Czy wybielanie to dobry prezent przed slubem?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Czy wybielanie to dobry prezent przed slubem?

Postprzez twigy » 26 mar 2018, o 11:11

Dziewczyny mam dylemat. Moja przyjaciółka w październiku wychodzi za mąż, a w sierpniu ma urodziny. No i wpadłyśmy z kumpelami na taki pomysł, żeby zafundować jej z tej okazji (urodzin) zabieg wybielania zębów. Czy Waszym zdaniem to jest głupi pomysł? W sensie, czy nie wypada czegoś takiego kupować? Chciałybyśmy, żeby to było coś fajnego, wartościowego i takiego, co w jakiś sposób by się jej "przydało" przed ślubem, ale z drugiej żeby było tylko dla iej - rozumiecie o co chodzi? Dodam, że o wybielaniu wspominała wiele razy - że chce sobie zafundować, ale ostatecznie inne wydatki się nawarstwiły i zrezygnowała.

PS. Jeśli to rozważać, to znacie może jakieś miejsca, gabinety, gdzie jest ładnie - wiecie tak przyjemnie, elegancko. Nie chcemy jej posłać do pierwszego lepszego ;)
twigy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 11:18

Re: Czy wybielanie to dobry prezent przed slubem?

Postprzez twigy » 26 mar 2018, o 11:13

aha, dodam że jestem z Krakowa i odpadają wszelkie lokalizacje poza miastem, bo ona jest dość mocno zapracowana, więc jakiś wyjazd odpada niestety :(
twigy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 11:18

Re: Czy wybielanie to dobry prezent przed slubem?

Postprzez Lena91 » 26 mar 2018, o 19:34

Jak dla mnie pomysł jest fajny, tym bardziej że jak mówisz - wasza koleżanka sama o tym wspominała. Ja bym się z takiego prezentu ucieszyła. ;-)
Avatar użytkownika
Lena91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 mar 2018, o 15:15

Re: Czy wybielanie to dobry prezent przed slubem?

Postprzez prowodyrka » 27 mar 2018, o 11:54

Ja bym się bardzo ucieszyła z takiego prezentu przed ślubem – szkoda, że moje przyjaciółki na to nie wpadły :)

Na pewno bardzo ładnie jest w Scandinavian Clinic, to jest taka klinika w stylu skandynawskim, więc mówi samo za siebie. Naturalnie, przyjemnie, dużo drewna – taki klimat relaksu, spokoju. No i oni są przy Szczepańskim, a skoro mówisz, że jest zapracowana, to pewnie w centrum byłoby najlepiej. Oprócz tego chyba nic takiego klimatycznego nie ma w okolicach rynku
prowodyrka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 10:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Aneta366, Bing [Bot], Google [Bot]