Co myślicie o wypełniaczach?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Co myślicie o wypełniaczach?

Postprzez koranna » 27 lut 2010, o 13:16

Przymierzam się do poprawienia kącików ust wypełniaczem z kwasu hialuronowego. Kiedyś myślałam, ze jest to możliwe tylko operacyjnie, a ja jakoś boję się operacji plastycznych...
Macie jakieś doświadczenia w korygowaniu twarzy kwasem hialuronowym? Podzielicie się tym? :) Będę bardzo wdzięczna.
koranna
 

Re: Co myślicie o wypełniaczach?

Postprzez Debby » 28 lut 2010, o 15:18

wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym czy to Aquamidem nie jest operacją
Jesteś nakłuwana igłą, cienką jak insulinówka
gdy idziesz na pobranie krwii nie mówisz idę na operację :roll:

podnoszenie kącików ust, by nie wyglądać smutno ( to stosuje się też złote nici którymi podciąga się kąciki ust
Debby
 

Re: Co myślicie o wypełniaczach?

Postprzez koranna » 1 mar 2010, o 16:52

Ja o tych niciach słyszałam i jakoś nie do końca mi się to spodobało. Trochę zbyt wielka ingerencja w twarz. Poza tym to, co mi się podoba w kwasie hialuronowym to to, że efekty są widoczne od razu. Z nićmi trzeba poczekać, aż obrosną tkanką. Przemyślałam inne metody i ta pasuje mi najbardziej. Zastanawiam się tylko, jaki preparat wybrać, bo jest ich sporo na rynku i nie chce zdecydować się na coś, co może zrobić mi "niespodziankę" :)
koranna
 

Re: Co myślicie o wypełniaczach?

Postprzez koranna » 21 kwi 2010, o 14:29

Mi się bardzo podobają efekty po kwasie hialuronowym - jeśli trafi się do odpowiedniego specjalisty, to może czynić cuda :) No i naturalnie to wygląda. Też mnie przekonuje to, że to nie są zmiany trwałe, przecież nasza twarz się ciągle zmienia i ma inne potrzeby :)
A jakim miałaś preparatem robione? Ja ciągle się nad nimi zastanawiam. Najwięcej dobrych opinie słyszałam o Juvedermie - miałaś tym robione?
koranna
 

Re: Co myślicie o wypełniaczach?

Postprzez Hania26 » 25 paź 2010, o 14:37

Myślę, że wypełniacze to dobra opcja jeśli chcesz poprawić swój wygląd. Trzeba być jednak bardzo ostrożnym wybierając gabinet. Niedawno oglądałam w telewizji reportaż o tym jak wiele zabiegów w Wielkiej Brytanii wykonują osoby bez odpowiednich kwalifikacji, a później dziewczyny cierpią...Warto też zapoznać się z różnymi markami wypełniaczy, tu możesz sobie poczytać

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Hania26
 

Re: Co myślicie o wypełniaczach?

Postprzez dione » 20 lip 2011, o 17:01

Ja właśnie zastanawiam się czy nie powiększyć sobie ust kwasem hialuronowym. Poczytałam trochę na temat tego zabiegu na stronie iqmedica.pl i muszę powiedzieć, że coraz bardziej kusi mnie ten zabieg. Oczywiście na początku skonsultuję się ze specjalistą, który odpowie mi na wszystkie pytania, a mam ich dosyć dużo ;)
dione
 

Re: Co myślicie o wypełniaczach?

Postprzez certyfikowane_piekno » 21 lip 2011, o 20:36

Zabieg wypełnienia ust kwasem hialuronowym faktycznie jest prawie bezbolesny i mały obrzęk i wrażliwość, które mogą ale nie muszą się pojawić znikają po 1-2 dniach.
Konsultacje to najważniejszy etap. Koniecznie sprawdź czy specjalista do którego się udajesz ma certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
certyfikowane_piekno
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników