Czy on mnie kocha?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy on mnie kocha?

Postprzez czarnula » 15 sty 2014, o 11:31

Witam jestem z chlopakiem 3 lata . Do tej pory nie uprawialismy seksu poniewaz on stwierdzil ze chce dopiero po slubie. Na poczatku znajomosci mialam do niego zaufanie zapraszal mnie do domu swojego do rodzicow .Teraz uwaza ze to facet powinien przyjezdzac do kobiety .juz nie chce mnie zabierac do siebie kasuje historie przegladania w kompie bo twierdzi ze powinnam mu ufac. spotykamy tylko raz w tygodniu bo pracuje i nie ma czasu . a jesli jest taka mozliwosc spotkac czesciej to nie chce kilka dni pod rzad.Jak wroci z pracy do siedzi tylko przed kompem i twierdzi ze gra.Nie chce planowac przyszlosci bo uwaza ze za wczesnie na to . jak wspominam o slubie to mowi ze jest za mlody ma 24 lata . Czy on mnie kocha i mysli o mnie powaznie?

aaa nie chce wychodzic na zadne dyskoteki ani imprezy . jak z nim rozmawiam too tylko powtarza za kazdym razem ze wymyslam

Ostatnio edytowano 15 sty 2014, o 12:27 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: łaczenie postów
czarnula
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 sty 2014, o 11:23

Re: Czy on mnie kocha?

Postprzez elzbieta45 » 15 sty 2014, o 11:55

chłopacy mysla ze sa pepkami swiata . mysle , ze niechce wiazac z toba przyszłości jesteś to jesteś ale tylko wlasnie w takim stopniu jak opisujesz
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Czy on mnie kocha?

Postprzez Carina » 15 sty 2014, o 12:19

Byc moze juz wasz zwiazek ma za sb te milosne uniesienia, ktore przewaznie maja miejsce na poczatku...i chlopak widzac twoja 'nadgorliwosc' (np w kontrolowaniu go) potrzebuje czasu na przemyslenia.A co do wieku to 24 lata to moze rzeczywiscie nie ten wiek dla niego by myslec o malzenstwie.W koncu to jest decyzja na cale byc moze zycie i czuje ze to nie to.?

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Czy on mnie kocha?

Postprzez Hadassa » 15 sty 2014, o 12:28

Car dobrze prawie.. motylki w brzuchu minęły, podchodzi z rezerwą do związku...
a czujesz się w ogóle kochana?? jakie są relacje między Wami ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy on mnie kocha?

Postprzez lessie » 15 sty 2014, o 13:35

Najlepiej szczerze z nim porozmawiaj, bo widać, że traktuje cię dość chłodno i średnio mu zależy na związku skoro nie chce planować przyszłości i całym światem jest dla niego komputer...

Szukasz mebli do domu lub biura? Sprawdź pod tym adresem! http://www.ergomeble.pl/
lessie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 sty 2014, o 13:32
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]