Bielizna na noc poślubną...

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez sun979 » 25 lut 2013, o 10:57

brunecia napisał(a):hmmm jakos po 2latach ;) moze jakis sexy gorset ze stringami+ponczoszki i szpilki? :)



dokładnie o czymś takim myślę, bo nigdy czegoś takiego nie miałam :) Ale oczywiście w kolorze białym :D Tylko jakie szpilki do tego? ;P
sun979
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez paula » 25 lut 2013, o 15:21

ja uważam że szpilek nie potrzebujesz ;)
my mamy wizję nocy poślubnej mniej więcej taką że to on wszystko przygotuje w sypialni, a ja w tym czasie będę miała możliwość przygotowania się. I w związku z tym raczej szpilki odpadają z tego względu że do łóżka w butach nie wejdę ;P

ale jeśli planujesz ubrać buciki to może (skoro chcesz biel) to te ze ślubu? Jak będziesz miała na sobie samą biel to trochę bezsensu wyglądałyby czarne albo czerwone buty :P a raczej nie kupujemy ot tak sobie białych szpilek, a w końcu na ślub takie ubierzesz więc ten drugi raz też je będziesz mogła wykorzystać :P
paula
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez sun979 » 25 lut 2013, o 16:07

paula.x111 napisał(a):ja uważam że szpilek nie potrzebujesz ;)
my mamy wizję nocy poślubnej mniej więcej taką że to on wszystko przygotuje w sypialni, a ja w tym czasie będę miała możliwość przygotowania się. I w związku z tym raczej szpilki odpadają z tego względu że do łóżka w butach nie wejdę ;P

ale jeśli planujesz ubrać buciki to może (skoro chcesz biel) to te ze ślubu? Jak będziesz miała na sobie samą biel to trochę bezsensu wyglądałyby czarne albo czerwone buty :P a raczej nie kupujemy ot tak sobie białych szpilek, a w końcu na ślub takie ubierzesz więc ten drugi raz też je będziesz mogła wykorzystać :P


No w sumie racja, a z tym podziałem ról to też masz fajny pomysł ;) Muszę mu o tym powiedzieć. Szkoda, że nie znam Twojego faceta to bym mu przypomniała o zaręczynach ;PPP
sun979
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez paula » 25 lut 2013, o 16:10

haha on o tym pamięta ;P i wydaje mi się że specjalnie tak to przeciąga bym była jak najbardziej na to napalona haha ;P
mnie się wydaje że to jest dobry pomysł z takim podziałem. Bo by się miał od początku za dobrze przy mnie :P i chcemy tą noc mieć w sypialni ze świecami, kadzidełkami i moim ulubionym winkiem ;) także on się tym zajmie a ja będę mogła spokojnie w łazience wziąć kąpiel i się przebrać jakoś ładnie ;)
tylko tyle że ja będę miała teściową za ścianą!!!!
paula
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez sun979 » 25 lut 2013, o 16:15

paula.x111 napisał(a):haha on o tym pamięta ;P i wydaje mi się że specjalnie tak to przeciąga bym była jak najbardziej na to napalona haha ;P
mnie się wydaje że to jest dobry pomysł z takim podziałem. Bo by się miał od początku za dobrze przy mnie :P i chcemy tą noc mieć w sypialni ze świecami, kadzidełkami i moim ulubionym winkiem ;) także on się tym zajmie a ja będę mogła spokojnie w łazience wziąć kąpiel i się przebrać jakoś ładnie ;)
tylko tyle że ja będę miała teściową za ścianą!!!!



