zasniad a kolejna ciaza???

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

zasniad a kolejna ciaza???

Postprzez kasia.. » 12 sty 2014, o 18:14

Dziewczyny czy ktoras z was byla w ciazy i miala zasniad gromiasty ??? i czy po zasniadzie zaszlyscie w ciaze i urodzilyscie zdrowego maluszka??? Bardzo was prosze Kochane o jakies odpowiedzi :(
kasia..
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 21:34

Re: zasniad a kolejna ciaza???

Postprzez Kikimora » 22 sty 2014, o 18:51

Tak. Miałam zaśniad groniasty w pierwszej ciąży. Po dwóch latach od tego urodziłam syna, a po dwóch kolejnych córkę. Dzieci już dorosłe mam. To było ponad 30 lat temu. Mogę powiedzieć, że mi się udało. Tobie też się uda. Powodzenia
Kikimora
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 14:44

Re: zasniad a kolejna ciaza???

Postprzez kasia.. » 22 sty 2014, o 20:52

Kikimora a leczylas sie u onkologa ? i potem nie mailas zadnych problemow,aby zajsc w ciaze? nie milas potem zadnych komplikacji w ciazy???
kasia..
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 21:34

Re: zasniad a kolejna ciaza???

Postprzez Kikimora » 23 sty 2014, o 02:21

Leczyłam się u onkologa. W międzyczasie wrócił z Libii ojciec mojego kolegi ze szkolnej ławki, ginekolog. Jak byłam w pierwszej ciąży niestety nie było go w kraju. Po jego powrocie udało mi się zajść w ciążę.Zawierzyłam temu lekarzowi. Stale powtarzał, że ma szczęśliwą rękę i że będzie dobrze, że nie wolno się bać. Obie ciąże przebiegały super. Miałam bardzo lekkie porody. Pierwszy 2,5 godziny , a drugi 20 minut od pierwszych skurczy. Ledwo do szpitala zdążyłam. Na szczęście blisko miałam.Jedyne co to po każdym porodzie skrobanie łożyska ( w znieczuleniu) i czekanie na wyniki histopatologii. Wszystko było w porządku. Marzyłam o trzecim dziecku, ale bałam się kusić los.Z resztą mój ginekolog również uważał, że dwa razy wystarczy. Teraz marzę o wnukach :D . Może się doczekam w końcu.
Kikimora
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 14:44
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]