Dieta oczyszczająca - czy warto

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez czarujaca.1988 » 8 wrz 2016, o 13:05

ja uważam, że warto. trzeba się zmotywować. to wymaga uwagi i determinacji. polecam ksiazke happy detox, wszystko jest wyjasnione. ja od ponad miesiaca biorę dodatkowo 2 be slim, i jestem zadowolona z efektów. ale to tylko dodatek do diety i ruchu, nie ma cudów
czarujaca.1988
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3 sie 2016, o 14:16

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez aleksza03 » 9 wrz 2016, o 09:43

Raz na jakiś czas - warto. Ale nie często bo zrujnujesz swoje zdrowie..
aleksza03
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 20:17

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez docha » 7 gru 2016, o 17:49

Podobno dieta oczyszczająca to mit, gdzies w tv ostatnio wypowiadała się się dietetyczka. Ja nie stosowałam raczej takiej diety jeszcze nigdy. Ale ogólnie zdrowo się odżywiam i na co dzień piję ultraoczyszczoną wodę, więc uważam, że nie mam z czego się oczyszczać ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez moli22 » 16 gru 2016, o 15:25

Oczyszczanie organizmu to super sprawa, po takim detoxie człowiek dużo lepiej się czuje:) Ja byłam tylko na takich dietach oczyszczających 3 dniowych, ale słyszałam o tej 10 dniowej dobre rzeczy i w przyszłości planuję jej spróbować:)

Jak uzupełnić niedobory witamin? Sprawdź na http://suplementyzdrowia.pl/
moli22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 gru 2016, o 15:09

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez JaGoda » 12 lut 2017, o 00:36

Na czym to polega?

"Ten, kto kocha naprawdę, kocha w milczeniu, uczynkiem, a nie słowami." ~Carlos Ruiz Zafón –Cień wiatru
Avatar użytkownika
JaGoda
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 12 sty 2017, o 17:12

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez Odzyskaj formę » 22 lut 2017, o 13:15

Mam super dietę oczyszczającą Detox Trwa 7 dni Po więcej info na FB Odzyskaj formę do wakacji
Odzyskaj formę
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lut 2017, o 13:10

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez Hadassa » 22 lut 2017, o 16:58

JaGoda napisał(a):Na czym to polega?

Roznie. Niektorzy np polecają dietę warzywno owocową. Inni jaglaną

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez kasiunia » 22 lut 2017, o 19:35

Co jakiś czas 2-3 razy w roku przeprowadzam dietę oczyszczającą jelit przy pomocy błonnika witalnego (kupiłam w Tesco).Sporządzam wywar i dodaję trochę cytryny dla smaku.

Biuro rachunkowe Wodzisław Śląski - http://ekasc.pl/
kasiunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 lut 2017, o 19:13

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez madzik » 27 lut 2017, o 18:24

ja namówiłam mojego męża, aby wziął się za siebie bo jadł tłusto, nieregularnie i składu i ładu. Sam mówi, że teraz czuje się lżej, ma więcej energii i łatwiej mu się koncentrować na pracy. Wystarczyło, że zaczał się zdrowiej odżywiać, mniej tłuszczu, mniej smażonego, mniej pieczywa, mniej słodyczy i więcej energii. Do dzisiaj czasami mi zdziękuję że go namówiłam

madzik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 kwi 2016, o 12:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez SoniaDor » 3 maja 2017, o 12:06

Dietę oczyszczającą praktykowałam, gdy wprowadzałam wegaństwo. Cierpię na małopłytkowość i z tego powodu muszę wyeliminiwać białko pochcodzenia zwierzęcego. Ciężko było, ale warto. Bo pół roku płytki bez sterydów utrzymują mi się na życiowym poziomie. Ale zaszłam w ciążę i wszystko powróciło do stanu zwyczajnego. Znowu jm niezdrowo i mięso. Marzę, po porodzie znowu powrócić do zdrowego odżywiania się i pytanie: czy można karmiąc piersią wprowadzać dietę oczyszczającą?

Dziecko to nie zbiór komórek – to zbiór naszych uczuć <3
Pieniądze szczęścia nie dają, ale żyć pomagają :) (https://chwilowka365.pl/)
SoniaDor
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 maja 2017, o 11:44

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez klanka88 » 4 maja 2017, o 16:53

weekend tylko z wodą z cytryną?! szalone! :) ja nie dałabym rady .

