Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to naprawić?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez kartka » 15 cze 2015, o 18:22

Piciu napisał(a):Czyli myślicie że co, że mam szanse jeszcze odwrócić wszystko? Tak bardzo mi na tym zależy, na niej mi zależy.


Dopóki nie spróbujesz z nią porozmawiać to się nie dowiesz, wszystko już masz wytłumaczone. Minęło trochę czasu, podjąłeś w ogóle jakieś próby?
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez eDom » 16 cze 2015, o 15:31

Porozmawiaj z nią otwarcie! Wtedy ułatwisz relację i nie będziesz się wiecznie zastanawiał.
eDom
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 3 gru 2014, o 11:14

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez Piciu » 23 cze 2015, o 20:32

Chciałem się z nią spotkać, ale ona nie chciała. Napisała mi, że nasza znajomość się zakończyła już dawno temu. Ech, szkoda że tak mówi. To powinno się inaczej potoczyć. Nie mogę mieć do niej o nic pretensji, bo za długo się do tego wszystkiego zabierałem. Jedynie boli mnie to, że nie chciała mnie nawet wysłuchać. Nie dała mi nawet szansy na jakiekolwiek wyjaśnienia.
Piciu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 maja 2015, o 19:10

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez Armata » 24 cze 2015, o 13:35

musisz spróbować z nią porozmawiać... można gdybać co by było gdyby i tak bez końca, ale to nie ma kompletnie sensu... najważniejsze jest działanie! Nigdy nie będziesz mógł sobie zarzucić, że przynajmniej nie próbowałeś. Trzymam kciuki :)

Armata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 14:32

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez Piciu » 24 cze 2015, o 14:59

Już tyle czasu ile próbuję z nią porozmawiać to wiesz... No trochę to trwa. Już próbowałem niemal wszystkiego. Nie wiem co się takiego stało, że nie dostałem szansy, by móc powiedzieć jej czemu tak się zachowywałem. Może faktycznie ma kogoś. Nie ma co się oszukiwać, gdyby jej zależało, to by chciała się spotkać, by wysłuchać mnie.
Piciu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 maja 2015, o 19:10

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez kartka » 25 cze 2015, o 12:35

Może to zabrzmi niezbyt fajnie, ale daj sobie spokój. Jeśli ona nie chce nawet Cię wysłuchać i poświęcić paru minut, to znaczy, że jest niedojrzała. Parę minut rozmowy i trochę uprzejmości naprawdę nic nie kosztuje i nie boli. Nie chodzi już nawet o to, czy by chciała być z Tobą czy nie, ale o zwykłą rozmowę. Nie macie 5 lat, żeby się tak nieustannie bawić w kotka i myszkę. Jedyne, co byś mógł jeszcze zrobić, to wysłać jej maila/sms, napisać o tym wszystkim, o czym chciałeś z nią porozmawiać i jeśli mimo to Cię oleje, to temat jest właściwie zakończony. Ale ja bym w ogóle odpuściła, trudno, jej strata ;]

Nawet, jeśli kogoś ma, to wystarczy powiedzieć, a nie zamykać oczy i udawać, że się nie istnieje.
I wyciągnij wnioski na przyszłość, bądź bardziej pewny siebie :-)
Jest naprawdę dużo fajnych dziewczyn wokół.
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez HarleyQuinn » 27 cze 2015, o 10:44

Szczera rozmowa potrafi zdziałać cuda, uwierz mi.

