Diety nie isteniją

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Diety nie isteniją

Postprzez Lagenko_pl » 3 lut 2015, o 13:03

Dieta istnieje tylko podstawową kwestią będzie jej stosowanie i dobór odpowiednich składników tak aby organizm faktycznie to odczuł i aby było widać poprawę,do tego dochodzi także oczywiście ruch i aktywność fizyczna,wtedy będą efekty.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Diety nie isteniją

Postprzez Pam_ela » 9 lut 2015, o 10:50

Wiele osób ma zle podejscie do słowa DIETA - od razu kojarzy sie, ze to ma byc dieta odchudzajaca, a DIETA to własnie wypracowanie w sobie konkretnych nawykow zywienia pod odpowiednim katem nie zawsze do odchudzania, ale moze byc dieta zdrowota itp diety istnieja i wszystko zalezy od tego czy umiemy sie do nich zastosowac, bo tak to nie ma sensu...

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Diety nie isteniją

Postprzez Diabliczka1980 » 22 lut 2015, o 01:12

No tak jak najbardziej macie racje :-) Tylko żeby w ogóle wypracować nawyki żywieniowe trzeba według mnie zacząć chociaz od regularnego jedzenia co w naszym warunkach czasami jest bardzo trudne, zwłaszcza jak ktoś taki jak ja ma odwrócony dzień z nocą i tak naprawdę śniadanie jadam o 14.00 - 15.00 obiad ok.20.00 a kolacje nawet 3-4 rano:-( i co wtedy ? Jedyna radą jest pomocna gotowa dieta ?
Avatar użytkownika
Diabliczka1980
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 20:33
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: Diety nie isteniją

Postprzez docha » 25 lut 2015, o 15:36

może to nie jedyny sposób, ale na pewno bardzo pomocny, bo większość z tych posiłków tak naprawdę przygotujesz w kilka minut, w przerwie w pracy/uczelni itp., łatwiej w ten sposób zadbać o regularność :)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Diety nie isteniją

Postprzez Martusia » 25 lut 2015, o 22:30

Pozwólcie dziewczyny, że tak wjadę w wątek od zaplecza, ale o jakich posiłkach mowa?
Martusia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 19:13

Re: Diety nie isteniją

Postprzez Luna » 26 lut 2015, o 13:30

o zdrowych posiłkach mowa kochana :) warzywa owoce gotowane mieso ryba jogurty z niska zawartoscia tluszczu :) No i ruch :)

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: Diety nie isteniją

Postprzez Martusia » 26 lut 2015, o 17:41

Bo tak przeczytałam ukradkiem, o posiłkach, które można przygotować samemu. Kiedyś czytałam o jakiejś diecie, która w swoim "menu" ma właśnie takie posiłki, myślałam, że o tym mowa :)
Niestety zapomniałam jak ta dieta się nazywała, jak się mi przypomni to powrócę do tematu.
Martusia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 19:13

Re: Diety nie isteniją

Postprzez Diabliczka1980 » 26 lut 2015, o 23:22

docha napisał(a):może to nie jedyny sposób, ale na pewno bardzo pomocny, bo większość z tych posiłków tak naprawdę przygotujesz w kilka minut, w przerwie w pracy/uczelni itp., łatwiej w ten sposób zadbać o regularność :)




docha.... a może doradzisz mi kilka takich sposobów, było by super ja zupełnie nie mam pojęcia od czego zacząć ?
Avatar użytkownika
Diabliczka1980
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 20:33
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: Diety nie isteniją

Postprzez Ania_ABCfitness » 27 lut 2015, o 16:57

To, w jaki sposób przygotowujesz potrawy ma bardzo duże znaczenie. Przede wszystkim wiele produktów traci wiele ze swoich wartości odżywczych podczas obróbki termicznej. Dodatkowo, przy smażeniu lepiej używać oliwy z oliwek, niż oleju. Najrozsądniejszym sposobem gotowania jest gotowanie na parze – pozwala poczuć prawdziwy smak potraw, a do tego zachowują one wartości odżywcze.

Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl/
Ania_ABCfitness
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 13:58

Re: Diety nie isteniją

Postprzez Theila » 27 lut 2015, o 20:46

Każda dieta ma sens jeśli nie oddziaływuje na nasze zdrowie. To jest najważniejsze, żeby odchudzanie nie było kosztem orgamiznu. Jesli mowa o posiłkach dietetycznych to ja zakochałam się w przepisie jaki dawno temu znalazłam na stronie diety Cambridge.

Polędwiczki wieprzowe z kalafiorem
2-3 plastry polędwiczek z mięsa wieprzowego (125 g),
2 duże pieczarki (100 g),
1 łyżka śmietany 12% tł.(40 g),
1 ząbek czosnku,
1 łyżeczka oliwy z oliwek,
sól, pieprz,
rosół 1/2 kostki bulionowej (200 ml),
4 różyczki kalafiora (200 g),
1 średni ogórek kiszony (55 g).

Mięso rozbić, posypać pieprzem i smażyć do zrumienienia, pod koniec posolić. Pieczarki pokroić w plasterki, prażyć na ogniu, dodać ząbek czosnku smażyć jeszcze chwilkę. Dodać mięso i dolewać rosołek. Gotować, aż mięso będzie miękkie. Powstały sos doprawić (np. kilka kropel maggi) i dodać śmietanę. Polędwiczki podawać z ugotowanym kalafiorem ( można polać sosem) i kiszonym ogórkiem.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Diety nie isteniją

Postprzez Bandzia » 28 lut 2015, o 10:26

ja nie stosuję diety. kupiłam therm line fast i w ciagu 2 tyg zjechałam 4 kg z wagi. Nie mam czasu ani na jakieś specjalne przygotowywanie posiłków ani na uprawianie sportu. A to działa!
Bandzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 lut 2015, o 16:29

Re: Diety nie isteniją

Postprzez a_gatka » 28 lut 2015, o 13:47

Bandzia komu Ty to wciskasz? :) Po pierwsze za szybko i niezdrowo, po drugie raczej się odwodniłaś niż schudłaś, serio.

Theila, fajny ten przepis. Chyba tam pomyszkuję dzisiaj i poszukam inspiracji na jutrzejszy obiad. :D

Diabliczka, a ile Ty w ogóle chcesz zrzucić kobieto? Na Twoim miejscu to bym zaczęła od zmiany nawyków żywieniowych. Jest coś takiego jak Dekalog Osoby Szczupłej Przez Całe Życie - znasz? :)
a_gatka
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez docha » 5 mar 2015, o 23:16

ooo... też to chętnie poznam ;)

bandzia, teraz zgubisz może 10 kg, bo "samo zleci", a potem wróci Ci 20 ;) Efekt jojo przy takich wynalazkach masz gwarantowany, bo przeciez nie będziesz jeść suplementów przez całe zycie.
Jako ciekawostkę dodam, że po zakończonej diecie wahania wagi nie powinny przekraczać 5% masy ciała.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Diety nie isteniją

Postprzez a_gatka » 26 mar 2015, o 20:28

A u Ciebie docha jak się waga po cambridge trzyma? Bo Ty chyba już wyszłaś z diety nie?
a_gatka
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez BlackWolf » 27 mar 2015, o 08:39

Jakby diety nie istniały, nie byłoby dietetyków.
Od dziś mam zamiar zastosowac dietę Montignaca. Poleciła ją znajoma, która stosuje ją od dłuższego czasu i dobrze się z tym czuje, efekty są, nie trzeba rezygnować z ulubionych dań, więc ją wypróbuję, wspomogę ćwiczeniami, które i tak muszę wykonywać.
Lato niedługo, więc pasowaloby zrzucić kilka zbędnych kg. Nie jest to dieta na chwilę, więc zobaczymy.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Diety nie isteniją

Postprzez Hadassa » 27 mar 2015, o 10:03

Black z czego Ty chcesz zrzucać ? I co to za dieta ?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Diety nie isteniją

Postprzez BlackWolf » 27 mar 2015, o 11:43

Trochę ciałka przybyło przez ten brak ruchu. Nie mieszczę się w spodnie. :lol:
Poważnie...

