Zapachy we wnętrzu

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Zapachy we wnętrzu

Postprzez lavender » 11 sie 2011, o 12:26

Fajne saszetki zapachowe można kupić w rossmanie. Aletrnatywą (zdecydowanie lepszą) dla gotowych saszetek jest kupienie, np. na targu suszonych kwiatów lawendy albo lipy i wsypanie tego do lnianego woreczka. Zapach niesamowity. Jeśli chodzi o zapachy w domu (czytaj: nie w szufladzie) - najczęściej używam naturalnych olejków eterycznych, które wlewam na kominek z podgrzewaczem.
lavender
 

Re: Zapachy we wnętrzu

Postprzez Zorka » 29 sie 2011, o 19:18

Jest taka metoda na łady zapach w domu, trzeba delikatnie podgrzać piekarnik, a blachę skropić olejkiem waniliowym. To alternatywa dla zapachu ciasta w domu, który oczywiście jest najlepszym pachnidełkiem :)
Zorka
 

Re: Zapachy we wnętrzu

Postprzez general » 24 wrz 2011, o 20:10

też lubię kiedy w moim domu ładnie pachnie...mam airwick i nie narzekam sam się uruchamia i wystarcza na długo, ale mam inny problem... jak się wchodzi do domu mojej koleżanki to tam tak ładnie pachnie że aż jej zazdroszczę a u mnie tego zapachu brakuje i nie wiem dlaczego, mam czysto sprzątam i niby wszystko ok ale ( no właśnie jest to ale), podżuccie jakies pomysły na ładny zapach w moim domu.Pozdrawiam
general
 

Re: Zapachy we wnętrzu

Postprzez krecik_ja » 16 gru 2011, o 18:53

Jeśli chodzi o zapachy we wnętrzu,
uwielbiam piękne kompozycje kwiatowe. Wspomnienia lata.. lub wiosenna łąka pełna słońca.. Ostatnio używam zawieszki zapachowej do szafy Sunny breeze - nutki mandarynki, wanilii, jaśminu.
krecik_ja
 

Re: Zapachy we wnętrzu

Postprzez Majeczka_1 » 26 sty 2012, o 20:28

Dołączę się do tematu, bo nieźle się uśmiałam jak tam wcześniej któraś z Was napisała - "ile bym kasy nie miała to tyle bym na świeczki wydała..." To ja też do takich osób należę ;) Ostatnio kupuję na........ Zwłaszcza że już od 100zł wysyłają za darmo! Aha ja podgrzewacze nieraz zamiast palić do wkładam do szuflad i działają jako odświeżacze hahahahah To takie moje małe fanaberie :)

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Majeczka_1
 

Re: Zapachy we wnętrzu

Postprzez WeselneZaplecze » 24 lut 2012, o 14:17

Ja prawie w każdym pomieszczeniu mam takie odświeżacze do kontaktu, które ładnie utrzymują zapach i co ważniejsze można regulować ich intensywność :)
WeselneZaplecze
 

Re: Zapachy we wnętrzu

Postprzez aaga15 » 9 maja 2012, o 10:32

Ja ostatnio kupiłam świeczki rustykalne na ..... , ogólnie duży wybór świec mają, powyżej 100 zł wysyłka gratis i dodatkowo rabat na pierwsze zakupy :)


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
aaga15
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 maja 2012, o 10:27

Re: Zapachy we wnętrzu

Postprzez Meble-Bogart.pl » 10 maja 2012, o 10:18

Jak ktoś lubi orientalne klimaty to warto przejść się do tesco i za niewielkie pieniądze kupić kadzidełka :)

Jest naprawdę ogromny wybór zapachów. Jedynym minusem jest to że niektórych może drażnić dym (ja osobiście jednak bardzo go lubię)

Obrazek
Avatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 11:01

Re: Zapachy we wnętrzu

Postprzez margerita28 » 10 maja 2012, o 12:12

fajne saszetki są obecnie w biedronce, ja wkładam je do szafy,szuflady, szafki pod zlew a nawet torebki. cena to ok zł a zapachy fajne i trwałe
margerita28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 08:42

Re: Zapachy we wnętrzu

Postprzez anuszka1979 » 1 lip 2012, o 16:47

ja jako saszetkiuzywam woreczki po bizuteri lub skarpetki z ponczochy.
a ostatio zakupilam porcelanowe kulki do ktorych wklada sie zapach, ziola itd.
..............

