Zaproszenia ślubne

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Zaproszenia ślubne

Postprzez Klaudia » 12 kwi 2012, o 23:37

Prośba! Zna ktoś stronkę z ładnymi zaproszeniami? Bo już od dwóch mięsięcy zamawiam wszędzie na internecie próbki i nadal to nie to co bym chciała.. proszę pomóżcie!!!! :serca
Klaudia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 12 kwi 2012, o 22:59

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez no.nie.wiem » 13 kwi 2012, o 08:47

W internecie jest maaaaasa stron z zaproszeniami. Ja zamawiałam na allegro. Zależało mi na skromności i minimaliźmie i allegro spełniło moje oczekiwania. zaproszenia-slubne.com powinnaś coś tam znaleźć ciekawego...

A może tak trochę inwencji twórczej :) Coś niestandardowego. Ostatnio widziałam zaproszenie w formie pocztówki. Widniało na nim zdjęcie młodej pary (właściwie to samych twarzy z profilu) na policzkach nabazgrali sobie swoje imiona i datę ślubu. Na odwrocie było juz standardowo, X i Y maja zaszczyt zaprosić bla bla bla i reszta ważnych informacji.
z pomysłem i dowcipem. spodobały mi się
no.nie.wiem
 

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez Klaudia » 13 kwi 2012, o 12:10

Fakta faktem jest duzo stron z zaproszeniami.. Ale jakoś ciężko mi się zdecydować na jakieś.. :( może też dlatego że jest ich za dużo. Ale to co zamawiałam nie spełnily jakoś moich oczekiwań i myslałam może że mi podsuniecie jakieś pomysły albo pokażecie co Wy miałyście...?
Klaudia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 12 kwi 2012, o 22:59

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez poziomkaa » 18 kwi 2012, o 15:14

Sporo jest tych stronek, ale jak pisze, że już masę przejrzałaś, to nie wiem, co Ci podpowiedzieć - może nie skupiaj się tak bardzo na zaproszeniach, przecież to nie jest aż taka ważna sprawa, sam ślub i przyjęcie weselne są ważniejsze ;).
poziomkaa
 

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez T5U » 7 cze 2012, o 12:30

Witam wszystkich...lub wszystkie panie.

Zdaję sobie sprawę z tego, że nie powinno mnie tu być, ale powiedzmy, że każdy facet ma w sobie cząstkę kobiety, tak na usprawiedliwienie.
W każdym razie chciałbym się was spytać o zaproszenia ślubne, które chciałbym projektować i wrzucać na rynek, takie moje małe marzenie. Wykonałem kilka próbnych projektów, które możecie znaleźć tutaj po lewej stronie:

www.t5u.pl

Byłbym wdzięczny, za jakiekolwiek komentarze, krytyczne czy też nie, bo szczerze mówiąc nie wiem co teraz w trawie piszczy jeśli chodzi o gusta i modę "zaproszeniową". Osobiście chciałbym trochę ożywić ten dział w naszym kraju, jako, że większość zaproszeń jakie udało mi się znaleźć w firmach małych czy dużych jest...trochę zbyt doniosła jak na moje gusta. Falbanki, wstążeczki i dumne wiersze są okej, ale z drugiej strony to jest w którym można pokazać trochę szaleństwa a kolorowe textury i projekty retro z pomysłem mogłbyby wpaść komuś w oko. Tak się przynajmniej dzieje zagranicą, u nas nadal jest moda na powagę i tradycję.

Mógłbym tak pisać w nieskończoność, jeśli któraś z was miałaby jakieś pytania to śmiało.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
T5U
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 cze 2012, o 11:54
Lokalizacja: Słupsk

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez athe » 26 paź 2012, o 16:42

Hej!

