E-papierosy - Wasze opinie

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez karolcia23 » 8 sie 2013, o 13:17

Jakoś nie mogę się przekonać do tego typu papierosów... Sporo moich koleżanek ich używa i jakieś 80% wróciło do standardowych

feromony - Coś co działa na każdego
karolcia23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lip 2012, o 19:28

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Kimmi84 » 10 sie 2013, o 12:29

Warto spróbować, E-papierosy są dużo zdrowsze od tradycyjnych papierosów ;)

Łazienkowy dozownik mydła – ciekawy design, najlepsze materiały
Kimmi84
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 6 sie 2013, o 10:29

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Nowak » 14 sie 2013, o 12:49

Mówią, że najważniejsze przy leczeniu uzależnień to oszukanie mózgu. W tym wypadku sam nawyk "trzymania" papierosów jest ważnym elementem i tu e-papieros zwycięża nad powiedzmy plastrami itp ;)

_________________________________________
adwokat szczecin
Avatar użytkownika
Nowak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 sie 2013, o 10:47

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez misiaa5 » 16 sie 2013, o 19:01

E-papierosy są lepsze od tradycyjnych!

Lampa uv do paznokci – bogata oferta akcesoriów kosmetycznych online
misiaa5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 sie 2013, o 12:35

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez wiewióra » 27 sie 2013, o 15:56

Ja palę takie coś od lutego i nie jest źle, chociaż miałam już kilka powrotów do zwykłych. Czasem w sytuacjach stresowych zdarza mi się wrócić do zwykłych. Napewno mocnym argumentem jest to, że po zakupie są dużo tańsze w paleniu niż zwykłe. Sam e-papieros jest oczywiście drogi.
wiewióra
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 14:51

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez alicjakacik » 23 paź 2013, o 14:30

mam, nie polecam. trudno jest znaleźć liquid, który nie jest zanieczyszczony. nie wiesz co w nim jest a 'paląc' organizm wchłania substanje

alicjakacik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 paź 2013, o 14:41

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez jkowalczyk2013 » 25 paź 2013, o 11:22

Używam e-papierosa od marca czyli to już pół roku:) Przyznaję , że zdarza mi się wracać do normalnych , ale szybko otrzezwia mnie cena... Nie wiem czy sązdrowsze od normalnych , opinie są podzielone , ale na pewno mniej szkodzą zawartości mojego portfela;)

jkowalczyk2013
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 wrz 2013, o 16:10

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez kobietka77 » 22 sty 2014, o 18:04

Ja to już od dwóch lat sobie popalam. Nie często, bo w pracy mam chwilę przerwy, więc zawsze nie starcza czasu, ale wieczorkiem jak wracam, to chetnie dla relaksu. Teraz kupuję takie smakowe liquidy - owocowe, czekoladowe, albo kawowe. Bardzo dobre.
Avatar użytkownika
kobietka77
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 15:56

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez guccka » 23 sty 2014, o 12:16

Mnie tam do papierosów nigdy nie ciągnęło, a jak już kiedyś, jakimś cudem, zachce mi się palić, to sięgnę po fajkę z jakimś smakowym tytoniem, a nie te papierosowe smrody ;P

guccka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 sty 2014, o 12:08

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez kasia.. » 23 sty 2014, o 12:43

Ja nigdy nie palilam e papierosa. Ale moj znajomy palił przez dwa lata tego e papierosa. i właśnie niedawno wyszedł że szpitala i leżał tam trzy tygodnie przez ta fajkę. a ja jak leżałam. w szpitalu i leżała że mną taka starszą pani i ona. pytała. się lekarza czy mogła by nie raz zapalić w sali tego papierosa, a lekarz jej odpowiedział, aby nie paliła tego bo. gorzej się truje jak by zapaliła normalnego papierosa. i powiedział, że by lepiej wyszła i zapaliła normalnego. a nie tego e.
kasia..
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 21:34

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez sosia » 26 lut 2014, o 23:22

Ale co było Twojemu znajomemu? Na jakiej podstawie stwierdzono, że to przez e-papierosy? Może palił jakies olejki po 3 zł, nigdy nie wiadomo co w takich jest.
sosia
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 sty 2013, o 23:15

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez redorange666 » 27 lut 2014, o 11:13

Palę e-od 4 miesięcy. Poza oczywistymi plusami dla portfela (1,4tys zł do przodu) to:
-znacznie lepiej śpię
-mam niższe ciśnienie krwi
-nie kaszlę rano
-mam większą pojemność płuc
-wolniej się męczę
-mniej pocę
-mój węch wrócił do stanu czuję zapachy

W liquidach stosowany jest glikol propylenowy (stosowany również w większości leków jako nośnik, kremach, substancja konserwująca jedzenie (nie pamięta które to E), gliceryna (powszechnie stosowana wszędzie), aromaty smakowe bardzo często wanilia, oraz czysta nikotyna.
Więc co w tym jest szkodliwego??
Tylko bussines tytoniowy na tym traci stąd takie opinie że e-jest be. Że szkodzi.
Jak może szkodzić coś co a stosowane jest w medycynie i szeroko stosowanej chemii oraz jedzeniu bardziej niż substancje smoliste w których jest najwięcej syfu i to ONE powodują raka??
Rozmawiałem z kilkoma lekarzami którzy sami przeszli na e. Zaobserwowali u siebie znaczą poprawę zdrowa, znacznie mniejsze skutki palenia (sama nikotyna jako taka nie jest szkodliwa) poza tym znacznie mniej się jej wchłania poprzez inhalację (e papieros to zwykły inchalator) niż poprzez palenie tradycyjne.

