Związek na odległość

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Związek na odległość

Postprzez daga92 » 19 sty 2021, o 10:17

Hej, przychodzę do was z pytaniem, czy macie doświadczenie ze związkiem na odległość? Ja swój na szczęście po 3 latach w końcu sprowadziłam do wspólnego mieszkania, a dzieliło nas wiele kilometrów... Przez te 3 lata miałam naprawdę wiele momentów zwątpienia, ale teraz się cieszę, że wszystko jest okej. Miałyście podobnie? Ciężko by było wam wytrzymać bez chłopaka czasami nawet miesiąc? Dodam, że mam 20 lat, a on jest starszy.

:cooking
Avatar użytkownika
daga92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 sty 2020, o 18:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Związek na odległość

Postprzez Amelia1 » 5 lut 2021, o 14:00

Cześć :) byłam w takim związku przez półtora roku, na początku było wszystko w porządku ale im dłużej to trwało z czasem coraz bardziej potrzebowałam go obok
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Związek na odległość

Postprzez peesiw » 8 mar 2021, o 09:56

Według mnie wszystko zależy od osoby, niektóre osoby są w stanie wytrzymać w związku na odległość i to im wychodzi. Niektórym nie.

Jak odzyskać byłą dziewczynę? Jest to temat który, Cię nurtuje? Jeżeli tak to skontaktuj się ze mną. https://www.odzyskacbyla.com.pl/
peesiw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 mar 2021, o 09:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]