Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Księżyciwa » 22 paź 2020, o 17:00

To wybiorę się do apteki i zapytam o Vagisan chyba właśnie ta wersja w kremie będzie mi najbardziej odpowiadać.
Księżyciwa
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 maja 2020, o 21:14

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Theila » 27 paź 2020, o 21:48

Powiem wam ze Vagisan nieźle się sprawdził. Znacznie lepszy komfort przez prawidłowe nawilżenie. Teraz będę już używała wspomagająco co kilka dni ale jednak nie zrezygnuje z niego.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez docha » 30 paź 2020, o 11:39

Powiem Wam, że po kilku dniach kuracji wystarczy już te 2 razy w tygodniu używać vagisanu dla podtrzymania efektu i to w zupełności wystarcza
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Wika29 » 31 paź 2020, o 23:34

Też kupiłam sobie Vagisan i stosuje na razie codziennie, czuje się zdecydowanie lepiej, nic mi już "tam" nie przeszkadza.
Wika29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 31 paź 2020, o 23:27

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Onlla » 12 lis 2020, o 08:50

Również ostatnio miałam okazję wypróbować sobie libi gel. Szczerze mówiąc byłam sceptycznie nastawiona do tego produktu, jednak jak bardzo się myliłam, odkryłam już po pierwszym użyciu. Po prostu wcześniej próbowałam wiele innych zeli które nie dawały takiej przyjemności a mnie piekły. Żel zapewnia cudowne doznania, tak jak tutaj piszą inne osoby powoduje wieksze odczucia podczas dotyku co powoduje dużą przyjemność oraz szybsze osiągnięcie orgazmu. Fajna mała i poręczna buteleczka ale wbrew pozorom żel jest bardzo wydajny.
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez monicabe » 12 lis 2020, o 10:59

Czy to jest coś takiego jak durex intense? Pytam sie bo ostatnio mega się na nim zawiodłam. Producent obiecywał uczucie gorąca i zimna ale sama jedyne co czułam to po prostu nieprzyjemne pieczenie.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Onlla » 12 lis 2020, o 12:11

No coż, sama też za nim nie przepadałam. Chociaż dużo tutaj zależy od tego czy masz podrażnienia. Bo jeśli masz podrażnienia to faktycznie może Cie piec. Libi gel nie powinien piec, nie powoduje podrażnień, po prostu poprawia odczucia podczas uprawiania seksu. Jest delikatniejszy, z drugiej strony seks jest przyjemniejszy i daje mocniejsze wrażenia. Trudno tutaj opisać działanie ale warto wypróbować i to bez dwóch zdań.
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Dajna » 18 lis 2020, o 14:51

Musisz popróbować i sprawdzić, który najbardziej podpasuje tobie i partnerowi :)
Dajna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 lis 2020, o 12:39

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Theila » 29 lis 2020, o 21:25

Dajna napisał(a):Musisz popróbować i sprawdzić, który najbardziej podpasuje tobie i partnerowi :)



No weź. Twojemu partnerowi to będzie najlepiej jak będziesz prawidłowo nawilżona, ciepła i przyjemna. Vagisan to krem i globulki które przywracają prawidłowe nawilżenie. To nie chwilowe wsparcie w trakcie.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez docha » 29 lis 2020, o 23:22

Ja w ogóle nie lubię żeli intymnych, szybko wysychają i wcale nie jest przyjemnie. Wolę własnie globulki albo krem vagisan, a to dlatego, ze działają dłużej, a nie tylko doraźnie. Wystarczy stosować je 2-3 razy w tygodniu, zeby był efekt.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Księżyciwa » 30 lis 2020, o 21:26

Dzięki, też sobie kupiłam, faktycznie bardzo nawilżają i dają dużą ulgę.
Księżyciwa
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 maja 2020, o 21:14

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Kate6969 » 17 gru 2020, o 10:28

Masz różne rodzaje żeli, niektóre są chłodzace, a niektóre rozgrzewające, myslę że tutaj znajdziesz coś dla siebie: https://sensualmadness.pl/42-zele-stymulujace
Kate6969
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 10:22

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez katrinka » 24 gru 2020, o 11:42

Słuchajcie ostatnio kupilam sobie durex intense no i oczekiwania były spore, ale okazało się, ze się u mnie zupełnie nie sprawdził :( Masakra bo musiałam biec do łazienki i się myć. Czy któs równiż czuł takie pieczenie?
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez tomello » 29 gru 2020, o 11:46

Od strony męskiej mogę polecić :)

tomello
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 gru 2020, o 15:57

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Allie » 29 gru 2020, o 12:34

U mnie podobnie. Nie jest to żel widocznie dla każdego. Może u wielu osób się sprawdza ale jeśli masz delikatną skóre w tych okolicach to nie polecam, miałam podobne odczucia chociaż dużo tutaj zależało od dnia. Kilka razy jednak uzyłam i potem porzuciłam bo doszłam do wniosku, ze nie ma sensu się tutaj męczyć dla zasady. Sa lepsze żele, na przykład libi gel.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez katrinka » 29 gru 2020, o 12:49

Nie wiem czy chcę testować kolejne piekące :(
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Księżyciwa » 29 gru 2020, o 21:27

Spróbuj Vagisan, jest bez recepty w aptece, ma świetny skład, naprawdę nawilża, pomaga utrzymać prawidłowe pH, poza tym stosunek jest przyjemniejszy.
Księżyciwa
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 maja 2020, o 21:14

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Allie » 30 gru 2020, o 11:00

Libi gel na szczęście nie piecze, jest to trochę inny zel bo nie powoduje pieczenia ale wzmacnia doznania intymne. Ogólnie miłe zaskoczenie, dostałam próbkę w sex shopie po tym jak kupowałam sobie inne gadżety, potem zamówiłam sobie całe opakowanie, bardzo poręczne bo z pompka no i wydajne.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Theila » 31 gru 2020, o 12:17

Powiem wam, że efekt po Vagisan mnie zaskoczył bardzo na plus. Po dwóch dniach czułam już różnice a i mój facet przy sexie czuł od razu.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Stella » 31 gru 2020, o 23:07

Vagisan - faktycznie spełnia swoją rolę doskonale - nie ma problemu nawet z prezerwatywą
Avatar użytkownika
Stella
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 07:50

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Theila » 5 sty 2021, o 18:40

Stella napisał(a):Vagisan - faktycznie spełnia swoją rolę doskonale - nie ma problemu nawet z prezerwatywą



Nie stosowałam jeszcze z prezerwatywą, ale Vigisan przywraca prawidłowe nawilżenie pochwy więc przy prezerwatywach też jest na pewno zupełnie inne odczucie.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez xena » 10 mar 2021, o 09:30

My używamy jednego z dwóch sprawdzonych lubrykantów, na które żadne z nas nie ma uczulenia, i które są łatwo dostępne.
Z zabawek to mam dwie, ale i tak leżą nieużywane raczej.
Nie wiem, czy to w dzisiejszych czasach nie oznacza, że jesteśmy nudni, ale jakoś póki co nie odczuwamy potrzeby tworzenia kolekcji "łóżkowej".
Zamawiamy głównie tutaj https://sensu.pl/drogeria-erotyczna - dobra drogeria erotyczna, w której jest spory wybór żeli. Zerknj sobie i coś wybierz.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez andrat » 6 kwi 2021, o 08:24

Jak dla mnie żadna rewelacja. Można kupić o wiele lepsze.... Poza tym durex o daje nieprzyjemne uczucie gorąca.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez intime » 7 kwi 2021, o 07:39

To znaczy jakie? BO nie widziałam aby unimil miał właśnie taki żel. Jedynie chłodzące i rozgrzewające a to nie jest coś w stylu durex intense ( bo takie durex właśnie ma).
intime
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 17 wrz 2018, o 14:38

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez andrat » 7 kwi 2021, o 08:59

A to niby są jedynie dwie firmy? Unimil i durex? Są najbardziej rozreklamowane, co nie znaczy,że sa najlepsze. Sama wcześniej sobie kupowałam ich żele jednak od jakiegoś czasu testuję środki innych firm i moim zdaniem sa o wiele lepsze . Wychodzi taniej, są zwykle wydajniejsze. Polecam kupić sobie libi gel, sprawia,ze odczucia są o wiele lepsze. I przy tym buteleczka nie jest tak żałośnie mała jak przy durex intense....
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]