Wkleiłabym link a z racji, że jeszcze nie mogę, napiszę w skrócie, że dzięki niej możemy jeść co chcemy nie przybierając na wadze.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Diety nie isteniją

Postprzez Hadassa » 27 mar 2015, o 11:47

Wyślij mi na fb :) ciekawa jestem :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Diety nie isteniją

Postprzez BlackWolf » 27 mar 2015, o 12:26

Link już poleciał. Są opisane dwie fazy tej diety. Trochę tego jest, więc może faktycznie warto jest zmienić tryb życia i dostosować się pod nią? ;) Zobaczy się, brzmi ciekawie, tym bardziej, że znajoma robiła wczoraj zapiekankę z makaronem, serem itd. a trzyma się tej diety. ;)

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Diety nie isteniją

Postprzez Hadassa » 27 mar 2015, o 12:30

To dla zainteresowanych wkleję linka :)
http://www.dietamontignac.net
(w ogóle dziwne że nie masz jeszcze tej możliwości)

Wiesz spróbować zawsze warto... ;) nic nie tracisz ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Diety nie isteniją

Postprzez docha » 29 mar 2015, o 22:35

a_gatka napisał(a):A u Ciebie docha jak się waga po cambridge trzyma? Bo Ty chyba już wyszłaś z diety nie?

tak, waga trzymała się nieźle, ale po drodze ciąża i troszkę przybyło, moja wina, ale niedługo córkę odstawię od piersi i wrócę na trochę może na 3 stopień, 1000 kcal.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Diety nie isteniją

Postprzez Rzesy-Sklep_pl » 2 kwi 2015, o 12:51

Oczywiście,ze diety istnieją i mało tego- mogą być bardzo dobre,skuteczne o ile połączymy je z aktywnością fizyczną i wytrwamy w swoim postanowieniu. Każdy kto stosuje dietę chciałby od razu widzieć efekty,a niestety tak nie ma.
Rzesy-Sklep_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 18 gru 2013, o 10:19

Re: Diety nie isteniją

Postprzez melani2 » 3 kwi 2015, o 14:47

A ja uważam, że dieta ma tak samo ważny wpływ na nasze chudnięcie jak i wysiłek fizyczny. Bilans musi być 50/50 :)

Jaki Spalacz Tłuszczu otworzy mi drogę do świetnej figury/sylwetki?
melani2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 kwi 2015, o 14:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Diety nie isteniją

Postprzez adamina » 20 maja 2015, o 10:57

Jest tylko jedna taka dieta - dieta zbilansowana. Opiera się po prostu na jedzeniu mniejszych porcji zdrowego jedzenia, dostarczającego naszemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników. Na prawidłowych nawykach. Po zbilansowanej diecie nie ma jojo! Mówię to jako dietetyk.

zdrowe diety - odchudzanie bez strachu
Avatar użytkownika
adamina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 maja 2015, o 10:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Diety nie isteniją

Postprzez korneliabaryza » 20 maja 2015, o 12:43

Dieta to nawet 80% sukcesu w odchudzaniu tylko ludzie uważają, że dieta to jest coś na chwilę a tak na prawdę do powinna być trwała zmiana sposobu żywienia tylko wtedy te efekty będą na zawsze, a nie tylko na dwa miesiące kiedy się głodzimy albo coś podobnego

Skup aut - skup samochodów powypadkowych na http://1skupaut.pl/powypadkowych-uzywanych/
korneliabaryza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 20:44
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot], Google Adsense [Bot]