Najpiękniejsza ozdoba kobiety to uśmiech...
la-nika.pl
klanka88
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 13 mar 2017, o 15:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez molly » 27 maja 2017, o 21:13

Nie bardzo wierzę w taki detoks. Chociaż wszystko zależy od organizmu tak naprawdę

molly
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27 maja 2017, o 20:48

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez Hadassa » 27 maja 2017, o 21:50

Sonia zalezy co masz na mysli mowiac diete oczyszczajaca...
Ogolnie przy kp nie powinno sie stosowac diety

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez martah » 29 maja 2017, o 11:06

moim zdaniem warto, ale nie jakimś drastycznym sposobem. no i też nie za długo takie oczyszczanie powinno trawać

martah
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 3 kwi 2017, o 12:45

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez rusałka123 » 6 cze 2017, o 12:54

Ja nie popieram tego typu diet... lepiej po prostu wprowadzić na co dzień takie rzeczy jak ziołowe mieszanki, które wspomagają detox... osobiście stosuję Big-Active 4xSuper Slim, poza detoxem, przyspiesza spalanie i usuwa wodę z organizmu, myślę, że to dużo zdrowsze niż jakieś głodówki, czy inne cuda...
rusałka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13 maja 2017, o 14:28

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez marysiu » 19 gru 2017, o 20:03

Miałem okazję stosować kiedyś dietę oczyszczającą i jest skuteczna głównie przeciwko candidzie, ale moim zdaniem zbyt długo nie można jej stosować.

marysiu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19 gru 2017, o 19:35

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez kaja12321 » 19 maja 2018, o 12:49

To prawda zgadzam się diety oczyszczającej nie należy stosować zbyt długo, a zaraz po niej najlepiej przejść na dietę jaką racjonalną aby to co stracimy nie przyszło ze zdwojoną mocą, zerkam co tam proponujecie ciekawego, choć od dwóch lat robię sobie taką dietę na wiosnę i jesień po wakacjach tutaj jest najgorzej, ogólnie piję dużo wody, odstawiam używki i słodycze oraz tłuszcz zwierzęcy i do tego łykam dwa razy dziennie sylimarol 70 on bardzo dobrze oczyszcza i eliminuje toksyny, szybciej to wszystko idzie
kaja12321
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 18 maja 2018, o 22:21

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez Miranda » 22 maja 2018, o 07:41

Ja zawsze podczas stosowania diety oczyszczające zażywam jeszcze lek sylimarol.pl ze względu na właśnie bardzo dobre działanie oczyszczające. Lek jest na bazie ziół więc jest w 100% bezpieczny. A jego jeszcze jedną zaletą jest ochrona wątroby. Dieta plus tabletki dają super efekt.
Miranda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 kwi 2018, o 14:55

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez Milennka » 26 kwi 2020, o 09:06

no pewnie, ja jestem zadowolona z diety oczyszczającej sokami sportfood i na prawdę to dobrze działa. Soki są smaczne i niezle całkiem sycą. Także takie rozwiązanie jest na prawdę fajne i budujące!
Milennka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 kwi 2020, o 09:00

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez beataka » 26 kwi 2020, o 13:15

Nie jestem zwolenniczką diet, raczej stawiam na racjonalne odżywianie i ruch. blueblog.pl/dieta/zdrowe-odzywianie-mit-moda-czy-faktycznie-zdrowie/- ten artykuł dobrze obrazuje istotę zdrowego odżywiania. Może trochę ogólnie, ale od czegoś trzeba zacząć:)
beataka
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 21:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez AnitaT » 28 kwi 2020, o 15:11

Mnie zależało nie tyle co na diecie co bardziej na tym, aby zacząć się zdrowo i regularnie odżywiać. Bardzo pomogła mi w tym Wygodnadieta. Dostaję od nich 5 posiłków dziennie, wszystko smaczne, zdrowe i odpowiednio zbilansowane więc wiem, że mój organizm dostaje wszystko czego potrzebuje.
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez Kommasa » 24 maja 2020, o 15:39

ja piłam soki sportfood - a że są tak odżywcze to czesto zastępowałam posiłki tymi sokami. I szczerze mówiąc bardzo jestem zadowolona bo widac efekt! mega fajny!
Kommasa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 maja 2020, o 14:55
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]