Znudzenie seksem

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Znudzenie seksem

Postprzez Cesme » 3 maja 2021, o 07:48

Dziewczyny, powiedzcie mi o co chodzi, bo naprawdę nie wiem. Od 3 lat jestem w związku. Na początku moje libido było na bardzo wysokim poziomie. Bardzo często miałam ochotę na seks, zresztą mój partner podobnie. A teraz? Nie mam praktycznie wcale... W związku wszystko się świetnie układa, dogadujemy się jak nikt, nie mamy żadnych problemów. On mi się wciąż podoba, jest w tym naprawdę dobry. Niemal każdy stosunek kończy się orgazmem, więc nie mogę narzekać. A ja? A ja nic, po prostu nie mam ochoty...
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Znudzenie seksem

Postprzez rema » 6 maja 2021, o 11:59

U mnie jest podobnie. Ba, nawet jesteśmy w dłuższym związku niż wy. Jeżeli wszystko się układa, to cóż - trzeba to dalej pielęgnować.
Ewentualnie wychodzić z szablonowych rozwiązań. Idź czasami na masaż, na miasto, jakieś sporty. Zmień też dietę, może wprowadź jakieś suplementy. Mi to pomogło, to i Tobie pomoże
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Znudzenie seksem

Postprzez Cesme » 10 maja 2021, o 09:30

Okey, będę próbowała coś w tym zakresie zdziałać więcej.
A jaką masz konkretnie dietę na myśli? Jakie suplementy mogłyy pomóc?
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Znudzenie seksem

Postprzez rema » 10 maja 2021, o 10:26

Brak fajek, mniej alkoholu, więcej ruchu. Zdrowsze odżywianie w oparciu o niskoprzetworzone produkty żywnościowe.
Jeżeli chodzi o suplementację, to u mnie dosyć dobrze sprawdziło się libido therapy. Skład to przede wszystkim L-arginina, trubulus
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Znudzenie seksem

Postprzez Cesme » 12 maja 2021, o 08:27

Wczoraj dotarł do mnie ten środek 'libido therapy'... Biorę, w przyszłym tygodniu dam znak - co i jak
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Znudzenie seksem

Postprzez Wadzkim » 13 lip 2021, o 11:15

rema napisał(a):Brak fajek, mniej alkoholu, więcej ruchu. Zdrowsze odżywianie w oparciu o niskoprzetworzone produkty żywnościowe.
Jeżeli chodzi o suplementację, to u mnie dosyć dobrze sprawdziło się libido therapy. Skład to przede wszystkim L-arginina, trubulus



Fajne porady. Może do tego zmiana diety, dodać do niej nieco afrodyzjaków? :cooking
Wadzkim
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 lip 2021, o 10:11

Re: Znudzenie seksem

Postprzez KZielon » 29 sie 2021, o 01:40

Może organizm próbuje Ci powiedzieć, że czegoś potrzebuje. Robiłaś sobie badania krwi? Masz może niedobór witamin lub coś Ci dolega?
KZielon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 sie 2021, o 01:36

Re: Znudzenie seksem

Postprzez ewkabb » 2 wrz 2021, o 12:00

To może czas na zmianę partnera??? :P

Jeśli szukasz rozrywki, spotkania, relacji bez zobowiązań sprawdź ogłoszenia na https://www.boonga.pl jest tu trochę ogłoszeń, a jeśli nie ma kogoś z twojego miasta, dodaj swoje i sprawdź czy uda ci się spełnić swoje fantazje ?
ewkabb
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 wrz 2021, o 11:55

Re: Znudzenie seksem

Postprzez xenia_x » 18 paź 2021, o 20:44

Moze sprobujcie urozmaicic w jakis sposob. Jest masa zabawek i rzeczy, ktore moga pobudzic z powrotem twoje libido. Niestety, ale facet moze za chwile miec z tym problem...
xenia_x
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 18 paź 2021, o 20:41

Re: Znudzenie seksem

Postprzez szpilka » 15 mar 2022, o 09:37

Znudzenie seksem jest bardzo powszechne... czesto tak jest w zwiazkach z długim stazem. Moze wlasnie jakies zabawki? U nas to pomaga
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Znudzenie seksem

Postprzez malinowatrufla » 26 mar 2022, o 21:19

No my chyba wlasnie mamy ten etap, bo zimno u nas w sypialni jak na antarktydzie.. mowisz, ze jakies gadzety moga pomoc? Skad je zamowic?
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Znudzenie seksem

Postprzez szpilka » 28 mar 2022, o 16:53

Jest fajny sklep internetowy, superlove.pl , mozesz sobie tam wejsc i cos na pewno wyszukasz :) zabawek erotycznych tam nie brakuje
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]