
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 21 lut 2016, o 16:25
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]