NIedawno pociągnąłem zwykłą analogową fajkę.. jak ja to mogłem palić przez tyle lat??? Smród trampek w ryju koszmarny ogólnie fuj.
Nie wrócę już do tradycyjnych papierosów nie ma takiej opcji...
Aaaa i zacząłem palić e nie po to aby rzucić fajki ale aby zaoszczędzić. :)
Mi się to sprawdza. A liquidy tylko MIld, Volish i Provoq.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez an_ka89 » 27 lut 2014, o 12:36

Dają radę. Oprócz e-papierosa-ważna jest tutaj silna wola i chęć rzucenia
Avatar użytkownika
an_ka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27 lut 2014, o 12:14

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Izabela_91 » 3 mar 2014, o 23:28

są lepsze niż zwykle papierosy ale nadal uzależniają

Mój ulubiony salon kosmetyczny w Warszawie www.b-4u.pl ! :)
Izabela_91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 23:20

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez elalis » 13 mar 2014, o 18:11

Nie jestem fanką taki rozwiązań, moim zdaniem e-papierosy to tylko półśrodki które nie rozwiązują problemu palenia.

elalis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 mar 2014, o 18:08

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez imloco » 22 mar 2014, o 09:47

sosia napisał(a):Ale co było Twojemu znajomemu? Na jakiej podstawie stwierdzono, że to przez e-papierosy? Może palił jakies olejki po 3 zł, nigdy nie wiadomo co w takich jest.

Dobre liquidy mają skład zrobiony z 4 składników i wiadomo co w nich jest. Nie to, co w przpadku papierosów zwykłych z tysiącem substancji smolistych itp. Natomiast jakieś chińskie podróbki za 3zł, no to nie wiadomo co to jest.


redorange666 napisał(a):Nie wrócę już do tradycyjnych papierosów nie ma takiej opcji..

Ja to samo. Zdecydowanie mi lepiej smakuje e-palenie chociaż mam w planie rzucić całkowicie. Teraz wapuje sobie z e-p od foof liquid o smaku mojito i strasznie fajnie. Też ogólnie czuje się lepiej niż po analogach.

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez rudowlosa » 31 mar 2014, o 23:59

a jakie macie e-p ? cos specjalnego, standardowego ?

redorange666 napisał(a):(sama nikotyna jako taka nie jest szkodliwa) poza tym znacznie mniej się jej wchłania poprzez inhalację (e papieros to zwykły inchalator) niż poprzez palenie tradycyjne.
.


chociaz jestem za e-p, to z tymi dwoma stwierdzeniami zgodzic sie nie moge,
nikotyna to narkotyk i jest szkodliwa, szczegolnie duza ilosc dla nieprzyzwyczajonego organizmu (wraz z okresem palenia zwieksza sie granica tolerancji nikotyny przez organizm),
i po drugie, e-p to jest inhalator, ale ma znacznie wieksza przyswajalnosc nikotyny, szacuje sie ze w analogach wchlanialnosc nikotyny jest na poziomie 10-20%, w e-p 80-90%

elalis napisał(a):Nie jestem fanką taki rozwiązań, moim zdaniem e-papierosy to tylko półśrodki które nie rozwiązują problemu palenia.


bo tak jest, e-papierosy poczatkowo byly stworzone jako srodek do zerwania z nalogiem, poprzez stopniowa redukcje mocy liquidu mial prowadzic do rezygnacji z palenia, albo pozostania na 0mg/ml
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Alex » 1 kwi 2014, o 14:01

redorange666 napisał(a):Palę e-od 4 miesięcy. Poza oczywistymi plusami dla portfela (1,4tys zł do przodu) to:
-znacznie lepiej śpię
-mam niższe ciśnienie krwi
-nie kaszlę rano
-mam większą pojemność płuc
-wolniej się męczę
-mniej pocę
-mój węch wrócił do stanu czuję zapachy

W liquidach stosowany jest glikol propylenowy (stosowany również w większości leków jako nośnik, kremach, substancja konserwująca jedzenie (nie pamięta które to E), gliceryna (powszechnie stosowana wszędzie), aromaty smakowe bardzo często wanilia, oraz czysta nikotyna.
Więc co w tym jest szkodliwego??
Tylko bussines tytoniowy na tym traci stąd takie opinie że e-jest be. Że szkodzi.
Jak może szkodzić coś co a stosowane jest w medycynie i szeroko stosowanej chemii oraz jedzeniu bardziej niż substancje smoliste w których jest najwięcej syfu i to ONE powodują raka??
Rozmawiałem z kilkoma lekarzami którzy sami przeszli na e. Zaobserwowali u siebie znaczą poprawę zdrowa, znacznie mniejsze skutki palenia (sama nikotyna jako taka nie jest szkodliwa) poza tym znacznie mniej się jej wchłania poprzez inhalację (e papieros to zwykły inchalator) niż poprzez palenie tradycyjne.

