Co zrobić? Pomóżcie!

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Co zrobić? Pomóżcie!

Postprzez Pomarańcza2203 » 20 lis 2012, o 16:24

Niedawno byłam na imprezie. Poszłam do baru, aby się napić i wtedy go spotkałam. Wydawał się idealny: przystojny, miły- wyglądał tak jak sobie wymarzyłam. Zdziwiłam się, że w ogóle zagadał. Spodobał mi się i to bardzo. Niestety musiałam już iść, więc tylko poznałam jego imię. Nie spytałam o wiek. Później okazało się, że znam jego kuzynkę. Zapytałam się jej ile ma lat. Okazało się, że jest o 10 lat starszy. Był to dla mnie cios, bo nie dałabym mu tyle lat. Postanowiłam odpuścić. Spotkałam go jeszcze kilka razy, ale nie rozmawialiśmy ze sobą. Minęły 3 miesiące. Znowu go spotkałam, tylko, że tym razem uśmiechał się do mnie a później ze mną tańczył. Byłam zdziwiona, bo nigdy na parkiecie go nie widziałam. On mógłby mieć każdą. Ma 26 lat, jest nieziemsko przystojny i to jest czas, w którym powinien założyć rodzinę. I nie wiem co mam zrobić, czy dać mu szansę, bo trochę się zaangażowałam czy po prostu zapomnieć. 10 lat to trochę dużo i ja mam dopiero 16 a on już 26.
Pomarańcza2203
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 lis 2012, o 16:05

Re: Co zrobić? Pomóżcie!

Postprzez Kostek » 20 lis 2012, o 16:30

W Twoim konkretnym przypadku 10 lat to przepaść. Odpuść sobie, ponieważ Wasze światy to dwie zupełnie inne bajki, a przynajmniej tak powinno być u normalnych ludzi.

Auto zostaw odstaw na www.parkingokecie24.pl i możesz lecieć na wczasy.
Avatar użytkownika
Kostek
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 3 lis 2012, o 10:08
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], jagina, mokeqwt