Zniszczone włosy! Pomocy!!

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez Zaneta19 » 15 lut 2013, o 16:42

Ja znam fajny preparat na łamiące się paznokcie, słabe włosy oraz poprawiający wygląd skóry. Sama zawsze miałam problem z łamiącymi się paznokciami. Zazdrościłam koleżankom które miały piękne i długie paznokcie, kiedy ja musiałam swoje mieć cały czas obcięte, bo gdy były ciut dłuższe od razu się rozdwajały i łamały... Utrapienie. Próbowałam różnych środków, ale szczerze mówiąc zbyt wiele nie dawały, a nawet jeśli były jakieś efekty, to krótkotrwałe. W końcu trafiłam w internecie na sklep Vitero, który sprzedaje produkty firmy CaliVita, mają oni właśnie świetny lek bez recepty "Beauty Formula". Jest to kompleksową kompozycją zawierającą witaminy, składniki mineralne, aminokwasy, kolagen i składniki roślinne, wspomagające utrzymanie zdrowej kondycji włosów, skóry i paznokci. Jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie. Nie wiem jak Wam, ale mi "Beauty Formula" pomaga. Także z czystym sumieniem polecam.
Tutaj macie link do sklepu, w którym ja dokonałam zakupu: http://vitero.pl/pl/p/Beauty-Formula-90-tabl./161
Zaneta19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 16:32

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez Alicja_S » 27 lut 2013, o 14:31

To może, nie tyle odbuduje włosy, ale nada im ładny wygląd, chodzi mi o keratynowe prostowanie włosów, zabieg kosztowny, ale efekty są tego warte. Najlepsze właśnie na przesuszone, sianowate włosy, naprawdę widać efekty i w przeciwieństwie do prostowania chemicznego nie niszczy włosów, a sprawia, że wyglądają ładnie i zdrowo. Możne też ponoć zrobić samemu w domu, ale kosmetyki i tak są dość kosztowne, no ale zawsze trochę taniej niż u fryzjera ;)

Najlepsze spa w górach jakie odwiedziłam. Boże jak tu było cudownie!
Alicja_S
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 14:06

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez Madziula » 28 lut 2013, o 16:07

Bardzo dobrze na zniszczone włosy i rozdwojone końcówki sprawdza się Gliss Kur czarny. Dla mnie to był totalny ratunek, efekty widać bardzo szybko i włosy są naprawdę miłe w dotyku. Prawie tak wspaniale to wygląda, jak mówią w reklamach ;)
Madziula
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 17:27

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez ania_0 » 1 mar 2013, o 16:29

Przede wszystkim, nie suszyć zawsze włosów, bo to jest dla nich zabójcze - pozwolić im wyschnąć i polubić się z odżywkami. Warto też zacząć przyjmować jakieś witaminy, bo ich niedobór wpływa niekorzystnie na stan naszych włosów, paznokci oraz cery.

Jest jeszcze coś, o czym czytałam na forach, ale sama nie próbowałam - na noc nałożyć na włosy jakąś maseczkę i podobno rano są w znacznie lepszym stanie. :)

"Jeden krok w tył, dwa kroki do przodu:)"
Avatar użytkownika
ania_0
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 16:12

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez mery » 5 mar 2013, o 17:45

Nie do końca takie samoistne wysychanie włosów jest dla nich korzystne. W suszeniu chodzi o to żeby ich NIE przesuszyć. Jeśli zachowasz optymalną odległość i będziesz używać zimnego powietrza, to nic się im nie staie. A takie suszone pod ręcznikiem, są zazwyczaj przyklapnięte i elektryzują się. Z witaminami zgodzę się! Powinno się je przyjmować, żeby działać od środka. Kosmetyki też są bardzo ważne, ja polecam mój ukochany szampon i odżywkę "for Damaged Hair" T&G, ale to co kto lubi. W końcu każdy włos jest inny ;))

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez szalona sroczka » 8 mar 2013, o 13:45

Proponuję ci przede wszystkim odłożyć na półkę szampony i odżywki zawierające sylikon, gdyż to bardzo zatyka łuski włosów, proponuję coś na bazie roślin.
ostatnio stosuję Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym i powiem ci, że efekty są coraz bardziej zauważalne.
i prostownice trzeba koniecznie odłożyć!

Rozkręcam się na blogu
http://szalona-sroczka.blogspot.com/
Zapraszam, może coś znajdziecie ciekawego dla siebie :)
szalona sroczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 8 mar 2013, o 13:26

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez poziomkaa » 8 mar 2013, o 14:03

Moim zdaniem zniszczone włosy dobrze ściąć, bo zniszcznych nie uda się naprawić, lepiej zadbać o to, co nam zdrowego zostało.
poziomkaa
 

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez mery » 12 mar 2013, o 15:09

Zależy też od tego co jest przyczyną tego uszkodzenia. Bo co nam to da jak ktoś skróci włosy jak i tak będzie się źle odżywiał, czy suszył i prostował włosy bez odpowiedniego zabezpieczenia ich. Jeśli nie zaczniemy dbać o swoje włosy to nic nam nie da ciągłe ścinanie ich.

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez helenka814 » 13 mar 2013, o 18:34

dobrze by było wybrać się do fryzjera, aby ocenił jak wygląda sprawa, oczywiscie przy okazji ściąć to co nie potrzebne i nie do odratowania, nastepnie uzywac odpowiednich kosmetyów, szampon i odżywkę sama musisz wybrac odpowiednia dla Twoich włosów, warto pamietac o kosmetykach termoochronnych jesli uzywasz suszarka/lokówki/prostownicy ObrazekObrazekObrazekObrazek
helenka814
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 17:54

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez mery » 13 mar 2013, o 23:15

Bravo! zacznijmy myśleć o swoich włosach, ale i o skórze głowy! nawilżajmy jeeee!!!
helenka814 czego używasz?

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez szalona sroczka » 14 mar 2013, o 11:45

Obowiązkowo skrzyp polny, multiwitaminę i maseczki na włosy - najlepiej takie kilkugodzinne :) pomoże :)
moje włosy nie raz już były w okropnej sytuacji.

Rozkręcam się na blogu
http://szalona-sroczka.blogspot.com/
Zapraszam, może coś znajdziecie ciekawego dla siebie :)
szalona sroczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 8 mar 2013, o 13:26

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez AnaStazJa » 14 mar 2013, o 13:24

Na zniszczone włosy odkryłam złoty środek w wakacje kiedy to spędzałam je u chłopaka ;) Mianowicie szampon clear activsport dla mężczyzn. Włosy miałam w opłakanym stanie przez częste farbowanie. Umyłam nim raz włosy, bo na mój poprzedni szampon obraziłam się niemiłosiernie i mile się zaskoczyłam. Efekty były szybko, nie potrzebowałam nakładać na włosy żadnych odżywek czy masek, szampon wystarczał w zupełności. Do tego był bardzo wydajny, ślicznie pachniał i przyjemnie się pienił ;)
Minus miał jeden mianowicie mocno obciążał włosy i na dłuższą metę wzmagał przetłuszczanie dlatego teraz kiedy włoski mam już zdrowe i lśniące go nie stosuję.
Tak więc jak znów będę mieć problem ze zniszczonymi włosami to wiem już po co mam sięgać.
Do tego wizyta u fryzjera zawsze jest dobrą opcją. Przycięte włosy są o wiele zdrowsze i ładniej rosną niż te które są zapuszczane na siłę bez podcinania ;)
AnaStazJa
 

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez malwina99 » 15 mar 2013, o 16:35

Nic odkrywczego nie napiszę - zdrowa dieta, dobre kosmetyki, jakieś suplementy. Też uważam, że to co jest bardzo zniszczone lepiej ściąć, a resztę pielęgnować, tak, żeby już się nie niszczyła. ja ze swojej strony mogę polecić odżywkę Biokap, dla mnie jest ona rewelacyjna i ma naprawdę świetne działanie na włosy, często stosują ją jako maskę i w tej roli też świetnie się sprawdza i co dla mnie bardzo ważne nie obciąża mi włosów.

Farba do włosów? Tylko http://www.biokap.pl/
malwina99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 lut 2013, o 15:05

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez mery » 16 mar 2013, o 20:26

Kilka razy próbowałam myć włosy tylko szamponem, ale niestety farbowane włoski już mają to do siebie, że potrzebują dodatkowego nawilżenia, dlatego też stosuję swoje ukochane produkty fryzjerskie :))) Jakby któraś chciała spróbować to najbardziej polecam T&G fo demaged hair! Potrafi zdziałać cuda!