Geniusz oznacza nieskończoną zdolność pokonywania trudności.
Avatar użytkownika
HarleyQuinn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 15:37

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez Piciu » 29 cze 2015, o 00:19

No ja już naprawdę zrobiłem chyba wszystko, by z nią porozmawiač, no ale co z tego skoro ona nie chce. Nie rozumiem co się takiego stało, że ona nie chce mnie wysłuchać. A było tak dobrze przecież.
Piciu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 maja 2015, o 19:10

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez Piciu » 2 lip 2015, o 03:33

Wybaczcie, że Was tak męczę, ale mam pytanie :), ponieważ zdecydowana większość na tym forum to kobiety dlatego pytam: jak kobieta najpierw tak zabiega o spotkania a potem urywa kontakt, nie daje mi żadnej szansy na wyjaśnienie czegokolwiek to co może być przyczyną tego? Czy to moja wina? W sumie po części moja. Wiem, że za długo się do tego zabierałem, zrozumiałem to co czuję niestety za późno jak widać. Może Wy wiecie, czemu ona się tak zachowuje? No bo gdybym ją olewał to bym zrozumiał, że nie chce mnie znać. No, ale mi naprawdę na niej ciągle...
Tyle czasu próbowałem się z nią skontaktować i nic. Z tymi kwiatami i listem to tylko wyszedłem na idiotę.
Z boku to pewnie ta moja sytuacja musi komicznie wyglądać :) Szkoda, że mi do śmiechu nie jest.
Piciu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 maja 2015, o 19:10

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez kartka » 2 lip 2015, o 10:28

1. Zniechęciła się czekaniem na Twój krok
2. Chciała poflirtować, pobawić się Tobą
3. Ma kogoś
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez Piciu » 4 lip 2015, o 01:03

No z tych trzech pkt myślę, że najbardziej realny jest pkt 1, albo ewentualnie pkt 3. Na pkt 2 to ona nie pasuje, wiem to, bo ona po prostu taka nie jest a jeszcze rozmawiałem z jej koleżankami ze studiów. Dla mnie to dziwne, że człowiek nie dostaje szansy nawet na jakiekolwiek wyjaśnienia. Bez sensu to jest. Pierw jej zależało a teraz mi, że to życie tak musi podkładać kłody pod nogi. Po prostu wydaję mi się, że zasłużyłem chociaż na chwilę wyjaśnienia, na minutę rozmowy. Przecież to przez to, że jestem nieśmiały. Szkoda, że mało kto to rozumie.
Piciu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 maja 2015, o 19:10

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez HarleyQuinn » 4 lip 2015, o 09:35

Być może jest pustą lafiryndą, której zwyczajnie się znudziłeś.

Geniusz oznacza nieskończoną zdolność pokonywania trudności.
Avatar użytkownika
HarleyQuinn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 15:37

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez redorange666 » 5 lip 2015, o 12:36

Chłopie... wszystkiego nie czytałem bo to stanowczo zbyt nudna lektura ale przeczytałem Twój pierwszy post.
A więc jako facet mówię Ci: Laska dała Ci tak wyraźny znak sygnał a Ty ją olałeś... więc nie spodziewaj się że teraz będzie chciała z Tobą rozmawiać. Ile może czekać aż w końcu sie zbierzesz do kupy i zrobisz to co facet powinien zrobić?? Rok dwa trzy??? Masz problem to go rozwiąż. Psycholog, terapia, czasami kieliszek czegoś mocniejszego pomaga. Zachowałeś się jak 12 letnia dziewczynka... sorry ale ona już jedną cipkę ma i drugiej nie potrzebuje.
Jako nastolatek też miałem problem z nieśmiałością ale sam się pozbierałem... bo najgorsze co się może stać jak podejdziesz do kobiety to to że Ci odmówi. NIc poza tym. Zapamiętaj to sobie do końca życia.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez BlackWolf » 6 lip 2015, o 12:33

Więc masz nauczkę na przyszłość, że gdy się czegoś chce, to się o to stara a nie przed tym ucieka.
Co racja, to racja -za długo zwlekałeś i zamiast od razu jej powiedzieć co czujesz, okazać to, zacząłeś bawić się w podchody... To nie działa na kobiety, kobiety nie potrzebują chłopców i choćbyś był przeuroczym, nieśmiałym i skromnym facetem -nie osiągniesz celu unikając go.
Radzę popracować nad pewnością siebie...

