założyłam sklep internetowy, jak pozyskać klientów ?

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Re: założyłam sklep internetowy, jak pozyskać klientów ?

Postprzez gagarina » 7 lip 2020, o 15:48

Nikt nie wspomniał o kampanii ad words w google a można ją sobie samemu stworzyć (jest pomoc googla) i za niewielkie pieniądze szybko wypromować sklep. Moim zdaniem to najlepsze narzędzie jak ma się mały budżet, tylko trzeba dobrze pokombinować. FB jak najbardziej ale trzeba się na tym znać i też zainwestować w reklamę która trafi do grupy docelowej (nawet bardzo małe środki dadzą dobry efekt). Prowadzenie własnego bloga czy fanpejdza jest bardzo czasochłonne. Jeśli masz dobre zdjęcia tej bielizny, to lepiej wrzucać fotki na Instagram. Może też allegro ma jakieś narzędzia do promowania?
Też myślę o sprzedawaniu na allegro ale bez zakładania sklepu:) powodzenia!
gagarina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 lis 2017, o 22:13

Re: założyłam sklep internetowy, jak pozyskać klientów ?

Postprzez Parker » 27 lip 2020, o 10:09

Andre77PL napisał(a):Hm... A gdzie polecacie zlecić zrobienie strony WWW? Zastanawiam się właśnie w chwili obecnej, czy np. to tworzenie stron www - labcreation.pl/tworzenie-stron-internetowych/ będzie dobrym wyborem... Co na ten temat myślicie?



Stworzenie strony www polecam u firmy https://veleo.pl/oferta/tworzenie-stron-internetowych/ ;-)
Zoptymalizują Ci stronę pod pozycjonowanie czego większość firm niestety nie robi.
Parker
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 lip 2020, o 10:05

Re: założyłam sklep internetowy, jak pozyskać klientów ?

Postprzez fredimiot » 17 sie 2020, o 14:53

Własny sklep internetowy z ubraniami do świetny projekt aby otworzyć swój biznes lub rozpocząć sprzedaż internetową w momencie gdy obecnie ma się własny biznes w którym sprzedaje się odzież. Aby – żeby nie zrobić błędów właściwie jest przemyśleć w jaki sposób to dokonać by wszystko działało prawidłowo i skutecznie. Mam kwalifikację i dodatkowo jestem w stanie poradzić aby uchronić się od najczęstszych błędów i również mogę wskazać Tobie dobrego, a przede wszystkim skutecznego partnera na stronie https://shopelo.pl/jak-otworzyc-sklep-internetowy-z-odzieza.php z jakim możesz uruchomić swój sklep internetowy z odzieżą z którym ustrzeżesz się od podstawowych błędów. Ubrania sprzedawały się i będą się sprzedawać również przez długi okres dlatego też – za mocno nie ryzykujesz.
fredimiot
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 sie 2020, o 14:49

Re: założyłam sklep internetowy, jak pozyskać klientów ?

Postprzez Agnieszka75 » 24 lut 2021, o 19:44

Najlepiej przez pozycjonowanie sklepu internetowego, np https://awprojekt-art.pl/pozycjonowanie-lokalne/
Dobrze by było zlecić to zadanie agencji interaktywnej, która zajmuje się tworzeniem sklepów oraz seo.
Agnieszka75
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 lut 2021, o 19:39

Re: założyłam sklep internetowy, jak pozyskać klientów ?

Postprzez Agnieszka75 » 24 lut 2021, o 19:45

Stworzenie strony internetowej polecam w agencji AW PROJEKT https://awprojekt-art.pl/ i warto od razu z pozycjonowaniem.
Agnieszka75
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 lut 2021, o 19:39

Re: założyłam sklep internetowy, jak pozyskać klientów ?

Postprzez TynkaSch » 18 mar 2022, o 16:11

Stworzenie strony internetowej to jedno, ale nie zapominajmy również o innych rzeczach jak zwiększanie zasiegów poprzez kanały social media, czy poprzez np. dodawanie wizytówki firmy do katalogów jak chociażby tutaj https://firmyzory.pl/
TynkaSch
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 lis 2021, o 18:08

Re: założyłam sklep internetowy, jak pozyskać klientów ?

Postprzez dominika10 » 1 cze 2022, o 11:59

A prowadzicie same swoją księgowość? Ja próbowałam, ale zajmowało mi to za dużo czasu i teraz korzystam z pomocy biura Ofi-Detal i są bardzo dokładni i profesjonalni, przez co ja mogę spożytkować ten czas na inne obowiązki związane z firmą.
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: założyłam sklep internetowy, jak pozyskać klientów ?

Postprzez klaudiakkk22 » 24 cze 2022, o 12:09

Mi bardzo pomogły spotkania z KobietyPro, natchnęły mnie do działania i pokazały jak zadbać o biznes :)
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: założyłam sklep internetowy, jak pozyskać klientów ?

Postprzez Metakobieta » 9 lip 2022, o 11:14

SEO, SMM, reklamy, marketing szeptany, promocje, partnerstwa, afiliacja, placówki sprzedażowe (Allegro, Ceneo i inne), blog, katalogi i wiele-wiele innego. Trzeba robić WSZYSTKO aby sprzedaż była na jakimś poziomie. I wlaśnie to jest ciężka praca i wyzwanie.
Metakobieta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 6 lip 2022, o 16:25

Re: założyłam sklep internetowy, jak pozyskać klientów ?

Postprzez misia42 » 14 lip 2022, o 12:30

Przetłumacz swoje produkty na inne języki i je promuj w Niemczech, Brytanii, Francji, Hiszpanii, itd a nawet Stany są to o wiele większe rynki ludzie chętniej kupują przez internet i używają amazona i ebay, poczytaj sobie jak amazon obsługuje paczki są w tym pionierami, promuj się na FB IG i załóż kanał youtube żeby pokazywać jak twój produkt działa możesz wtedy zamieszczać linki do swojej strony internetowej
misia42
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 lip 2022, o 19:11

Re: założyłam sklep internetowy, jak pozyskać klientów ?

Postprzez hope29 » 15 lip 2022, o 13:28

LinkedIn zrzesza w jednym miejscu największa ilość przedsiębiorców z całego świata. To w tej przestrzeni znajdziecie decydentów najwyższego szczebla, liderów opinii, czy przedstawicieli najważniejszych firm na rynku.

Avatar użytkownika
hope29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lip 2022, o 13:26
Lokalizacja: Poznań

Re: założyłam sklep internetowy, jak pozyskać klientów ?

Postprzez katrinka » 12 gru 2022, o 11:14

Mamy, zintegrowany z shopperem, chyba od miesiąca i wpadło w tym czasie chyba jedno zamówienie na 600 ^^ jego 2 zasadnicze plusy: 1. oznaczanie produktów podbija zasięgi posta
2. Jak dodasz nowy produkt to ludzie, którzy polubili Twoja stronę go widzą.
Także na tę chwilę to działanie bardziej marketingowe, niż sprzedażowe

Oczywiście dobrze jest tutaj przygotować wartościowe teksty pod seo https://tekstokracja.pl/teksty-seo/ Od siebie polecam kontakt z nimi. Powinni te teksty przygotowac.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: założyłam sklep internetowy, jak pozyskać klientów ?

Postprzez renata87 » 12 gru 2022, o 17:02

Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym :) Tutaj jest ciekawie opisane co to na co to i kto na tym skorzysta najbardziej https://advist.pl/pozycjonowanie-lokalne-kto-skorzysta-z-niego-najbardziej/
renata87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 mar 2021, o 13:30

Re: założyłam sklep internetowy, jak pozyskać klientów ?

Postprzez Slqopaks » 16 sty 2023, o 10:46

Jedna z najskuteczniejszych metod podniesienia swojej pozycji oraz pagerank jest bez wątpienia pozycjonowanie w google maps. Jednak nie każdy kto oferuje tego typu usługi w sieci jest specjalista. To zabieg szczególnie ważny, gdyż nieprawidłowo wykonywany może naprawdę zaszkodzić. Decydując się na tego typu usługi warto dobrze zapoznać się z ofertą agencja social media https://warsawmediahouse.pl/prowadzenie-fanpage/
Slqopaks
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 sty 2023, o 10:45

Re: założyłam sklep internetowy, jak pozyskać klientów ?

Postprzez ona_my » 1 sie 2023, o 17:44

Skorzystanie z wirtualnego biura to najlepsza decyzja, jaką podjąłem w prowadzeniu mojej firmy. Takie wirtualne biuro przyniosło mi znaczne oszczędności i profesjonalne wsparcie.
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45

Re: założyłam sklep internetowy, jak pozyskać klientów ?

Postprzez morris30 » 21 wrz 2023, o 14:09

Rejestracja domeny działa na zasadzie wykupionego abonamentu np. na okres 12 miesięcy. Cena domeny zależy głównie od firmy rejestrującej oraz wybranej nazwy domeny i jej rozszerzenia. Po zakończeniu cyklu można oczywiście przedłużyć swój abonament.

Avatar użytkownika
morris30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 wrz 2023, o 14:08
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]