Drzwi wyjściowe - bezpieczne

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Drzwi wyjściowe - bezpieczne

Postprzez Kanitia » 6 wrz 2013, o 17:30

Hej. Pomyślałam, że zapytam tutaj, bo może któraś z dziewczyn ma wiedzę z doświadczenia :) Będziemy wymieniać u siebie drzwi, priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego zależy nam na tym, żeby to były solidne, wytrzymałe drzwi. Orientuje się ktoś może, którymi warto by było się zainteresować?
Kanitia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 17:16

Re: Drzwi wyjściowe - bezpieczne

Postprzez Muffy » 18 wrz 2013, o 17:10

Nie wiem, czy to najlepsze miejsce do takich pytań, ja od siebie mogę najwyżej polecić sprawdzoną Gerdę. Mają bardzo dobry poziom bezpieczeństwa, a i na termoizolację nie można narzekać. Najważniejsze rzeczy zatem w jak najlepszym porządku. Takie jest moje zdanie, poparte zresztą doświadczeniem.

To kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze.
Avatar użytkownika
Muffy
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 15:11
Lokalizacja: Otwock

Re: Drzwi wyjściowe - bezpieczne

Postprzez Penelopa » 25 kwi 2014, o 23:00

U mnie też od kilku lat są drzwi Gerdy i naprawdę nie ma co narzekać :-) Oczywiście nie były najtańsze, ale za jakość oraz ciekawy wygląd się płaci. Podobnie jest przecież z ubraniami. z daleka drogi i tani ciuch wyglądają podobnie, ale wystarczy się przyjrzeć dokładnie, to się zobaczy różnicę, a jak się jeszcze poczeka jakiś czas, to wtedy dokładnie widać, że jakość opiera się upływającemu czasowi. Dlatego zdecydowanie lepiej jest tutaj stawiać na jakość, o za nią idzie też bezpieczeństwo dobytku.
Avatar użytkownika
Penelopa
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 10 sie 2013, o 20:16
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]