Zazdrość kobiety

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Zazdrość kobiety

Postprzez Cube » 29 lis 2012, o 23:35

Witajcie,

Koleżanka z byłej klasy mojego chłopaka, stara się o jego względy gdy zerwaliśmy ze sobą. do mnie bezczelnie pisała żebym nie traciła wiary...jakie podłe potrafią być KOBIETY !!. Jakiś czas temu napisała do niego o piwo, nie zgodziłam się. Poprosiłam wtedy żeby mi obiecał że więcej ona nie stanie między nami...OBIECAŁ. A dziś zadzwonił do mnie z zapytaniem czy mógłby iść z nią na imprezę, bo zerwała z chłopakiem a jej ojciec ma urodziny i nie ma z kim iść. Chce mi się wymotywać, jak on jest dla mnie teraz taki miły, i mówi mi o zaufaniu i takich pierdołach. Nie zgodziłam się, ale on mnie prosi i jest na mnie zły że mu nie pozwoliłam. Nie wiem co mam zrobić, pozwolić mu i siedzieć całą sobotę sama w domu, bo nie mam kolegów ani koleżanek z których zrezygnowałam, bo on się z tym zle czuł. Nie mam serca mu odmówić, boję się że gdy mu odmówię on sobie pomyśli że mu zabraniam wszystkiego i odejdzie...Powiedział żebym się nie denerwowała, że to tylko urodziny...ale mnie serce boli, że mógł w ogóle jej powiedzieć że nie wie bo mi się ten pomysł nie spodoba, to tak jakby był pod pantoflem !! Co mam zrobić, boję mu się zabronić a on chce bardzo iść ...
Cube
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 15:40

Re: Zazdrość kobiety

Postprzez Cube » 29 lis 2012, o 23:39

istnieje jeszcze coś takiego jak "zaufanie"!!! według mnie w związku nie można nikogo dusić bo to się mija z celem... Ten tekst dał mi wiele do myślenia, nie chcę go dusić...ale nie chcę żeby on z nią poszedł.
Cube
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 15:40

Re: Zazdrość kobiety

Postprzez Cube » 30 lis 2012, o 16:29

Czy ktoś może mi pomóc ?
Cube
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 15:40

Re: Zazdrość kobiety

Postprzez briserlecoeur » 30 lis 2012, o 23:50

Wiem dokładnie co czujesz... przerabiałam to... oj... było cięzko
Wiem, że najgorsze co możesz zrobić to mu zakazać... Bo to przynosi same złe skutki...
On zrobi wtedy na złość...

Najlepiej by było po prostu spokojnie pogadać... Powiedzieć, że oczywiście mu pozwalasz... bo faktycznie tamta dziewczyna została na lodzie (wiem czasami przez gardło to trudno przechodzi...) , ale że będziesz wtedy sama w domu.. a chciałabyś ten czas z nim spędzić...

Jeśli powie, że możecie spedzić ten czas kiedy indziej razem, to zaakceptuj to. Spędz tą sobote na odpoczynku. Odpręż się... weź kąpiel... wycisz się..:)

Bo mężczyźni czasami potrzebują spedzić czas zdala od kobiety którą kochają... to naturalny odruch (naukowo nazywa się to efektem sprężyny, poczytaj o tym jak chcesz) .
A potem wróci do Ciebie jak na skrzydlach :)

Skoro obiecał Ci ze ona nie stanie między Wami to znaczy, ze to wyjscie z nią nic nie zmieni.. Może po prostu ją lubi i chce jej pomóc...
A Ty jak bedziesz robiła mu o to awantury to może znależć w tamtej dziewczynie oparcie i może Ci go tamta zabrać sprzed nosa...
jest takie powiedzenie ze przyjaciół się ma blisko, a wrogów jeszcze bliżej... więc pozwól mu, a On bedzie wdzięczny, że go nie ograniczasz ;)


PS Chociaż niepokoi mnie fakt, że On ograniczył Ci kontakty ze znajomymi... Związek nie polega na więzieniu... Pamiętaj o tym...

Briserlecoeur - Jestem ar­tys­tką ulot­nej chwili.
Avatar użytkownika
briserlecoeur
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 11 cze 2012, o 17:13

Re: Zazdrość kobiety

Postprzez Armigor » 30 lis 2012, o 23:54

Nie bardzo zrozumiałam czy z nim jesteś czy już nie?.
Jeżeli tak to ja bym mojego chłopaka nie puscila z jakąś laską choćby na szacunek do mojej osoby związek tworzą dwie osoby jeżeli bym chciała byc w trujkącie to inna sprawa ale nie chce wiec jezeli jest ze mną niech sie nie ugania za innymi. Z kolegami ok ale dziewczyna to inna bajka
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Zazdrość kobiety

Postprzez elzbieta45 » 1 gru 2012, o 05:14

wywnioskowalam tez ze zerrwaliscie ze soba wiec jest wolna osoba . a z drugiej strony przyznam racje ze niemozna dac sie zniewolic bo zwiazek to nie zakazy a jezeli ktos nas sklania do zerwania kontaktow ze znajomymi to ten zwiazeb buduje sie na chory . a zapamietaj sobie ze jesli ktos jest z toba i kocha cie to nie zaproponuje tobie abys wypozyczała chłopaka na imprezki z innymi dziewczynami . bo to tez oznaka szacunku jego ale sam tak zdecyduje bo nakazac nie mozna nikomu nikt nie jest niewolnikiem drugiego
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]