Zdrada ??

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Zdrada ??

Postprzez Magduska27 » 16 sie 2016, o 15:00

Witam piszę tu z dość nietypową sprawą, z którą zaczynam sobie pomału nie radzić a mianowicie wygląda to tak.
Mój narzeczony zdradził mnie z "koleżanką" Wybaczyłam owszem teraz jesteśmy małżeństwem i układa nam się wiadomo jak każdemu życie to nie bajka raz lepiej raz gorzej ale bez specjalnych uniesień i upadków.
Jednak od jakiegoś czasu śledzę na portalach społecznościowych ów koleżankę męża. Wstawiane przez nią zdjęcia wywołują u mnie dziwny "dreszczyk" mogę posunąć się do stwierdzenia że fantazjowałam nawet kilka razy ale nie o ów dziewczynie a o nich razem. Wiem, że takie zachowania się wręcz nie normalne. Ale co jakiś czas staram się sprowadzić rozmowę z mężem ta JEJ temat i w ogóle. Szczerze zaczyna mnie to powoli męczyć ale Jadnak nie potrafię z tym skończyć przerwać tego. Udało mi się nawet doprowadzić do sytuacji gdzie mają ze sobą kontakt i nawet kilka razy się spotkali jednak tylko na tle koleżeńskim. Proszę o pomoc - poradę jak sobie z tym poradzić bo to staje się męczące z góry dziękuje
Magduska27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 sie 2016, o 14:52

Re: Zdrada ??

Postprzez Hadassa » 17 sie 2016, o 16:08

Ale to przede wszystkim jest w Twojej glowie.
Wiec albo mu ufasz albo nie

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zdrada ??

Postprzez Olamap » 9 wrz 2016, o 12:01

Dokładnie, jeżeli już zdecydowałaś się wybaczyć ( czego ja bym nigdy nie zrobiła ) to musisz to sobie poukładać w swojej głowie.
Olamap
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9 wrz 2016, o 11:53

Re: Zdrada ??

Postprzez Maryska32 » 25 wrz 2016, o 15:22

Musisz ufać facetowi.Warto pójść do psychologa na spokojnie sobie wyjaśnić pewne rzeczy.
Maryska32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 wrz 2016, o 15:15

Re: Zdrada ??

Postprzez dradziszewska » 26 wrz 2016, o 12:11

Wiele osób wstydzi się iść do psychologa sądząc, że nas nie zrozumie, lub po prostu wstydzi się tego co w głowie siedzi. Jednak jest to zdecydowanie błąd, psycholog może pomóc naprawdę w wielu problemach. A nasze problemy są czymś normalnym, a zdrada zawsze jest trudnym tematem, z zaufaniem jest jak z zapałką, drugi raz już się jej nie zapali. Jednak skoro postanowiłaś mu wybaczyć to teraz musisz sobie to wszystko w głowie na spokojnie poukładać.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Zdrada ??

Postprzez tykod » 27 wrz 2016, o 13:30

zdrada siedzi w głowie długimi latami i nie ma na to rady ...

tykod
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 wrz 2016, o 13:12

Re: Zdrada ??

Postprzez psychotestyslupsk » 12 paź 2016, o 14:53

Musisz ufać swojemu mężowi skoro dałaś mu szansę i wybaczyłaś. Myślę, że to wszystko jest nadal w Twoich myślach i jesteś trochę przewrażliwiona

psychotestyslupsk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 paź 2016, o 14:48
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google Adsense [Bot]