Cienie pod oczami

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Cienie pod oczami

Postprzez iza813 » 22 paź 2014, o 21:29

Od kilku lat mam pod oczami mocne czerwono-sine cienie pod oczami.Spie minimum 7-8 godzin,wiec nie sa to cienie od niewyspania.Stosowałam wiele kremów pod oczy ale bez szału.Czy znacie,jakieś kremy,zabiegi czy domowe sposoby jak zniwelowac ten defekt? Bedę wdzieczna za każda rade :)

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Cienie pod oczami

Postprzez e-kosmeo_pl » 23 paź 2014, o 12:15

Być może tak masz ukształtowane genetycznie te cienie i dlatego problemem nie będzie niewyspanie. Polecam z tych domowych sposobów wypróbować maseczkę z ogórkiem,z doświadczenia wiem że działa i zapewnia pozytywne efekty.
e-kosmeo_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 11:51

Re: Cienie pod oczami

Postprzez kies » 24 paź 2014, o 08:27

Jak masz to genetycznie to współczuję, ale jak ze zmęczenia czy czegoś innego to fajnie sobie z tym radzi krem pod oczy z Vichy, seria idealia, ładnie rozświetla, rozjaśnia i nadaje takiego zdrowego wyglądu.
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Cienie pod oczami

Postprzez anett » 24 paź 2014, o 23:01

kies napisał(a):Jak masz to genetycznie to współczuję, ale jak ze zmęczenia czy czegoś innego to fajnie sobie z tym radzi krem pod oczy z Vichy, seria idealia, ładnie rozświetla, rozjaśnia i nadaje takiego zdrowego wyglądu.


A ja potwierdzam bo też używałam i sprawdził mi się bardzo dobrze. Właśnie mi się skończył i jak tylko będę miała chwilę to biegnę po następny.
Avatar użytkownika
anett
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 10:11

Re: Cienie pod oczami

Postprzez iza813 » 25 paź 2014, o 10:02

Raczej genetyczne,niestety :| . Dziękuję za rady :)

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Cienie pod oczami

Postprzez a_gatka » 26 paź 2014, o 15:51

U mnie sprawdziły się kompresy z białej herbaty i krem, o którym pisały dziewczyny. Rozjaśnia, daje efekt korygujący i skóra jest przyjemnie nawilżona. Co do herbaty, to poleciła mi ten sposób babcia. :)
a_gatka
 

Re: Cienie pod oczami

Postprzez Violet » 27 paź 2014, o 11:32

anett napisał(a):
kies napisał(a):Jak masz to genetycznie to współczuję, ale jak ze zmęczenia czy czegoś innego to fajnie sobie z tym radzi krem pod oczy z Vichy, seria idealia, ładnie rozświetla, rozjaśnia i nadaje takiego zdrowego wyglądu.


A ja potwierdzam bo też używałam i sprawdził mi się bardzo dobrze. Właśnie mi się skończył i jak tylko będę miała chwilę to biegnę po następny.


Też go używałam i się podpisuję pod tym, że dobrze spełnia swoje zadanie. Nawilża, rozświetla cienie pod oczami i sprawia, że spojrzenie jest bardziej wyraziste.
A podpowiem wam, że jeszcze macie kilka dni..no do końca miesiąca, by wziąć udział w zabawie Vichy na ich stronie. Trzeba opisać swoje idealia i można wygrać cały zestaw kosmetyków z serii idealia.
Avatar użytkownika
Violet
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 kwi 2014, o 15:50

Re: Cienie pod oczami

Postprzez Specjalista Aspazji » 28 paź 2014, o 12:49

Kremy działają ale tylko objawowo. Dobrze jest skorzystać z zabiegów ujędrniających. Na przykład z zabiegów Maximus TriLipo. Urządzenie działa na podstawie fali akustycznej. Dzięki temu ujędrni skórę pod oczami co pozwoli pozbyć się cieni. Te zabiegi są bardzo krótkie i przyjemne, ale trzeba powtórzyć kilka razy.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Cienie pod oczami

Postprzez mróweczka » 6 lis 2014, o 14:54

u mnie fajnie działa serum pod oczy z clinicque ;) o takie SPAM bardzo fajnie nawilża i napina skóre pod oczami, zmniejsza opuchliznę i rozjaśnia :) wiadomo, że to działa tylko objawowo, ale bardzo to serum sobie chwalę

Ostatnio edytowano 6 lis 2014, o 16:34 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
mróweczka
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 13:39

Re: Cienie pod oczami

Postprzez RoseNails_pl » 12 lis 2014, o 17:05

Podobno maseczka z ogórków też dobrze działa i zmniejsza cienie pod oczami,można ją albo kupić ( naturalną) albo też samemu przyrządzić,mamy te dwie opcje do wyboru:)
RoseNails_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 12:30

Re: Cienie pod oczami

Postprzez Natka92 » 26 lis 2014, o 01:50

Też słyszałam o tych ogórkach. Jak dla mnie dobrze też się sprawdza olejek arganowy bielendy, działa rozświetlająco i cera wygląda przez to bardziej promiennie :)
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Cienie pod oczami

Postprzez blueskay » 26 lis 2014, o 14:22

ja słyszałam też o torebkach herbaty, Co do olejku nie wiedziałam że ma takie zastosowanie hm, może go kupię?
blueskay
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 21:33

Re: Cienie pod oczami

Postprzez Specjalista Aspazji » 2 gru 2014, o 21:33

Wypełniaczem stosowanym do likwidacji podkrążonych oczu jest również kwas hialuronowy. Preparat podany w problematyczne miejsca powoduje nawilżenie skóry. W walce z podkrążonymi oczami pomoże Ci także karboksyterapia, czyli terapia medycznym dwutlenkiem węgla oraz mezoterapia igłowa.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Cienie pod oczami

Postprzez Natka92 » 3 gru 2014, o 00:16

blueskay napisał(a):ja słyszałam też o torebkach herbaty, Co do olejku nie wiedziałam że ma takie zastosowanie hm, może go kupię?


Ja polecam olejek arganowy, mam taki złoty w buteleczce z bielendy, ma wiele zastosowań, w tym właśnie ładnie wpływa na cerę przez co lepiej wygląda... Ważne też żeby mieć dobry podkład do twarzy, ja teraz kupiłam sobie taki Bourjois 1,2,3 perfect i dobrze kryje, radzi też sobie z cieniami pod oczami
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Cienie pod oczami

Postprzez Akira » 3 gru 2014, o 16:23

Stosuj rozjaśniające kremy pod oczy, korektory itp. od czasu do czasu nałóż sobie też świeżego ogórka czy maseczkę specjalnie przeznaczoną na te problemy.

Akira
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 lis 2014, o 14:25

Re: Cienie pod oczami

Postprzez ania888 » 4 gru 2014, o 11:15

Może powinnaś wykonać gruntowne badania krwi. Często podkrążone oczy są wynikiem albo nieprawidłowej pracy nerek albo niedokrwistości. Często to również objaw obecnych w naszym ciele pasożytów. Warto to sprawdzić. Organizm sam sygnalizuje, że coś jest nie tak...Im szybciej się za te badania weźmiesz tym lepiej:))
Pozdrawiam!

ania888
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 11:09
Lokalizacja: Łódź

Re: Cienie pod oczami

Postprzez iza813 » 4 gru 2014, o 11:45

Obecnie stosuje krem pod oczy z ziaji,który ma świetny skład,w kolejce czeka krem pod oczy z tołpy.Jak zużyje te dwa kremy to może skuszę się na ten z vivhy z serii idealia.
Na takie trwałe sińce najlepszym sposobem jest wprowadzenie własnej tkanki tłuszczowej za pomoca igły.Oczywiście zabieg musi przeprowadzić lekarz.U nas jest mało znany zabieg jest dośc drogi ale ponoć najskuteczniejszy


ponoć jest krem hylexin jest hitem ale kosztuje az 400zł

Ostatnio edytowano 9 gru 2014, o 13:15 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: łączenie postów

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]