NIedawno pociągnąłem zwykłą analogową fajkę.. jak ja to mogłem palić przez tyle lat??? Smród trampek w ryju koszmarny ogólnie fuj.
Nie wrócę już do tradycyjnych papierosów nie ma takiej opcji...
Aaaa i zacząłem palić e nie po to aby rzucić fajki ale aby zaoszczędzić. :)
Mi się to sprawdza. A liquidy tylko MIld, Volish i Provoq.


I co ja mam zrobić.:P Prawie 300 zł co miesiąc na fajki, ale ja lubię palić. Może spróbuje jednak z tym czymś chociaż mnie do tego nie ciągnie. To taka po prostu drapiąca w gardło para. :D
Alex
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 17:21

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez redorange666 » 1 kwi 2014, o 14:15

Alex drapie na samym początku później już nie. glikol propylenowy powoduje to drapanie w gardle. Kup sobie liquid bez tego składnika np provoq lub liquiin (jak dobrze pamiętam) i zobacz czy tak będzie Ci lepiej.
Ja tylko to palę i ta para.. w zupełności mi wystarcza. :) Kwestia podejścia i chęci.

Rudowłosa: a ja czytałem że właśnie przy e jest znacznie mniejsza przyswajalnośc nikotyny niz przy paleniu analoga.
Co do zwiększania dawek... jak zacząłem palić e to kupowałem 18mb/ml teraz 12 i słabsze... więc nie do końca się zgadzam z Twoja opinią. Mówię jako praktyk a nie teoretyk :)
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez imloco » 2 kwi 2014, o 21:46

Alex napisał(a):I co ja mam zrobić.:P Prawie 300 zł co miesiąc na fajki, ale ja lubię palić.
No to się zdecyduj co wolisz bardziej. Wydawać 300zł, czy e-palić. Nikt cie nie zmusza do rzucania całkowicie palenia. ;)

redorange666 napisał(a):jak zacząłem palić e to kupowałem 18mb/ml teraz 12 i słabsze..

Ja to samo schodzę z mocą nikotyny. Nawet nie tak ciężko się przerzucać na słabsze liquidy.

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez ariadna » 3 kwi 2014, o 10:31

Nie trawię. Ale przynajmniej nie śmierdzą tak jak zwykłe papierosy.
ariadna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 kwi 2014, o 10:29

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Oliviera83 » 5 kwi 2014, o 17:58

Witam,
od miesiąca pale e-papierosy,a w zasadzie znowu pale e-papierosy. Wcześniej próbowałam rzucić ale niestety nie udawało mi się to przede wszystkim dlatego, że nie miałam możliwości dawkowania papierosa... hmm to dziwne pewnie pomyślicie, ale w paleniu podobało mi się to, ze te kilka minutek było zawsze czasem dla mnie....Miesiąc temu dostałam od mojego męża na urodziny jednorazowe e-papierosy Belvene i wreszcie przekonałam się, że e-papierosy naprawdę działają:) szczególnie jak mają takie urocze opakowanie pełne elegancji i klasy:)

Ostatnio edytowano 7 kwi 2014, o 09:22 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Oliviera83
 

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez imloco » 6 kwi 2014, o 20:54

Serio? :| Opakowanie jednorazówki sprawiło, że rzuciłaś zwykłe fajaki.. Takiego hasła reklamowego to jeszcze nie słyszałam.

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez redorange666 » 7 kwi 2014, o 11:44

Każdy powód dobry... aby sprzedać produkt :D
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Alex » 7 kwi 2014, o 16:57

redorange666 napisał(a):Alex drapie na samym początku później już nie. glikol propylenowy powoduje to drapanie w gardle. Kup sobie liquid bez tego składnika np provoq lub liquiin (jak dobrze pamiętam) i zobacz czy tak będzie Ci lepiej.
Ja tylko to palę i ta para.. w zupełności mi wystarcza. :) Kwestia podejścia i chęci.

O to tego np. nie wiedziałam. Ostatnio widziałam te płyny do fajek w Żabce i to kosztowało np. 25 zł. Jak to by wyszło w przeliczeniu na fajki? Powiedzmy, że palę tak ponad połowę na paczki na dzień. Tylko nie wiem, czy to tak można przeliczyć, bo jak obserwuje znajomych, to albo w ogóle nie palą, albo siedzą ćmokają tą fajkę przez pół godziny.

imloco - dokładnie tak. Tak myślę, że ta fajka to byłby bardziej taki dodatek, bo całkowicie palenie "normalnych" nie chce rzucać, ale jakby tak się ograniczyć tylko do np. wieczornej fajki/dwóch to byłoby super.
Alex
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 17:21
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]