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
anuszka1979
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 lip 2012, o 16:43

Re: Zapachy we wnętrzu

Postprzez pomcia » 14 lip 2012, o 10:58

Zastanawiałam się nad biedronkowymi zapachami. W zeszłym roku miałam chyba coś świątecznego, było niezłe ale i tak świeczka czy olejek daje intensywniejszy zapach.
pomcia
 

Re: Zapachy we wnętrzu

Postprzez Hibiskus » 4 sie 2012, o 08:44

A ja tego lata staram się mieć w domu świeże kwiaty, które pachną. Póki jest sezon. To podwójne korzyści bo jest na co popatrzeć. A jak co tydzień kupię kwiaty (nie muszą to być jakieś wykwintne, tylko muszą pachnieć) to się może nie zrujnuję. Próbowałam na parapecie chodować maciejkę ale się nie udała.

moje imię znaczy "czysta, bez skazy"
Avatar użytkownika
Hibiskus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 17:07
Lokalizacja: Polska

Re: Zapachy we wnętrzu

Postprzez lulubel » 11 kwi 2013, o 16:28

Ostatnio zaczełam używać perfumy do wnętrz czy też inaczej dyfuzory zapachowe, są dużo lepsze niż świeczki itp.

Ostatnio edytowano 1 lip 2013, o 18:33 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
lulubel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 kwi 2013, o 16:17

Re: Zapachy we wnętrzu

Postprzez storczyk » 18 kwi 2013, o 22:32

Wiele różnych sposobów wypróbowałam aby w domu czuć zapach kwiatów a nie nie wiadomo czego. Aż natrafiłam na perfumy do domu w firmy L'OCCITANE do wyboru jest kilka zapachów osobiście wypróbowałam Zimowy las i lawendę oba są godne polecenia. Zapach się utrzymuje i jest mdlący.
storczyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 kwi 2013, o 21:53

Re: Zapachy we wnętrzu

Postprzez lulumiranda » 24 maja 2013, o 10:49

Gdy kupiłam swoje mieszkanie w Warszawie było ono zawilgocone i zagrzybione. Nie było innej opcji jak odgrzybianie (jeżeli również macie taki problem to tutaj znajdziecie namiary na dobrego fachowca SPAM). Mieszkanie prawdopodobnie wcześniej zostało zalane przez sąsiadów z góry. Takie uroki życia w bloku.

Ostatnio edytowano 24 maja 2013, o 11:01 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Zapachy we wnętrzu

Postprzez Katrin » 27 maja 2013, o 12:36

Saszetki zapachowe to rzeczywiście świetna sprawa. Dają delikatny zapach i pachną dość długo, warto włożyć je na przykład do szafy:)

trampoliny ogrodowe:)
Katrin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 15:54

Re: Zapachy we wnętrzu

Postprzez pomcia » 28 maja 2013, o 16:30

A elektrycznych zapachów, który polecicie by nie był za ciężki, zbyt intensywny??
pomcia
 

Re: Zapachy we wnętrzu

Postprzez Amaretto » 5 cze 2013, o 14:50

Ja nie korzystam z elektrycznych zapachów - za mocne jak dla mnie ;) Ale mam fajny kominek zapachowy z olejkami - bardzo subtelne aromaty!
____________________________________________________________________________________
Łóżka Warszawa
Amaretto
 

Re: Zapachy we wnętrzu

Postprzez pomcia » 10 cze 2013, o 18:19

No to co proponujecie? Woreczki zapachowe, czy jakieś inne rozwiązanie.
pomcia
 

Re: Zapachy we wnętrzu

Postprzez kjoanna » 25 lip 2018, o 10:52

Ja długo zmagałam się z nieprzyjemnym zapachem w domu i nic nie pomagało, aż koleżanka poleciła mi olejki zapachowe firmy kala. Muszę przyznać że tak dobrego odświeżacza powietrza jeszcze nie miałam, psika się na powierzchnie zmywalne a zapach utrzymuje się do kilku dni. każdy kto do mnie wchodzi pyta co tak pachnie :D a jeżeli chodzi o zapachy to dziewczyny wybór jest mega! ja aktualnie używam czarne winogrona. Polecam:)
kjoanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 4 lip 2018, o 13:42
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]