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez dziewczyna23 » 21 mar 2013, o 13:19

ja regeneruje teraz włosy linią Dove z olejkami. Włosy odzyskują naturalny blask :) Polecam bardzo
dziewczyna23
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5 lut 2013, o 12:15

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez Hadassa » 21 mar 2013, o 13:22

Ja osobiście mogę polecić maseczkę do włosów o nazwie Placenta, co prawda ma wyciąg z łozysk, ale wg mnie jest rewelacyjna.
można nałożyć na 2-3 minuty, albo i na 10-15. Odżywia i przywraca blask włosą...
Włosy po niej są miękkie i super się układają...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez igaigafajniesmiga » 29 mar 2013, o 13:12

A w próbowałaś suszarek z opcją jonizacji? http://www.philips.pl/c/suszarki-do-wlosow/24674/cat/ Jasne, kosztują więcej ale mniej niszczą włosy wysyłając jony. Dzięki temu mniej się puszą i podobno odżywki bliżej przylegają wtedy do włosów lepiej chroniąc włosy przed wysoką temperaturą. Sama mam taką i widzę różnicę, nie jakąś wielką ale łykając witaminki i z tą jonizacją poprawa jest widoczna od razu.

Dlaczego taboret ma depresję?
- Bo nie ma oparcia.
Avatar użytkownika
igaigafajniesmiga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 mar 2013, o 12:56

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez polakorba » 8 kwi 2013, o 10:43

Ja proponuje serum na zniszczone końcówki z Avonu http://img.szafa.pl/ubrania/1/007432721 ... ncowki.jpg . Polecam!!!

polakorba
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 12:06

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez Hadassa » 8 kwi 2013, o 10:51

a to serum i ja mogę polecić ;) rewelacyjne ;)
chyba jedna z niewielu rzeczy z Avonu, które jeszcze używam....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez iwciaa » 17 lip 2013, o 21:03

Na pewno trzeba obciąć zniszczone włosy bo inaczej mało jest środków, które pomoga. Potem już na obcięte zafundować sobie maseczki u fryzjera i kupić szampony intensywnie odbudowujące i regenerujące(np. Timotei) Zawsze przy zakupie trzeba zwracać uwagę na skład kosmetyku, żeby był beż konserwantów i był z naturalnych składników.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez Szarotka.Redcart_pl » 18 lip 2013, o 15:20

Zgadzam się z powyższa opinią,w pierwszej kolejności należy obciąć włosy,a dopiero potem zając sie ich pielęgnacją. Przede wszystkim dobry szampon z odżywką oraz maseczka,to podstawowe kroki.
Szarotka.Redcart_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 15:08

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez hot.n.cold » 18 lip 2013, o 15:51

ZADNYCH GOTOWYCH MASK NA WLOSY!
olejki, olejki i jeszcze raz olejki.
Moje wlosny jeszcze niedawno byly straszne. Skonczylam z rozjasnianiem (po prawie trzech latach) wlosy mialam suche i zniszczone.
Olejki jakie stusuje:
olejek sezamowy
olejek jojoba
olejek musztardowy (z gorczycy) - przyspiesza porost wlosow
olejek z kminku (cumin oil) - nie wiem jak dokladnie przetlumaczyc na polski

olejki mieszam, nakladam na wlosy, dokladnie wcieram w skore glowy i nakladam na cala dlugosc wlosa (mozna uzyc buteleczki do spryskiwania wlosow, wymieszac wszystkie i mieszanka gotowa i latwa w uzyciu)
nakladam to wszystko godzine przed myciem wlosow
Efekt po tygodniu stosowania? rewelacja. Wlosy miekkkie w dotyku, LSNİACE!!!!
Naprawde rewelacyjna sprawa.
hot.n.cold
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 25 maja 2013, o 10:26

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez karola86 » 19 lip 2013, o 11:57

polecam napar z suszonej pokrzywy, można ją kupić w sklepie zielarskim, opakowanie kosztuje około 3zł.
Wsypać 2-3 łyżeczki ziół zalać gorącą wodą, parzyć ok. 5-10 minut, można posłodzić miodem dla uzyskania lepszego smaku, napar pić kilka razy w tygodniu

Polecam! :)
karola86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 17:21

Re: Zniszczone włosy! Pomocy!!

Postprzez iwciaa » 31 lip 2013, o 22:05

Moja kolezanka sto sowała ta maseczkę, ale niestety nie każdy może ją stosować bo pokrzywa wysusza włosy :( Dlatego ja wybieram odpowiednie szampony z naturalnych składników i jest ok.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników