czy wypada zaprosić kolegę na ślub siostry?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

czy wypada zaprosić kolegę na ślub siostry?

Postprzez lililola2695 » 30 gru 2013, o 17:34

Witam,
Mam mały 'problem' a mianowicie zastanawiam się czy zaprosić kolegę na ślub siostry, odbędzie się w przyszłym roku.
Z kolegą poznałam się na weselu kuzynki, po pierwszym tańcu pary młodej, jak dziewczyny odwracają się do chłopaków, zatańczyliśmy, między nami jest różnica wieku 9 lat,ale nawet jej nie widać,byłam na tym weselu sama on też i w trakcie zabawy sporo ze sobą tańczyliśmy,jak nie on mnie prosił to ja jego. Mamy siebie w znajomych na facebook.com, mam 19 lat, od czasu wesela (było w lato) się nie widzieliśmy, on żyje pracą,a ja szkołą i nie wiem czy prosić czy nie..pomożecie?
Kasia
lililola2695
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 gru 2013, o 17:19

Re: czy wypada zaprosić kolegę na ślub siostry?

Postprzez Basia1994 » 30 gru 2013, o 21:54

Jeśli jego osoba ci odpowiada to jak najbardziej :) dobra okazja żeby się bliżej poznać i dobrze pobawić razem ;)
Basia1994
 

Re: czy wypada zaprosić kolegę na ślub siostry?

Postprzez Hadassa » 31 gru 2013, o 09:39

Jeżeli wiesz że będziesz się z nim dobrze bawić :) to czemu nie ;)
nic nie stracisz ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: czy wypada zaprosić kolegę na ślub siostry?

Postprzez a_gatka » 6 sty 2014, o 11:14

Miłe towarzystwo i dobry partner do tańca, to gwarancja dobrej zabawy. Tu masz jedno i drugie. Skoro się z nim dobrze czułaś, nad czym się zastanawiać?
a_gatka
 

Re: czy wypada zaprosić kolegę na ślub siostry?

Postprzez Panna_Mysia » 5 lut 2014, o 19:29

Uważam, że nie przekonasz się czy można i czy warto tego kolegę zaprosić, dopóki go nie zapytasz, czy z Tobą pójdzie. Zadzwoń, napisz, zapytaj osobiście - a się przekonasz. Nie masz niczego do stracenia, a możesz tylko zyskać. Moim zdaniem jeśli dostałaś zaproszenie dla Ciebie i osoby towarzyszącej, to możesz wziąć kogo chcesz - chłopaka, męża, brata, przyjaciela, kolegę, ulubionego listonosza :D

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: czy wypada zaprosić kolegę na ślub siostry?

Postprzez Pati_88 » 7 lut 2014, o 14:38

Zgadzam się z a_gatką...
a swoją drogą, spytam, rozumiem, że on żyje pracą, Ty szkołą ale... może byście się przed tym weselem spotkali? bo skoro jesteście z tego samego miasta, Ty chcesz iść z nim na dość ważne chyba dla Ciebie wydarzenie to może będzie z tego coś więcej? O ile oczywiście chcesz :) wiesz już, że możesz się z nim dobrze pobawić i porozmawiać więc... :)
Pati_88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 12:11

Re: czy wypada zaprosić kolegę na ślub siostry?

Postprzez lililola2695 » 7 lut 2014, o 18:24

Dzięki dziewczyny :-) odważyłam się go zaprosić na spotkanie, tam go spytałam o wesele i.... Zgodził się:) komentując : czemu nie skorzystać z takiej okazji, bardzo chętnie :))
lililola2695
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 gru 2013, o 17:19

Re: czy wypada zaprosić kolegę na ślub siostry?

Postprzez Pati_88 » 10 lut 2014, o 14:25

No i wspaniale :)
widzisz, czasami wystarczy zrobić jeden mały krok do przodu a później wszystko jakos tak samo się układa :)
życzę miłej zabawy :)
Pati_88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 12:11

Re: czy wypada zaprosić kolegę na ślub siostry?

Postprzez annazet » 11 lut 2014, o 10:26

Kayira napisał(a):Jeżeli wiesz że będziesz się z nim dobrze bawić :) to czemu nie ;)
nic nie stracisz ;)


Jestem tego samego zdania :) Dobra zabawa (zwłaszcza na ślubie bliskiej ci osoby) jest jak najbardziej wskazana. Myślę, że nie to nie podlega dyskusji!

Avatar użytkownika
annazet
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 lut 2014, o 17:23

Re: czy wypada zaprosić kolegę na ślub siostry?

Postprzez lililola2695 » 11 lut 2014, o 23:03

Dziękuję!! :-)
lililola2695
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 gru 2013, o 17:19

Re: czy wypada zaprosić kolegę na ślub siostry?

Postprzez kasiakasia333 » 14 lut 2014, o 12:15

zapraszaj jak najszybciej! :)
kasiakasia333
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 14:03
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron