zdrada

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

zdrada

Postprzez diablica21 » 30 mar 2013, o 23:07

Cześć dziewczyny. Mam pewien problem i nie wiem co robić. Nie dawno, żona mojego szwagra przysłała mi przez pomyłkę sms z którego wynikało, że ma romans, pogadałam z nia powiedziałam, że źle robi obiecała, że zerwie z tym gosciem ale żebym nic nie wspominała jej mężowi zgodziłam się. Teraz dowiaduję się że przez fb umawia sie z jakims innym. znów zwróciłam uwage szwagierce a ona zaczeła sie wykrecac ze to tylko kolega. Nie wiem co robic informowac szwagra czy dalej siedziec cicho i nic z tym nie robic. Jak nie powiem szwagrowi a wyjdzie na jaw to wszystko bedzie mial zal ze nic nie mówiłam. a jak powiem to szwagierka bedzie miala pretensje. co wy byscie zrobiły :?:
diablica21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 mar 2013, o 22:34

Re: zdrada

Postprzez 456 » 30 mar 2013, o 23:11

Nie każdy docenia chęci szczerości. Osobiście -chciałabym wiedzieć, że osoba, z którą jestem jest nie fer wobec mnie. Jednak nie wiem co bym zrobiła, bo wszystko później spada na osobę, która się miesza w czyjeś życie.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: zdrada

Postprzez AnaStazJa » 31 mar 2013, o 00:19

Blackfox ma rację. Nie każdy docenia szczerość i chęć pomocy, a sprawa jest dosyć trudna. Zobacz jak sytuacja rozwinie się dalej i dopiero wtedy zdecyduj. Pomyśl też o tym jakby to było gdybyś to ty była na miejscu któregoś z nich i postąp zgodnie ze swoim sumieniem.
AnaStazJa
 

Re: zdrada

Postprzez MlecznaCzekolada » 31 mar 2013, o 09:33

Tez juz w sumie dalas jej raz szanse zatajajac poprzednia sytuacje. Jezeli nie przeszkadza to Twojemu sumieniu, to nie mow, ale prawdopodobnie tez nie chcialabys byc oklamywana przez partnera. Lepsza najgorsza prawda, niz najpiekniesze klamstwo. Moze tez jej partner juz sie domysla i to tez kwestia czasu, az sam wszystko ogarnie?

Czarny chleb i czarna kawa, opętani samotnością,
Myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością.
Avatar użytkownika
MlecznaCzekolada
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 14:49

Re: zdrada

Postprzez cherry_lady » 1 kwi 2013, o 11:35

Ja najpierw ostrzegłabym ją ostrzej, a jeżeli to nie poskutkuje to powiedziała o tym szwagrowi.
cherry_lady
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 mar 2013, o 17:14

Re: zdrada

Postprzez MlecznaCzekolada » 1 kwi 2013, o 11:42

cherry_lady napisał(a):Ja najpierw ostrzegłabym ją ostrzej, a jeżeli to nie poskutkuje to powiedziała o tym szwagrowi.


Popieram.

Czarny chleb i czarna kawa, opętani samotnością,
Myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością.
Avatar użytkownika
MlecznaCzekolada
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 14:49

Re: zdrada

Postprzez elzbieta45 » 1 kwi 2013, o 13:24

sprawy rodzinne to ciezki temat bo obojetnie jak postapisz zapewne bedzie zle
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: zdrada

Postprzez diablica21 » 1 kwi 2013, o 22:38

postanowiłam, ze poczekam jak dalej się to wszystko potoczy, jeśli jeszcze raz sie dowiem ze dalej jest nie wierna to wtedy wspomne o tym szwagrowi, tym bardziej ze poinformowałam ja ze jeszcze raz to napewno powiem
diablica21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 mar 2013, o 22:34

Re: zdrada

Postprzez elzbieta45 » 2 kwi 2013, o 06:55

oby tez nieobrociło sie przeciw tobie , bo taka sprawa to trudna sprawa
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: zdrada

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 2 kwi 2013, o 09:26

Ja bym się nie wtrącała. Ty powiesz szwagrowi a on i tak uwierzy żonie. Pogodzą się a Ty będziesz najgorsza.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: zdrada

Postprzez elzbieta45 » 2 kwi 2013, o 11:54

masz racje cynamonka
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]