Facet uzależniony od kobiet z internetu.

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Facet uzależniony od kobiet z internetu.

Postprzez RavenV » 22 wrz 2015, o 02:04

Jestem z M. Od 9 miesięcy... Kochamy się, bratnie dusze, lepiej być nie może, to mój pierwszy facet na poważnie, gdzie problemy w związku nie przerastają dobrych chwil. Nie kłócimy się praktycznie wcale, oprócz jednej sprawy. Raz znalazłam na jego kompie ze 100 zdjęć półnagich kobiet, zabolało, norma, ale to facet więc zapomniałam o tym. Wprowadziłam się do niego pod koniec maja i wtedy okazało się, że coś jest nie tak. Powiedział kiedyś, że jak będę chciała to da mi hasła do swoich profili na fotce i face, ale po co mi to? Jednak kiedy była u niego coś mnie tknęło i musiałam zerknąć co się na tej fotce dzieje, po co tam wchodzi skoro już ma dziewczynę. Okazało się że odkąd jest ze mną to nadal ogląda inne laski z okolicy i daje im "tak" czyli, że mu się podobają. Zabolało bardziej, bo po co mu szukanie innej dziewczyny? Pogadałam z nim, powiedziałam, że boli i prosiłam o usunięcie tego profilu. Powiedział, że usunie i że ok, nie jest to mu potrzebne... nie usunął. Po krótkim czasie zajrzałam tam znów żeby zobaczyć czy chociaż dał sobie spokój z tymi laskami, nie dał. Dalej cisnął "tak". Po kolejnej grubszej rozmowie usunął profil i był spokój. Jestem bardzo zazdrosna i wrażliwa, więc zawszę płaczę przy takich sytuacjach, może to mu zmiękczyło serce? Po miesiącu schemat kolejny... chciałam zobaczyć jego transfer na chomikuj, wpisuję "ch" a tam hasło chybił-trafił, zainteresował mnie ten link, więc kliknęłam i okazało się, że to kolejny jego profil na badoo dziesiątki przejrzanych kobiet z okolicy, tak ogląda tylko kobiety z okolicy, ale były tam też wiadomości... ciśnienie mi skoczyło, ale musiałam to zobaczyć. Jedna rozmowa z dziewczyną dość spokojna, opisywali swoje zainteresowania, ale druga... dziewczyna pyta go jakie on lubi, a on jej na to, że takie jak ona. Serce mi pękło... niby nic, a jednak. Nie wiem, może to ja jestem przewrażliwiona... ale bolało mnie to, że mógł napisać coś takiego będąc ze mną, będąc pewnie w jednym pokoju ze mną w tym momencie. Kolejna awantura, nie życzę sobie takiego zachowania, skoro ja mam gdzieś innych facetów, to on nie ma codziennie po kilka godzin będąc w pracy zazwyczaj, oglądać zdjęć kobiet. Po awanturze mówi że usunie.. mhm, jakoś nie czułam że to zrobi. Po może paru dniach bólu żołądka bo ciągle coś przeczuwałam wzięłam jego telefon i okazało się, że skoro na kompie nie może oglądać, to na telefonie owszem... W końcu usunął, ale ja wiedziałam że założy konto na innym portalu i dalej będzie szukał ładnych lasek z okolicy... on mówi że to nie tak jak myślę, że nie szuka innej, że w sumie nie wie dlaczego to robi... albo że ja to tylko w jeden sposób widzę, pytam go a jaki jest inny, proszę żeby mi powiedział, ale on sam nie wie. Kręci strasznie. Kilka dni temu okazało się, że założył instagrama i dalej napawa się widokiem innych kobiet kiedy mówi mi że mnie kocha i że jestem (o zgrozo) najpiękniejszą. Gdyby uważał mnie za najpiękniejszą, to dlaczego przeglądałby tak notorycznie inne kobiety? To nie jest wejście na 2 profile dziennie, 8 godzin w pracy, momenty w których mógłby napisać do mnie czy odsapnąć od roboty on poświęca na oglądanie tych profili. Albo ze mną jest coś nie tak albo z nim... Czy to ja robię z igły widły czy to co on robi jest jakieś popieprzone? Liczę na jakieś trzeźwe spojrzenie na sprawę.
RavenV
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 wrz 2015, o 02:02

Re: Facet uzależniony od kobiet z internetu.

Postprzez BlackWolf » 22 wrz 2015, o 09:21

Na Twoim miejscu rzuciłabym go w cholerę. Po co Ci facet, który nie może cieszyć się jedną kobietą? Szukanie wrażeń, gdy jest się w związku? Jestem z tych osób, które czegoś takiego nie tolerują.
Skoro on ciągle do tych portali powraca mimo, że je kasuje (pod Twoim naciskiem) i pisze z tymi dziewczynami -to znaczy, że z nim jest coś nie tak. Masz rację -jest to popieprzone. I to nigdy się nie zmieni. Widocznie ma do nich słabość a tacy faceci są warci tyle co te zdjęcia. Szkoda marnować czasu na kogś takiego.
Wiem, że możesz pomyśleć, że to się tak łatwo mówi itd. Zrobisz co będziesz chciała, to Twoja decyzja, ale uwierz -nie będziesz z kimś takim szczęśliwa.
Zawsze na pierwszym miejscu będą one, później Ty.
Zastanów się czy chcesz się z kimś takim użerać do końca swojego życia, bo ta fascynacja innymi nie ulegnie zmianie. Starasz się, mówisz mu co Cię rani, on to widzi, on to wie, ale ważniejsze od tego są laski z sieci. Wybacz za te słowa, ale on sam udowadnia Ci na każdym kroku, że tak jest.
Nabawisz się kompleksów i przestaniesz mu ufać. O ile jeszcze zaufanie jakieś do niego masz. Ktoś kto potrafi spędzać tyle godzin wisząc na portalach i przeglądając seksowne zdjęcia lasek, kasować i za chwilę zakładać nowe konta tylko po to, aby sobie na nie popatrzeć i z nimi popisać -nigdy się nie zmieni. Jak stracił możliwość oglądania je na PC to znalazł drugą na telefonie. To jest normalne? Oczywiście, że nie.
A co będzie jak zacznie się cyberseks lub, któraś z nich zaproponuje spotkanie? Współczuję, że natrafiłaś na takiego dupka.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Facet uzależniony od kobiet z internetu.

Postprzez Kinga88 » 22 wrz 2015, o 10:52

to nie jest normalne, on się nie nadaje do związku tak nie można robić ...
dla mnie to jest wystarczający powód do tego aby zakończyć
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: Jestem facetem i nie mam juz sil...

Postprzez Uśka » 28 wrz 2015, o 12:35

idealnie pasowałaby do mojego..... właśnie odkryłam, że regularnie zabawia się na sex-czatach i sex-kamerkach i nie wiem co dalej robić
on twierdzi, że to nie zdrady... a mnie to boli! te jego tłumaczenia, wymówki - tak mi namieszał że sama już nie wiem co jest w porządku a co nie...
Uśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28 wrz 2015, o 11:27

Re: Facet uzależniony od kobiet z internetu.

Postprzez nihaeel » 29 wrz 2015, o 22:05

ja myślę, że jeżeli on takie rzeczy robi, trzeba dać sobie z nim spokój
nihaeel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 22:01
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]