Dobry adwokat od rozwodów

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Dobry adwokat od rozwodów

Postprzez Abram » 27 gru 2022, o 14:30

Jaką kancelarię możecie polecić jeśli chodzi o obsługę spraw rozwodowych i spadkowych na terenie Gdańska. Jeśli możecie kogoś w tym zakresie polecić to dajcie znać. Zależy mi na jakieś sensownej kancelarii z doświadczeniem w takich sprawach, które będzie mogła kompleksowo zająć się poprowadzeniem takiej sprawy.
Abram
Fajna Kobietka
 
Posty: 142
Dołączył(a): 10 paź 2022, o 13:46

Re: Dobry adwokat od rozwodów

Postprzez Arletta Bolesta » 28 gru 2022, o 03:41

W trakcie rozwodu warto już wziąć pod uwagę kościelny proces o nieważność małżeństwa, aby zachować spójność
dr Arletta Bolesta
adwokat kościelny
mail: a.bolesta@op.pl
Arletta Bolesta
Miła Kobietka
 
Posty: 56
Dołączył(a): 25 mar 2021, o 06:21

Re: Dobry adwokat od rozwodów

Postprzez Zajda » 30 gru 2022, o 10:48

Rozwód zaskakuje, o czym mówi właściwie każdy mężczyzna. Poczytasz to się dowiesz, że facet to człowiek ostatniej kategorii w systemie prawnym. Jak się nie zabezpieczysz to była zacznie składać wnioski o zwiększenie alimentów raz na pół roku dosłownie. Klasyka gatunku, jak to się mówi. Prawnik obowiązkowo. Kancelaria prawna Grunwaldzka 40/3 w Gdańsku to kontakt przeznaczony do rozwiązywania takich problemów.
Zajda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 paź 2022, o 08:27

Re: Dobry adwokat od rozwodów

Postprzez Laraka » 11 sty 2023, o 11:11

Mi przy sprawie rozwodowej pomagała pani mecenas Magdalena Karaczun i rozwód poszedł w miarę gładko i szybko. Pani mecenas wszystkim się zajęła, nie tylko samym rozwodem, ale takze wspierała mnie przy ustalaniu opieki nad dziećmi, podziale majątku, ustalaniu alimentów. Bardzo rzeczowa ale także empatyczna. Udziela porad prawnych, sporządza pisma, reprezentuje klienta w sądach wszystkich instancji. Pomaga w takim zakresie w jakim potrzebujecie.
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]