A nie możecie na tą jedną noc wynająć sobie coś? Całe życie będziesz potem mieć teściową za ścianą.A raz w życiu kurcze pojęcz sobie kobieto ile chcesz! ;D
sun979
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez paula » 25 lut 2013, o 16:27

to jest nawet dobra myśl :P ale to wszystko zależy od tego GDZIE będziemy mieli wesele. Bo jeśli będzie to jakiś wyjazd to w zasadzie hotel i tak będzie wchodził w grę. Ale jeżeli będziemy mieć na miejscu weselicho to nie wiem czy on się zgodzi :P Ale my akurat średnio się przejmujemy teściową moją :P chociaż będę serio musiała z nim o tym pogadać ;)
paula
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez sun979 » 25 lut 2013, o 17:22

paula.x111 napisał(a):to jest nawet dobra myśl :P ale to wszystko zależy od tego GDZIE będziemy mieli wesele. Bo jeśli będzie to jakiś wyjazd to w zasadzie hotel i tak będzie wchodził w grę. Ale jeżeli będziemy mieć na miejscu weselicho to nie wiem czy on się zgodzi :P Ale my akurat średnio się przejmujemy teściową moją :P chociaż będę serio musiała z nim o tym pogadać ;)



to ona za ścianą, a nie boisz się, że Was słyszy? :)To chyba w ogóle zaciskasz zęby :D
sun979
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez paula » 25 lut 2013, o 18:45

mój facet twierdzi że ona już TYLE słyszała że naprawdę nie powinno być z nią problemu :D
paula
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez sun979 » 28 lut 2013, o 00:21

paula.x111 napisał(a):mój facet twierdzi że ona już TYLE słyszała że naprawdę nie powinno być z nią problemu :D


że niby Was? :D
sun979
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez paula » 28 lut 2013, o 14:48

tak... :D
paula
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez brunecia » 28 lut 2013, o 22:40

sun979 napisał(a):
brunecia napisał(a):hmmm jakos po 2latach ;) moze jakis sexy gorset ze stringami+ponczoszki i szpilki? :)



dokładnie o czymś takim myślę, bo nigdy czegoś takiego nie miałam :) Ale oczywiście w kolorze białym :D Tylko jakie szpilki do tego? ;P



bym brzydko musiala napisać, ale napisze kulturalnie. Potrzebujesz szpilek jak panie z filmów dla dorosłych :D ale pozniej problem, co z nimi zrobic, ewentualnie wykorzystac do innych łóżkowych strojów ;)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez paula » 28 lut 2013, o 23:05

brunecia napisał(a):
sun979 napisał(a):
brunecia napisał(a):hmmm jakos po 2latach ;) moze jakis sexy gorset ze stringami+ponczoszki i szpilki? :)



dokładnie o czymś takim myślę, bo nigdy czegoś takiego nie miałam :) Ale oczywiście w kolorze białym :D Tylko jakie szpilki do tego? ;P



bym brzydko musiala napisać, ale napisze kulturalnie. Potrzebujesz szpilek jak panie z filmów dla dorosłych :D ale pozniej problem, co z nimi zrobic, ewentualnie wykorzystac do innych łóżkowych strojów ;)


zapytaj swojego faceta czy podoba mu się wizja ciebie w seksi bieliźnie, pończochach i szpilkach. Uwierz mi że zatonie w rozmyślaniu nad takim widokiem :P
paula
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez sun979 » 1 mar 2013, o 22:29

paula.x111 napisał(a):tak... :D



hehe... to widać, że teściowa na luzie! ;D Ja będę mieć szwagra za ścianą i jak na razie podobno nic nie słyszał :D
sun979
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez sun979 » 1 mar 2013, o 22:32

brunecia napisał(a):
sun979 napisał(a):
brunecia napisał(a):hmmm jakos po 2latach ;) moze jakis sexy gorset ze stringami+ponczoszki i szpilki? :)



dokładnie o czymś takim myślę, bo nigdy czegoś takiego nie miałam :) Ale oczywiście w kolorze białym :D Tylko jakie szpilki do tego? ;P



bym brzydko musiala napisać, ale napisze kulturalnie. Potrzebujesz szpilek jak panie z filmów dla dorosłych :D ale pozniej problem, co z nimi zrobic, ewentualnie wykorzystac do innych łóżkowych strojów ;)




