Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez tinacleo » 22 kwi 2015, o 20:43

też się nad tym zastanawiałam, ale jakoś zawsze robię tak jak w instrukcji :D zastanawiam się, czy to np. nie zmniejszy trwałości, ale fakt - pigmentacja dobra :)
Avatar użytkownika
tinacleo
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 11:30
Lokalizacja: B-stok/Wawa

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez waniliowelody » 27 kwi 2015, o 21:27

Spam schnie tyle co przeciętny lakier, a jeśli chodzi o ilość warstw to np kolor 470 (czerień) jest tak intensywna, że jedna warstwa w zupełności wystarcza.

Ostatnio edytowano 1 wrz 2015, o 12:04 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Spam
Avatar użytkownika
waniliowelody
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 09:11

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez Aniela » 29 kwi 2015, o 13:47

Szczerze polecam Ci Sally Hansen Miracle Gel. Sama korzystam od niedawna i jest rewelacyjny.
Aniela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 kwi 2015, o 22:36

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez Hadassa » 30 kwi 2015, o 12:04

Aniela już o tym wspominałaś...
a ja już zaczynam tu widzieć niezły spam sally hansen, który aż sztucznie wygląda...
A nawet ani jedna się pani nie pochwaliła swoim zdjęciem, jak wygląda na paznokciach

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez conscious » 1 maja 2015, o 10:51

Paznokcie mam może i niefotogeniczne, bo spiłowane do minimum po przygodach z hybrydą, ale (niby) nie w tym rzecz, więc żeby nie być gołosłowną :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez tinacleo » 2 maja 2015, o 10:12

Yyy spam? udzielam się na kilku forach i często spotykam się z sytuacją gdzie odnajduje się kilka entuzjastek jakiegoś produktu, bo miło jest opowiedzieć o swoich spostrzeżeniach i poczytać o tym jak widzą to inne dziewczyny. Czemu jeżeli jakiś produkt jest świetny i się o tym mówi to to już jest reklama? Poza tym od kiedy nie dodawanie zdjęć jest jakimś wyznacznikiem? Bzdura straszliwa! Jak na zdjęciu inne dziewczyny mają zobaczyć to, że szybko schnie czy że łatwo się rozprowadza?
Avatar użytkownika
tinacleo
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 11:30
Lokalizacja: B-stok/Wawa

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez Hadassa » 4 maja 2015, o 13:16

Bo bzdurą straszliwą jest to że nagle jeden produkt jest najlepszy i nie ma innego pod słońcem....
I w ciągu niecałego miesiąca nagle nie ma nic lepszego.
A wystarczy tylko wpisać nazwę lakieru, sprawdzić chyba najpopularniejsze recenzje na wizazu by się dowiedzieć że ocena 3,25/5 to tak całkiem niemrawo i wcale tak super produkt nie jest.
Więc komu mydlisz oczy ??
i też jestem na kilku forach i sztuczny szum w okół jednego produktu zawsze wygląda podejrzanie...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez tinacleo » 4 maja 2015, o 15:49

Aż nie chce mi się wchodzić w tą dyskusję, bo szkoda nerwów. Ale spróbuję :) 1. ocena produktu na wizażu to największa bzdura, używam naprawdę wielu kosmetyków, których średnia na tym portalu to jakieś 2, a akurat na mnie sprawdzają się rewelacyjnie. Już daaawno przestałam traktować wizaż jako wyznacznik. 2. Warto wiedzieć, że jeśli akurat chodzi o lakiery do paznokci, to każda płytka toleruje co innego, nie istnieje lakier który nieważne jak byłby drogi trzymał się u każdej kobiety tak samo długo. Tak więc wszystkie opinie lakierów są bardzo subiektywne, nie są gwarancją. A jeśli u kilku osób sprawdzi się jednakowo dobrze to fajnie jest o tym podyskutować. 3. Szum wokół jednego produktu? zgadzam się, to podejrzane. Ale nigdy jeśli to jest jakaś nowość, która samo co weszła na rynek. Co w tym dziwnego, że każdy wtedy szuka opinii, wymienia swoje spostrzeżenia?
Gdyby 'niemrawo i wcale nie super' byłoby Twoją opinią, zabrzmiałoby to trochę inaczej, aniżeli "na wizażu jest taka średnia, więc to pewnie beznadzieja". Trzeba myśleć samodzielnie.
Nikt tu nikomu nie mydli oczu, nikt nie mówi że nie ma nic lepszego. Moim zdaniem na tej półce cenowej, dla kogoś kogo nie stać na bieganie do kosmetyczki co trzy tygodnie, albo dla kogoś komu żele/hybrydy zniszczyły paznokcie - na ten moment - to może być najlepsze rozwiązanie. Po to jest forum, aby dzielić się spostrzeżeniami, a nie po to, aby inni użytkownicy wpływali na twoją opinię czy zamiar zakupów. Oprócz sugestii ważne jest myślenie samodzielne :)
Avatar użytkownika
tinacleo
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 11:30
Lokalizacja: B-stok/Wawa

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez Hadassa » 4 maja 2015, o 15:55

Ja nie twierdzę że to mój wyznacznik ;) i sama doskonale wiem że nie każdy produkt jest dla każdego.
Stwierdzam natomiast, że wątek w którym po większości tylko 2 osoby wymieniają między sobą zdanie wygląda sztucznie i mam do tego prawo.
Jeżeli tak bardzo chcecie się miedzy sobą wymieniać spostrzeżeniami to zapraszam na priv.
Po większości inne osoby które się tu przewinęły już zgarneły ostrzeżenia za spam na forum, niekoniecznie za ten produkt.

Proszę więc moje słowa potraktować jako ostrzeżenie, póki co słowne

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez Aniela » 8 maja 2015, o 11:46

że by nie być gołosłowną :P tak wyglądaja paznokcie zrobione lakierami Rimmel. Salon Pro with Lycra- czarny , Rimmel, Nail Tip Whitener - biały.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Aniela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 kwi 2015, o 22:36

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez Hadassa » 8 maja 2015, o 12:06

Aniela napisał(a): Salon Pro with Lycra

długo Ci się trzyma na paznokciach ??
bo się właśnie na niego skusiłam...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez conscious » 18 maja 2015, o 09:01

też mam kilka buteleczek z tej serii, ale z moich paznokci nie wiedzieć dlaczego schodzi płatami wielkimi. już chyba wolałabym żeby się wykruszał jakoś powoli. trwałość lakieru to ogromna bolączka u mnie :(
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez jabluszkoo » 13 lip 2015, o 19:09

Przepiękne! Czym robiłaś te kropeczki? A w ogóle te lakiery to tak jak miracle gel?
Avatar użytkownika
jabluszkoo
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 09:17
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: ZoborMadler