cellulit

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: cellulit

Postprzez Anna_N » 2 kwi 2014, o 17:02

Kochana nic ci tak nie pomoże jak ćwiczenia !
Avatar użytkownika
Anna_N
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 14:27

Re: cellulit

Postprzez rosiehw » 5 kwi 2014, o 09:54

Dokladnie! ćwiczenia ćwiczenia ćwiczenia + dieta dieta dieta. I tak, bede trabic o tym caly czas. Zadne preparaty nic nie zdzialaja :)
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: cellulit

Postprzez 1mpresja » 6 kwi 2014, o 10:51

Preparaty pomagają, bez przesady! Pomagają zachować skórę w dobrej kondycji, zadbaną i gładką - wiadomo, ćwiczenia i dieta odwalają tutaj lwią część roboty w walce przeciw cellulitowi, no ale :) Ja czuję, jak "Pomarańczowa skórka" Bielendy mi pomogła nieco w usunięciu cellulitu :)
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: cellulit

Postprzez Aldidka » 9 kwi 2014, o 12:43

A mi pomogły zabiegi karboksyterapii i każdemu też je polecam :ok:
Aldidka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 mar 2014, o 08:59

Re: cellulit

Postprzez Rzesy-Sklep_pl » 9 kwi 2014, o 13:01

Jestem tego samego zdania,zdrowy tryb życia plus ćwiczenia to w zasadzie recepta na sukces więc czemu by chociaż nie spróbować. W tym przypadku suplementy czy kosmetyki to tylko dodatek do całości.
Rzesy-Sklep_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 18 gru 2013, o 10:19

Re: cellulit

Postprzez Karolcia93 » 10 kwi 2014, o 00:15

Zgadzam się, ja na zabieg zdecydowałabym się, jeżeli wszystkie inne środki by zawiodły... To byłaby totalna ostateczność. Ruch, regularne ćwiczenia i zdorwe odżywianie działają cuda. Do tego dobre komsetyki i nie trzeba wydawac kupy pieniędzy na zabiegi:)
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: cellulit

Postprzez Aldidka » 10 kwi 2014, o 10:00

Zdumiewające że każda z was pisze o ruchu :)

W sumie to fajnie, bo to znaczy że mój zawód nie wyginie i będę ciągle potrzebna.

Na zabieg zdecydowałam się ze względu na fakt że trenerce fitnessu nie wypada świecić po oczach cellulitem.
Nikt mi tylko nie powie że sam ruch wystarczy do tego żeby cellulit pokonać.
Przy wzroście 160cm i wadze 51kg miałam z tym ogromny problem, którego sam ruch i dieta pokonać nie był w stanie.

Ale cieszę się że są ludzie którym to wystarcza, zawsze mogę zaprosić na wspólne ćwiczenia do mnie do klubu :D
Aldidka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 mar 2014, o 08:59

Re: cellulit

Postprzez docha » 10 kwi 2014, o 12:05

theila, z tej samej serii mają tez koncentrat do ciała, widziałaś? taki balsam idealny do masażu po peelingu, świetna sprawa i efekty stosowania naprawdę widać ;)
SPAM

Ostatnio edytowano 10 kwi 2014, o 12:21 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: cellulit

Postprzez rosiehw » 10 kwi 2014, o 21:37

ja w ogóle nie wierze w te wszystkie zabiegi. jeśli potem będziesz jeść śmieci, od których powstał ten cellulit to cudów nie ma... wszystko wróci. :) niestety. :) trzeba zmienić styl życia i być cierpliwym
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: cellulit

Postprzez tirnenka5 » 25 kwi 2014, o 11:32

Ja też jestm szczupła dbam o siebie ale niestety po ciąży pojawił się cellulit i od kilku lat nie mogę się go pozbyć.Zastanawiam sie nad poddaniu się zabiegom w centrum leseroterapii.Czytałam że w pierwszej fazie wystarcza odpowiednia dieta,ćwiczenia czy kosmetyki drenujące ale w kolejnych fazach już nie.
tirnenka5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 13:25

Re: cellulit

Postprzez misiapysia » 27 kwi 2014, o 22:54

1mpresja napisał(a):Preparaty pomagają, bez przesady! Pomagają zachować skórę w dobrej kondycji, zadbaną i gładką - wiadomo, ćwiczenia i dieta odwalają tutaj lwią część roboty w walce przeciw cellulitowi, no ale :) Ja czuję, jak "Pomarańczowa skórka" Bielendy mi pomogła nieco w usunięciu cellulitu :)

tez stosuje wlasnie pomaranczowa skorke :) rowniez uwazam ze mi pomogla :) moze nie cwicze intensywnie- jazda na rowerze czy rolkach, ale uwazam ze efekt i tak jest bardzo dobry :)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: cellulit

Postprzez Karolcia93 » 29 kwi 2014, o 00:29

misiapysia napisał(a):tez stosuje wlasnie pomaranczowa skorke :) rowniez uwazam ze mi pomogla :) moze nie cwicze intensywnie- jazda na rowerze czy rolkach, ale uwazam ze efekt i tak jest bardzo dobry :)


A które kosmetyki z tej serii stosujesz? Bo nie wiem, czy lepiej stosować tylko 1,czy dla lepszego efektu pare z tej samej serii...
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: cellulit