Mam pytanie od dłuższego czasu przygotowuję wielką imprezę rodzinną na ślub mojej znajomej :) Chciałam żeby wszystko wyszło idealnie dlatego chciałam zainwestować w zaproszenia na wesele np. te tutaj: http://magnetcards.pl/ i widziałam świetne ze zdjęciem i to na magnes na lodówkę - co sądzicie o nich? Miał może ktoś już takie?
athe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 20:20

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez brunecia » 30 paź 2012, o 07:55

My zamawialiśmy na allegro, zabawnie, z dowcipem, eleganckie ruloniki zawiązane wstążeczką. Jedyny minus, że nie dało się ich zrolowanych wysłać pocztą. Ale nie mieliśmy gości które zapraszaliśmy pocztą.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez sun979 » 14 lis 2012, o 09:40

A co myślicie o zaproszeniach ze zdjęciem narzeczonych?
Mi się np. podobają m.in. takie: http://allegro.pl/zaproszenia-slubne-na ... 36758.html
sun979
 

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez Kejti » 20 lis 2012, o 12:07

Ślubne zaproszenia są najpiękniejsze jeśli wykonane są ręcznie. Oczywiście, że jeśli ma się wyobraźnię i trochę zmysłu plastycznego to można zrobić je samemu, frajda super, tylko czy czasu wystarczy? ;-)
Jakby ktoś poszukiwał ładnych zaproszeń to może na Decobazaarze coś wynajdzie, widziałam tam kilka ciekawych modeli, ale nie wiem czy już się nie sprzedały. Można tam poprosić autora, żeby zrobić kartoniki na stół z takim samy wzorem - będzie to fajne uzupełnienie.

Moja koleżanka na ślubie miała zaproszenia, kartoniki z nazwiskami na stołach i... tort weselny w jednym wzorze, fajnie to wyglądało :-)
Kejti
Miła Kobietka
 
Posty: 72
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 22:55

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez aniamazk » 20 lis 2012, o 18:04

Ręcze zaproszenia. Jakiegoś kaligrafa z umiejętnościami. polecam takiego typu zaproszenia robią wrażenie.

Budujesz dom zobacz ciepłe okna
Avatar użytkownika
aniamazk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 lis 2012, o 17:59

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez joolka » 23 lis 2012, o 14:22

ja właśnie szukam kogoś kto mi zrobi/wypisze ręcznie zaproszenia, więc jak kogoś znacie, polecaci to piszcie :)

Avatar użytkownika
joolka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 14:15

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez max0 » 26 lis 2012, o 03:34

Wykonane na wysokiej jakości papierze o gramaturze 246g i strukturze skóry.

Kolor papieru : ecru(domyślny) lub biały.

W zestawie bardzo ładna koperta koloru ecru lub biała (do wyboru).

Pełna personalizacja w cenie, wszystkie dane (Imiona i Nazwiska, daty, nazwy ulic, Kościoła i Restauracji) prosimy wysłać w formie pliku TXT.

max0
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 03:32

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez lulumiranda » 29 lis 2012, o 13:07

Ja swoje zaproszenia kupowała na Allegro, w drukarni, efekt był rewelacyjny.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez wqaz » 3 gru 2012, o 00:31

Zaskocz swoich gości wręczając im oryginalne zaproszenia na ślub. Nieprzeciętne projekty to nasza specjalność bo jesteśmy kreatywni i lubimy wyzwania. Z papieru wyczarujemy dla Ciebie najpiękniejsze zaproszenia.
Wymiary i/lub waga

Proponowane serce ma wymiary ok. 11 x 10,5 cm. Ze względu na rozmiar zaproszenia, do każdego serca wykonywana jest kwadratowa wkładka z nadrukiem dodatkowych informacji dotyczących Uroczystości.

wqaz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 00:26

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez lajlab » 21 lut 2013, o 22:39

zaglądnij na stronkę którą mam w sygnaturce :)

Najpiękniejsze zaproszenia ślubne - www.zaproszeniaslubne.pro
lajlab
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 22:26

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez roxxy681 » 22 lut 2013, o 12:16

Nie myślałaś o tym, żeby zrobić po prostu własny projekt i zlecić wykonanie?
roxxy681
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 17:03

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez sun979 » 20 mar 2013, o 11:01

Wybrałam 3 typy zaproszeń, z których zamówię próbki. :) Które podobają się bardziej?

