Czy wypada z byłym? pomocy

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy wypada z byłym? pomocy

Postprzez sheideall » 8 gru 2011, o 22:10

Pomocy nie wiem co robić! doradźcie!
Mam problem. Byłam z chłopakiem 2 lata. Pół roku już minęło od naszego rozstania. Przez ten czas się nie odzywaliśmy. Byliśmy skłóceni, jak to często bywa po rozstaniu. Parę dni temu on się odezwał i napisał mi, że szczerze mnie przeprasza za te kłótnie. Prosił, abym mu wybaczyła te rozstanie. Zaproponował zgodę czysto koleżeńską. Za miesiąc mam studniówkę lecz nie mam partnera. A raczej nie chce mieć, bo zawsze marzyłam, żeby na nią iść z moim byłym. Chciałabym aby ze mną poszedł. To byłoby spełnienie moich marzeń, tylko że od pół roku jeden raz ze sobą rozmawialiśmy. A teraz jesteśmy przecież tylko znajomymi. Nie głupio będzie jak go zaproszę? Tak po koleżeńsku? W końcu tyle nas kiedyś łączyło... ale obawiam się, że mi odmówi... w końcu on chce być tylko moim kolegą... Czy prosząc go nie zrobię z siebie idiotki?
dodam ze on już wogóle mnie nie kocha
sheideall
 

Re: czy wypaada z bylym ?pomocy

Postprzez no.nie.wiem » 8 gru 2011, o 22:50

Pierwszy wyszedl z propozycja odnowienia stosunkow miedzy Wami wiec nie powinnas czuc sie nieswojo proszac go o pojscie z Toba na impreze.
Ja zalatwilabym to tak ;) :
- Sluchaj Stary tak sie "wyrwales przed orkiestre" z tym kolezenstwem w sama pore bo ja akurat potrzebuje malej kolezenskiej przyslugi.
Wtedy wzmianka o Studniowce, pieknych dziewczetach w jeszcze piekniejszych sukniach, niespodziankami jakie kryja sie pod stolikami zeby nauczyciele nie widzieli... :)

PS. Tak mi jakos w Twoim poscie zawial wiaterek Uczucia (przez duze U) do tego chlopca :)
Ale moze sie myle...
no.nie.wiem
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]