Zapach perfum dla panny młodej

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Zapach perfum dla panny młodej

Postprzez paula » 17 cze 2013, o 18:14

Za rok wychodzę za mąż. I jako że impreza będzie na prawie 70 osób, to wiadomo - chcę być idealna w tym dniu: super sukienka, śliczna fryzura, niesamowity makijaż i.. no właśnie. Mam 23 lata, czyli za rok 24 (wow.. :P ) i bardzo chciałabym dopasować odpowiedni zapach perfum do tej okazji. Nie chcę jakiegoś bardzo ciężkiego zapachu, ale też nie chciałabym pachnieć jak jakaś nastolatka (czyli zbyt słodko :P ).
Jakie wobec tego polecacie perfumy?
Dodam że chciałabym coś, co może i kosztować trochę więcej kaski, ale będzie utrzymywało się przynajmniej przez 4-5h. Wiadomo że gdzieś tam mamie do torebki wrzucę ten mój perfum, ale nie chciałabym co chwilę się nim psikać.

Do tego drugie pytanie:
Jaki antyperspirant polecacie, który nie zostawi plam i również będzie w miarę wytrzymały?
Większość tych, które używam, są po prostu beznadziejne. Zwłaszcza teraz, gdy temperatury sięgają ponad 25 stopni, a ja mam dezodorant, który nie do końca spełnia moje oczekiwania - użyję go i po kilku minutach czuję że jednak nie działa tak jak powinien.
paula
 

Re: Zapach perfum dla panny młodej

Postprzez ladybug » 17 cze 2013, o 20:54

Antyperspirant :
Kup sobie bloker z ziaji za 6 zł w kosmetycznym i zastosuj się do zaleceń. A przy stosowaniu go wystarczy najzwyklejszy antyperspirant . Gdyż on blokuje pocenie się.

a co do zapachu :
każdy ma inny gust ,jedni wolą mocne inni delikatne,jedni owocowe drudzy kwiatowe,orientalne itp najlepiej przejdz się po drogeriach i poszukaj czegos dla siebie masz dużo czasu.
ladybug
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 16:39

Re: Zapach perfum dla panny młodej

Postprzez Hadassa » 18 cze 2013, o 09:23

jeżeli chodzi o antyprespirat używam z Vishy.. czasem jak promocja jeste, to potrafi 20 kosztować, a wg mnie jest rewelacyjny...

Co do perfum, to już chyba indywidualna sprawa...
Może inaczej, jakich w ogóle używasz ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zapach perfum dla panny młodej

Postprzez paula » 18 cze 2013, o 18:40

mnie się podobają zapachy dość hmm... może nie tyle że intensywne, co bardziej takie "ciężkie". Jednak mam dopiero 23 lata i to tak średnio do mnie pasuje :)
aktualnie używam perfum z firmy FM nr 173 i bardzo mi się podoba.
Kiedyś (gdy jeszcze produkowali) używałam bardzooo długo z Avon: Dream Life
Niedawno też skończyłam z Avonu: Perceive.
I wydaje mi się że chyba ten ostatni bym mogła wybrać na swój ślub, tylko tak jak mówię - chodzi mi o to byście mi doradziły jakieś zapachy które wy używacie i które są w miarę wytrzymałe :)
paula
 

Re: Zapach perfum dla panny młodej

Postprzez Hadassa » 18 cze 2013, o 21:49

No to proponuję zainwestować troszku więcej kasy ;) i kupić coś z markowych, potrafią się trzymać cały dzień ;)
mam porónanie bo stosowałam i z avonu i z fm.. i te firmowe... ;)

z klasyki coco chanel nr 5 ;)
a ja osobiscie uwielbiam amore amore ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zapach perfum dla panny młodej

Postprzez paula » 18 cze 2013, o 22:12

no właśnie akurat na perfum nie zamierzam oszczędzać. Co prawda nie chciałabym wydać 300zł tuż przed ślubem (gdy jest wiele wydatków) na perfum, ale coś ok. 100-200zł dałabym, byle mieć pewność że to będzie zapach odpowiedni dla panny młodej i będzie się trzymać w miarę długo.

Mój kumpel jest w fm i ciągle mi wmawia że te ich perfum są niby podróbkami znanych marek ale tak samo długo się trzymają - ja w to nie wierzę za bardzo. Jednak na co dzień trochę szkoda by było mi kasy dać 200zł za perfum gdy jedynym moim wyjściem jest niedzielny spacer, a w ciągu tygodnia - uczelnia :P
paula
 

Re: Zapach perfum dla panny młodej

Postprzez Hadassa » 18 cze 2013, o 22:18

powiem tak, jak raz wydałam 200 na amor, to już nie używa innych ;)
nawet wieczorem niektórzy mówią, że jeszcze ładnie pachne...
więc warto...

jak jest w promocja w rosmanie albo superpharmie to można fajne prefum za mała kasę dostać :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zapach perfum dla panny młodej

Postprzez paula » 18 cze 2013, o 22:35

noo tylko że przed ślubem nawet "mała kasa" jest przeogromną :P

nie no przejdę się kiedyś przy okazji do porządnej drogerii/perfumerii i może coś wybiorę ;)
paula
 

Re: Zapach perfum dla panny młodej

Postprzez Hadassa » 19 cze 2013, o 09:49

ja wiem ;) bo sama liczę ;)
ale czasem promocje są ;) a dwa, zawsze możesz kupić mniejszą pojemnosć....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zapach perfum dla panny młodej

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 19 cze 2013, o 11:10

Ja używam Garniera i przed ślubem również o nim nie zapomniałam a co do perfum, myślę że jeśli podoba Ci się nawet słodki zapach który nie pasuje do Twojego wieku to Twój dzień i nic nikomu do tego. W ogóle to wydaje mi się, że zapach czy perfumy są po to aby ich używać a nie dostosowywać do wieku.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Zapach perfum dla panny młodej

Postprzez piramida » 30 cze 2013, o 07:39

Balenciaga L Essence jest bardzo gustowny i w sam raz na taką wyjątkową okazję :) sama używam ich tylko przy jakiejś ważniejszej uroczystości, bądź gdy chce po prostu dobrze sie poczuć :) ogólnie perfumy w przystępnych cenach można zamówić online, np tu SPAM

Ostatnio edytowano 30 cze 2013, o 10:13 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
piramida
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 lis 2011, o 11:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]