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez klaudia88 » 6 lip 2015, o 16:59

Pisałeś wcześniej, że pisałeś z nią online.. to może napisz do niej szczerze

Tutaj www.xurl.pl/promocyjne200zl można dostać Promocyjny bon o wartości 200zł
do jednego z najpopularniejszych butików (Bershka, H&M, House, Pull&Bear, Cropp, GAP, New Yorker, Smyk)
PROMOCJA TRWA DO KOŃCA LIPCA :)
Avatar użytkownika
klaudia88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 lip 2015, o 16:34

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez Piciu » 11 lip 2015, o 00:38

Wszyscy macie rację. Wiem, że to moja wina.
Piciu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 maja 2015, o 19:10

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez Luna » 11 lip 2015, o 19:38

Moje zdanie jest takie.... daj sobie juz luz....to że będziesz ja nagabywal to nic to nie zmieni. Musisz porostu odpuścić.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez Piciu » 20 lip 2015, o 22:06

No wiem. Cztery miesiące starania się o spotkanie to chyba wystarczająco długo :) Póki co pracuję, także za często nie myślę o tej sytuacji.
Piciu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 maja 2015, o 19:10

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez iga1980 » 24 lip 2015, o 11:22

Chyba musisz już zamknąć ten rozdział i wrócić do rzeczywistości. Kiedy druga osoba odmawia spotkania, nie chce rozmawiać to znak, że ona właśnie zamknęła już za sobą drzwi. Może też jej było ciężko i obawia się, że rozmowa spowoduje, że znowu będzie jej przykro, nie chce rozdrapywać ran. Wielokrotnie już słyszałam o znajomościach, które kończyły nagle, w zasadzie bez słowa. To bolesne, zwłaszcza zastanawianie się w kółko co poszło nie tak. Ale no cóż, widocznie nie jesteście sobie pisani...

iga1980
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 11:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez Piciu » 25 lip 2015, o 00:54

No właśnie, ta nasza znajomość tak wygasa bez żadnego słowa wyjaśnienia. Nie mogę tego zrozumieć, czemu nie dała mi szansy by wyjaśnić cokolwiek. Widocznie ona nie czuje do mnie tego co ja czuję do niej.
Piciu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 maja 2015, o 19:10

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez Piomar » 25 lip 2015, o 10:25

Kolego przede wszystkim więcej odwagi i pewności siebie ;) Mimo wszystko nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Piomar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lip 2015, o 10:23

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez Piciu » 26 lip 2015, o 23:41

Ależ Kolego ja próbowałem już każdej formy kontaktu, i bezpośrednią, i czekałem pod jej mieszkaniem 2 godziny, i dzwoniłem, wysyłałem sms, nawet jej list wysłałem z kwiatami i to wszystko na nic. Chciałbym po prostu jakichkolwiek wyjaśnień od niej. Odpisała mi jakiś czas temu, że nasza znajomość skończyła się dawno temu. Szkoda, że tak uważa. Myślałem, że da mi szansę wyjaśnić wszystko, bo naprawdę jest dla mnie kimś ważnym. Ona chyba uznała, że nie i dlatego mnie ignoruje. Nawet nie wie jak bardzo się myli.
Piciu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 maja 2015, o 19:10

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez Pletwa Reborn » 27 lip 2015, o 07:39

Boli jeszcze, czy już przechodzi? Jeśli jeszcze boli to daj znać jak przestanie.
Pletwa Reborn
 

Re: Dopiero teraz zrozumiałem co do niej czuję, jak to napra

Postprzez Piciu » 2 sie 2015, o 02:24

Wiesz, ciężko jest zapomnieć o kimś jeśli się coś czuje do tego kogoś. A Tobie po jakim czasie przestało?
Piciu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 maja 2015, o 19:10
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]