Przedstawiam miniaturki:

Linki do nich:
1. http://allegro.pl/piekne-zaproszenia-sl ... 89671.html
2. http://allegro.pl/dotgraf-zaproszenia-n ... 14681.html
3. http://allegro.pl/dotgraf-zaproszenia-s ... 64397.html
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
sun979
 

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez pisanka » 25 mar 2013, o 14:36

nas też niedługo będzie czekać wybieranie zaproszeń :D jednak gorsze od samych zaproszeń jest ustalenie treści, ponieważ chcemy na zaproszeniu uwzględnić, że zamiast kwiatów i prezentów, chcemy symboliczną kopertę z zawartością oczywiście na wycieczkę. Chociaż nie wiem czy proszenie gości wyłącznie o pieniądze jest nietaktem :/ jak sądzicie? jeżeli nie wypada to o co jeszcze można prosić gości? nie chcemy prezentów żadnych konkretnych, bo wszystko co potrzeba mamy.. zależy nam na wyjeździe, więc już sama nie wiem :/

pisanka
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 15:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez sun979 » 25 mar 2013, o 22:17

pisanka napisał(a):nas też niedługo będzie czekać wybieranie zaproszeń :D jednak gorsze od samych zaproszeń jest ustalenie treści, ponieważ chcemy na zaproszeniu uwzględnić, że zamiast kwiatów i prezentów, chcemy symboliczną kopertę z zawartością oczywiście na wycieczkę. Chociaż nie wiem czy proszenie gości wyłącznie o pieniądze jest nietaktem :/ jak sądzicie? jeżeli nie wypada to o co jeszcze można prosić gości? nie chcemy prezentów żadnych konkretnych, bo wszystko co potrzeba mamy.. zależy nam na wyjeździe, więc już sama nie wiem :/



U mnie dużo osób prosiło o kasę do kopert i np. kupon lotto zamiast kwiatków. TO jest zrozumiałe dlaczego młodej parze zależy na kasie, bo chcą się urządzić itd. Ja się tym nie będę przejmować...
sun979
 

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez tasiaka » 26 mar 2013, o 17:28

większym nietaktem jest chyba później sprzedawanie prezentów na allegro albo upychanie ich po pawlaczu i tłumaczenie się kiedy ofiarodawcy przyjdą w odwiedziny :)
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez brunecia » 3 kwi 2013, o 11:55

W dzisiejszych czasach większość osób wie, ze młodym zależy na kasie a nie prezentach, aczkolwiek warto napisać jakiś żartobliwy tekścik, że młodzi bardziej by się ucieszyli z kasy aniżeli prezentów :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez vicky0019 » 15 cze 2013, o 00:53

Myśmy napisali na zaproszeniach taki wierszyk, że nie prezenty a coś by świnka skarbonka się cieszyła :) A jakie masz zaproszenia?

Ostatnio edytowano 22 cze 2013, o 20:16 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez Wiki99 » 19 cze 2013, o 10:17

Też zamawiałam na Allegro. Jest tego tyle i to w różniastych odmianach, że na pewno coś znajdziesz. Tylko zaproszenia trzeba zamawiać duuuużo wcześniej bo czeka się na nie nawet koło miesiąca :angrywife

Wiki99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 cze 2013, o 09:54

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez Hadassa » 19 cze 2013, o 10:19

A my postanowiliśmy i robimy sami ;)
tylko że nie będą takie standardowe ;) jak zrobimy to się pochwalimy :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zaproszenia ślubne

Postprzez MariaAntonina » 6 sie 2013, o 10:49

Ja polecam zaproszenia z tej stronki http://www.manufakturaslubow.blogspot.com
Są piękne, ręcznie robione i bardzo dobre ceny. Mi zamówienie przysłali w ciągu 2 dni.
MariaAntonina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 sie 2013, o 10:46
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Adrian382, Bing [Bot]