dlaczego polki wolą meneli???

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

dlaczego polki wolą meneli???

Postprzez lukasz79 » 25 sie 2017, o 01:23

napisze na poczatek pare słów o sobie, wyjechalem kilka lat temu do niemiec i tam teraz mieszkam. Prowadze sredniej wielkosci firme mysle ze tez dobrze zarabiam. Z moim przyjacielem Tomasem sprzeczalismy sie o to ze on twierdzil ze polki to swietny material na zone ,sa pracowite,gospodarne itd powiedzialem mu ze to mit dlaczego??bo polki kochaja i promuja kretaczy zlodzieji itd a jak ktos ciezka praca dochodzi do czegos musi liczyc sie z powszechna wrogoscia. Pojechalismy oboje do polski miasto koszalin lato sporo turystow miejsce galeria koszalinska. Tomas szedl za mna z kamerka a ja spacerowalem po galeri. Stac mnie na to wiec na ta okazje ubralem spodnie dolce gabana marynarke i buty armaniego pachnialem dobrym perfumem w reku mialem niewielka teczke ze skóry moj codzienny ubiór do pracy w niemczech. Komentarze mijanych kobiet : ,,gej,, ,,pedal,,dziany dupek,,,,jakiś frajer,,,,ale sie odjebal wiesniak,, itd jedyna osoba która doceniła kreacje swiatowych projektantów byl żulek który powiedzial: ,,o pan na pewno ma pieniadze rzuć szefie pare zloty na winko,, Dla odmiany ja szedlem z tylu a Tomas szedl uliczkami galeri. Tomas pracuje na budowie w mlodosci nie byl aniolem handlował narkotykami heroina i kokaina zotal zlapany i odsiedzial w wiezienu 4 lata. na twarzy nad brwia ma tauaż ,,killer,, a na palcach dloni napisy . U bralismy go w spodnie z dresu nie orginal a podróba za 35 zl najtansze adidasy nie pasujaca do niczego rozciagnieta bluze . Nie zna polskiego jedynie usmiechal sie ...komentarze ,,nawet fajny,, ,,meski,, ,,prawdziwy facet,, itd .....czyli jesli dojdziesz ciezka praca do czegos polki wrecz reaguja agresywnie...w niemczech w moim stroju spotykam sie z usmiechami i ogolna akceptacja nie wspominajac o spolecznym szacunku...smieszne nie wierzysz wyslij @ mam to nagrane na tasmie...a gdy widze na facebook jak jakas dziewczyna wystawia ,,polki przepraszaja ze sa najpiekniejsze na swiecie,, co???? azjatki sa urocze ,arabki tajemnicze, wloszki sa piekne i maja ognisty temperament moge wyliczac bez konca....taki banal wciska moj znajomy turek na polskich dyskotekach na pytanie o polkach ,,niemke ladna zeby zaciagnoc do lozka to musze miec kupe pieniedzy a polke ladna wystarczy chwalic,postawic piwo potanczyc na parkiecie i jest twoja,, -czy chcialby miec zone polke?-smieje sie ,,dziewczyne to moze jeszcze ale zone to chce arbke muzumanke, polki sa dobre do zabawy,, jesli tu przepraszac to chyba ze sa najgłupsze na świecie bo najpiekniejsze na pewno nie sa ...i nigdy nie bedzie dobrze w kraju w którym kobiety nie darzą sypatia kogos kto sie stara tylko kobinatorow za dyche itd ...pozdrawiam
lukasz79
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 sie 2017, o 00:53

Re: dlaczego polki wolą meneli???

Postprzez Maryla910 » 31 sie 2017, o 12:02

TO nie jest reguła. Każda z nas lubi kogoś innego i ma inny typ. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka

Maryla910
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 11:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: dlaczego polki wolą meneli???

Postprzez Jaśmin » 1 wrz 2017, o 21:31

Aha :) Rozumiem ze narodowosc warunkuje cechy charakteru i tak dalej :D
Dla mnie nie, no ale spoko.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: dlaczego polki wolą meneli???

Postprzez AnnaMi » 7 wrz 2017, o 12:00

Ja mam raczej inne doświadczenia w tym zakresie, chociaż słyszałam od znajomych, że śniadolicy mają wzięcie wśród Polek. Według mnie to krzywdzący nas stereotyp. Oczywiście, że w każdej populacji trafiają się ciekawskie, może niezbyt rozgarnięte dziewczyny, które bezkrytycznie chcą spróbować "nowego", są też "gwiazdy", którym imponuje posiadanie takiego innego chłopaka, bez względu na to, co sobą reprezentuje.
Ja bym raczej zapytała z drugiej strony - kogo Ty chcesz znaleźć. Bo dziewczyny, którym zaimponuje tylko pierwotna siła, same w sobie mogą być niewiele warte, chociaż oczywiście mogą być piękne na zewnątrz. Myślę, że to nie dotyczy tylko Polek, ale raczej wszystkich nacji
AnnaMi
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 mar 2017, o 09:12

Re: dlaczego polki wolą meneli???

Postprzez Jaśmin » 7 wrz 2017, o 14:25

A moze po prostu dajmy innym zyc tak jak chca? Co jesli kobieta urodzi sie w Polsce to ma obowiazek zakochac sie w Polaku? A moze podobaja jej sie sniadzi, Arabowie, Azjaci albo Murzyni... Jakis w tym problem? Ja nie mialabym na tyle tupetu by komus wchodzic do lozka i prywatnego zycia.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: dlaczego polki wolą meneli???

Postprzez eleonora5 » 8 wrz 2017, o 10:27

jak to mówią: wszyscy dookoła wiedzą co dla na będzie lepsze, tylko nie my sami. Niestety ludzie lubią decydować o cudzym życiu, ale nie lubią jak ktoś im się wpycha do życie
eleonora5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 lip 2017, o 14:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]