Dobra szkoła językowa?

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

Dobra szkoła językowa?

Postprzez Awsomegirl » 24 sty 2012, o 13:13

Chcialabym uczyć się języka angielskiego poza studiami, bo niestety poziom nie jest za wysoki. Studiuje w Krakowie i nei wiem , do której szkoły mam iść, jest taka masa tych szkół , że nie wiadomo, na co się zdecydować, macie może jakieś typy i rady?
Awsomegirl
 

Re: Dobra szkoła językowa?

Postprzez Lukrecja » 11 paź 2012, o 09:45

Mogę ci polecić Speak up, sama chodziłam 2 lata, wprawdzie w Sopocie, ale to sieciówa, więc powinno być podobnie. Sama ustalasz sobie plan zajęć i rezerwujesz wybrane zajęcia w wybranym terminie. Ogólnie podział jest na zajęcia ogólne, czytanie, pisanie, konwersacje, gramatykę i zajęcia komputerowe. Sama decydujesz na co chcesz poświecić najwięcej czasu, choć wiadomo, zawsze jakąś tam normę wyrobić trzeba.

Prawda jest taka, ze ludzie mają pewną wspaniałą cechę. Zmieniają się.
Avatar użytkownika
Lukrecja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 09:07
Lokalizacja: Sopot

Re: Dobra szkoła językowa?

Postprzez maajkam » 5 gru 2012, o 23:56

Profi lingua jest też dobrą szkołą. I do tego mają dobre ceny.

Masz w kuchni panele podłogowe ?
Avatar użytkownika
maajkam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 gru 2012, o 00:32

Re: Dobra szkoła językowa?

Postprzez wazkez » 7 gru 2012, o 09:26

A nie lepiej wziąć prywatne lekcje u jakiegoś korepetytora ? Chyba lepiej się czegoś uczyć indywidualne niż w grupie, ponieważ z nauk indywidualnych więcej wyniesiesz.

wazkez
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 gru 2012, o 09:21

Re: Dobra szkoła językowa?

Postprzez Mitzi_Caspar » 7 lut 2013, o 23:45

W Krakowie jest całkiem dobra szkoła Poliglota, mój narzeczony tam chodzi.
Poza tym, wszystko zależy od lektora...
Mitzi_Caspar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 lut 2013, o 23:36

Re: Dobra szkoła językowa?

Postprzez brunecia » 23 lut 2013, o 22:45

wazkez napisał(a):A nie lepiej wziąć prywatne lekcje u jakiegoś korepetytora ? Chyba lepiej się czegoś uczyć indywidualne niż w grupie, ponieważ z nauk indywidualnych więcej wyniesiesz.



To też zależy, niektórych ludzi motywuje do nauki fakt, że ktoś będzie przygotowany do zajęć a oni nie więc żeby się nie zbłaźnić uczą, a więc zajęcia są skuteczne. A poza tym, w szkołach są już grupy ok 5-7osobowe więc to idealne do nauki bo nauczyciel moze poswiecic czas wszystkim. A poza tym można zdobyc certyfikaty.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]