hehe a to się domyśliłam JAKIEGO TYPU szpilki ;D tylko chodziło mi raczej o kolor. Jeśli te ze ślubu będę miała za niskie to ubiorę sobie moje czerwone szpilki... Będzie to pasować? Do białej bielizny erotycznej? :D
sun979
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez paula » 1 mar 2013, o 22:34

sun979 napisał(a):
paula.x111 napisał(a):tak... :D



hehe... to widać, że teściowa na luzie! ;D Ja będę mieć szwagra za ścianą i jak na razie podobno nic nie słyszał :D


ja uważam że to jest spoko kobieta :P moją mama zapewne byłaby dużo gorszą teściową dla mnie :P co prawda moja mama ma już synową i zięcia, niby się nie wtrąca. Ale też moja bratowa się nie da :D a mój szwagier cóż... robi dobrą minę do złej gry :P

jeśli chodzi o te szpilki - nie przejmuj się wysokością. Ja proponuję naprawdę ubrać te z wesela. A jeśli koniecznie chcesz czerwone to może czerwoną podwiązkę albo coś (np. we włosach) czerwonego by pasowało ;)
choć z drugiej strony - czy on na serio będzie na to zwracał uwagę? :D
paula
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez sun979 » 1 mar 2013, o 23:46

paula.x111 napisał(a):
sun979 napisał(a):
paula.x111 napisał(a):tak... :D



hehe... to widać, że teściowa na luzie! ;D Ja będę mieć szwagra za ścianą i jak na razie podobno nic nie słyszał :D


ja uważam że to jest spoko kobieta :P moją mama zapewne byłaby dużo gorszą teściową dla mnie :P co prawda moja mama ma już synową i zięcia, niby się nie wtrąca. Ale też moja bratowa się nie da :D a mój szwagier cóż... robi dobrą minę do złej gry :P

jeśli chodzi o te szpilki - nie przejmuj się wysokością. Ja proponuję naprawdę ubrać te z wesela. A jeśli koniecznie chcesz czerwone to może czerwoną podwiązkę albo coś (np. we włosach) czerwonego by pasowało ;)
choć z drugiej strony - czy on na serio będzie na to zwracał uwagę? :D


a chyba ni ;PPP

zobaczę, coś wymyślę... albo te z wesela albo te co będę mieć na 2 dzień
sun979
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez paula » 1 mar 2013, o 23:49

noo właśnie, dlatego ja obuwiem przejmować się nie będę :D
a bielizną hmm.. też nie będę jakoś bardzo szaleć (cenowo)
paula
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez tuptek84 » 2 mar 2013, o 13:44

są bardzo ładne kompleciki na taką okazję:) i zdecydowanie polecam białe, ewentualnie jakiś błękit lub delikatny róż. Ale nie czerń:)
Avatar użytkownika
tuptek84
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 12:07

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez sun979 » 2 mar 2013, o 18:16

tuptek84 napisał(a):są bardzo ładne kompleciki na taką okazję:) i zdecydowanie polecam białe, ewentualnie jakiś błękit lub delikatny róż. Ale nie czerń:)


nio... czerń faktycznie nie pasuje na tą okazję
sun979
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez Basia1994 » 7 mar 2013, o 21:49

A coś z takich białych ?

Obrazek

Obrazek
Basia1994
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez sun979 » 8 mar 2013, o 09:46

[list=][/list]
Basia1994 napisał(a):A coś z takich białych ?

Obrazek

Obrazek


ładna, ale ja osobiście wolę coś bardziej seksownego ;)
sun979
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez paula » 8 mar 2013, o 15:56

nie jest brzydka ale lepsze coś seksowniejszego aniżeli haleczka ;)
paula
 


Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez Galer » 11 mar 2013, o 11:40

Szczerze - noc poślubna to bez bielizny :)

Galer
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 11:37
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez zuza88 » 14 mar 2013, o 18:02

Bielizna jest do pobudzenia wyobrazni, na ta noc koniecznie biała :)


Obrazek

http://www.pikna.com.pl/

Obrazek

http://www.pikna.com.pl/
zuza88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 mar 2013, o 11:42
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]