Znajomi

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Re: Znajomi

Postprzez niezapominajka6 » 17 mar 2014, o 11:55

Ot właśnie Elu, myślę właśnie tak jak Ty! Obecnie kiedy jeszcze nie mamy ślubu o wiele łatwiej nam jest powiedzieć mam dość, wychodzę i nie wracam, ślub dla mnie jest danym słowem drugiej osobie i do czegoś zobowiązuje i możemy sobie krzyczeć w złości, że mamy siebie dość, ale gdy emocje opadną człowiek zdaje sobie sprawę, że rozwód o błahostkę to tak naprawdę nie brzmi poważnie. Poznałam kiedyś kobietę ponad 10 lat straszą ode mnie i powiedziała mi kiedyś, że mimo że jest ponad 10 lat po ślubie to nawet po tym czasie potrafi dowiedzieć się czegoś nowego o swoim mężu. Nie wiem o co chodziło, bo znałam ją zbyt krótko i nie chciała wdawać się w szczegóły, ale tak właśnie bywa, że człowiek nawet sam siebie potrafi zaskoczyć.Żeby chodzić z chłopakiem tak długo ja Ty Paolcia, to musiałabym zacząć będąc nastolatką, a w moim wieku perspektywa poznawania przez kolejnych kilka lat mojego narzeczonego wiązałaby się z tym, że może dopiero koło 40-stki mogłabym doczekać się macierzyństwa, a wtedy to już trochę za późno. A ja właśnie teraz czuję, że niczego bardziej nie pragnę jak być mamą.
Chyba najważniejsze jest, aby umieć się godzić i nauczyć się kłócić tak by nie ranić...o tak,ja i ten mój nerwusek musimy się tego nauczyć! :)
niezapominajka6
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 17 lip 2013, o 20:37

Re: Znajomi

Postprzez Paolcia » 17 mar 2014, o 12:19

Rozumiem was doskonale,jak dużo jest ludzi tak wiele opinii na każdy temat.W moim przypadku też pewnie byłoby inaczej gdybym swojego poznała mając około 23 lata,lecz miałam wtedy zaledwie 16 :P Dziś mam swoje lata i inaczej na to wszystko patrze, pragnę mieć dzieci lecz ślub jest jak dla Mnie na drugim miejscu.
Avatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 581
Dołączył(a): 15 mar 2014, o 20:05
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Znajomi

Postprzez elzbieta45 » 17 mar 2014, o 13:56

No ja tak jak niezapominajka . może jestem tez tej starej daty bo mam te swoje już 40+
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Znajomi

Postprzez Paolcia » 17 mar 2014, o 14:03

Myślę że każdy ma swoje poglądy znam osoby po 20 roku życia, które są tego samego zdania co Ty :D
Avatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 581
Dołączył(a): 15 mar 2014, o 20:05
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Znajomi

Postprzez elzbieta45 » 17 mar 2014, o 14:04

zresztą co pamiętam to od zawsze slub był dla mnie bardzo wazny w zyciu ,
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Znajomi

Postprzez Paolcia » 17 mar 2014, o 14:05

Dla Mnie mógłby nie istnieć :D
Avatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 581
Dołączył(a): 15 mar 2014, o 20:05
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Znajomi

Postprzez elzbieta45 » 17 mar 2014, o 14:10

Mimo , ze jestem po przejscviach . dalej uważam , ze slub jest wazny . Jestem dzisiaj wolna osoba i mimo to moje zdanie jest najważniejsze i nie biore nikogo zdania pod uwagę , sama decyduje o sobie . Ale gdyby nadazyła się taka okazja , ze ponownie miałabym wyjść za maz wyszłabym bo jest ważnym dla mnie
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: babeczkazpolski