Postprzez Rzesy-Sklep_pl » 29 kwi 2014, o 16:09

Ja już swoje zdanie przedstawiłam powyżej,ale przypomnę: same zabiegi podczas walki z cellulitem to nie wszystko,tutaj liczy się również aktywność fizyczna,zabiegi u profesjonalisty jak i wizyty na basenie i masaż biczami wodnymi,to działa cuda.
Rzesy-Sklep_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 18 gru 2013, o 10:19

Re: cellulit

Postprzez Specjalista Aspazji » 4 sie 2014, o 01:21

Warto poddać się zabiegom Endermologii. Są naprawdę skuteczne. Ujędrniają skórę, modelują sylwetkę i pozwalają pozbyć się zbędnego tłuszczu.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: cellulit

Postprzez milenka-buziaczek » 4 sie 2014, o 13:24

Zabiegi to nie wszystko ;) rzesy-sklep mają rację ;) Aktywność fizyczna jest źródłem do sukcesu!
milenka-buziaczek
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 29 lip 2014, o 21:08

Re: cellulit

Postprzez babyblue » 5 sie 2014, o 13:07

Jazda na rolkach super na nogi. Ja robię sobie nogi peelingiem z kawy :)
babyblue
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 1 sie 2014, o 11:21

Re: cellulit

Postprzez Jamelia » 5 sie 2014, o 21:40

aktywność fizyczna i dieta ;)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: cellulit

Postprzez Astra » 5 sie 2014, o 21:54

Z pewnoscia urozmaicone i systematyczne cwiczenia ,wspomagane odpowiednio
ulozona i dobrana dieta wiele moze pomoc , ale rowniez waznym elementem jest dbalosc i to taka
restrykcyjna o cialo , szczegolnie objete skorka pomaranczowa.
Masaze to podstawa calej pomaranczowej akcji.
A jak uzupelnimy to odpowiednimi zestawami kosmetycznymi, to moze ograniczymy chciaz dalszy rozwoj skorki pomaranczowej, ktora szpeci nasze cialo.
Jedno jest pewne efekty napewno uzyskaja tylko Ci ktorzy sa konsekwentni w dzialaniach i oczywiscie diabelnie cierpliwi.
Innej opcji po prostu nie ma. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: cellulit

Postprzez Specjalista Aspazji » 5 wrz 2014, o 14:06

Dieta też jest bardzo ważna w walce z cellulitem: wyeliminuj potrawy tłuste i ostro przyprawione, zmniejsz spożywanie soli - zamiast niej stosuj mieszanki ziołowe, ogranicz słodycze i fast-foody, nie pij kawy. Jedz mało, ale często, najlepiej 4-5 razy dziennie. Przestaw się na produkty lekkostrawne (ryby, chude mięso, chude sery, ryż), jedz dużo owoców i warzyw, zadbaj o bogate źródła potasu, włącz do diety dużo selera, pietruszki, produkty bogate w witaminy z grupy B. Jedz potrawy bogate w kwasy tłuszczowe omega-3, omega-6 i omega-9.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: cellulit

Postprzez Snow » 7 wrz 2014, o 20:06

Sama zielona herbata nic nie da jeśli źle się odżywiasz. W pozbyciu się cellutitu lub zredukowaniu go pomaga wykorzystanie kilku czynników na raz: dieta, sport, masaże oraz zabiegi medycyny estetycznej.

Snow
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 wrz 2014, o 19:57

Re: cellulit

Postprzez kaira1987 » 11 wrz 2014, o 11:48

Moim sposobem na jędrne i gładkie ciało jest systematyczny sport, dieta uboga w cukry i tłuszcze plus masowanie ciała masażerem i stosowanie sprawdzonych SKUTECZNYCH kosmetyków. Szczerze polecam balsamy wyszczuplające marki taovital SPAM

Ostatnio edytowano 11 wrz 2014, o 12:07 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

marzą mi się ekskluzywne meble
kaira1987
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 13:54

Re: cellulit

Postprzez Lagenko_pl » 15 wrz 2014, o 14:21

Ruch i zdrowa dieta jak najbardziej będą w skazane w przypadku walki z cellulitem,jednak najlepiej działają kosmetyki z kolagenem plus kilka razy w tygodniu basen,sauna i bicze wodne,mi bardzo pomagają,polecam spróbować.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: cellulit

Postprzez mróweczka » 23 wrz 2014, o 10:18

może zabieg na cellulit. wiem ze w arkadii w opolu jest zabieg smooth shaper bardzo skuteczny jeśli chodzi właśnie o cellulit ;) to taki zmasowany atak ;)
mróweczka
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 13:39

Re: cellulit

Postprzez Mala__Di » 12 paź 2014, o 23:54

Ostatnio wypróbowałam zabieg kriolipolizy i naprawdę go polecam! W końcu coś, co mi pomogło... Byłam w salonie Vici Hair w Krakowie.
Mala__Di
 

Re: cellulit

Postprzez Specjalista Aspazji » 28 paź 2014, o 13:27

Dietę i odpowiednią ilość aktywności fizycznej warto wesprzeć zabiegami Cellactor Medical Storz lub Maximus TriLipo. Każde z tych urządzeń wykorzystuje inną technologię, jednak oba są bardzo skuteczne w walce z cellulitem.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]