Gdzie warto zjeść na mieście?

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez gohusia » 5 kwi 2011, o 20:23

Myślę że to fajny temat i często może okazać się pomocny.
piszcie jakie miasto i jaka restauracja jest godna odwiedzenia.
ja polecam od razu cały fajny portal, wszystko o tym gdzie zjeść w stolicy http://kulinarnik.pl/
gohusia
 

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez Alabama » 16 kwi 2011, o 11:54

Polecam w Krakowie, restaurację Grizzo na Dobrego Pasterza. W miarę tanie jedzenie, a bardzo dobre- pizza, makarony, sałtki.. I świetna obsługa! Mój ulubiony kelner- najmilszy jakiego kiedykolwiek spotkałam, profesjonalista.
Alabama
 

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez Olka » 26 kwi 2011, o 13:27

w Warszawie w blue city jest taka restauracja Hudson New York Chicken, kto nie próbował to polecam, nigdzie nie jadłam tak dobrego kurczaka w wielu niepowtarzalnych smakach :cooking
Olka
 

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez Bibok » 3 sie 2011, o 15:37

W jakiś leniwy deszczowy dzień można też zostać w domu i zamówić coś przez ...:)


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Bibok
 

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez lavender » 12 sie 2011, o 14:31

W Krakowie mogą polecić kilka knajp:

- Il Calzone - Starowiślna
- Glonojad - wegetariańska (przy pl. Matejki)
- Trufla - przy Tomasza
- Momo - przy Dietla
lavender
 

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez malutka11 » 20 wrz 2011, o 16:14

bamboobox w warszawie, naprawdę dobry chińczyk.
mela verde- typowa włoska pizza
mimo złych opini podobało mi się jeszcze w restauracji Da aldo przy placu inwalidów
malutka11
 

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez dione » 22 wrz 2011, o 14:08

Ja lubię różne kuchnie, także nie mam swojej ulubionej restauracji, odwiedzam po prostu te, na których dania mam właśnie ochotę. Pomocna przy tym jest strona pogodzinach.pl gdzie można znaleźć i samemu wystawiać recenzję danych restauracji. Przynajmniej potem wiem, czego się spodziewać.
dione
 

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez Awsomegirl » 25 lis 2011, o 13:21

ja w Krakowie mogę polecić restauracje Le Scandale na Kazimierzu na placu Nowym , maja tam bardzo dobre jedzenie, panuje tam miła atmosfera, ceny też są rozsądne, jest to jedna z tych knajp, gdzie można spokojnie wybrać się na randkę i na biznesowy lunch
Awsomegirl
 

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez Anitkaa » 19 gru 2011, o 21:53

We Wrocławiu polecam gruzińską restaurację Chaczapuri, w Krakowie zdaje się że też jest. Przyjemny wystrój, pyszne jedzenie i w miarę tanie, za ok 25 zł strasznie się obżarłam. No i zawsze to jakieś urozmaicenie, rzadko ma się okazję jeść coś gruzińskiego ;)
Anitkaa
 

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez tusia25 » 27 sty 2012, o 21:28

a gdzie zjeść dobra pizze na warszawskiej białołęce?? wie ktoś może:) tylko żeby to była jakaś przytulna knajpka, a nie jakaś sieciówka....
tusia25
 

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez Melisa » 29 sty 2012, o 21:12

A ja niedawno jadłam pysznego grilowanego łososia z makaronem ze szpinakiem w Sfinksie w Krokusie w Krakowie mmmm pychota ale drogi bo 40 kilka zł
Melisa
 

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez tusia25 » 2 lut 2012, o 20:37

ooo taki łosoś- pyszka:) w każdym S. jest?? dawno już nie odwiedzałam tego miejsca...Jakoś nie po drodze...
tusia25
 

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez Melisa » 2 lut 2012, o 20:49

Nie wiem, ale wydaje mi się, że w każdym mają taką samą kartę dań :)
Melisa
 

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez apollo » 3 lut 2012, o 15:56

U nas w Katowicach najbardziej lubimy chodzić do Party Pizza - na Kamiennej. Kilka smaków pizzy mają naprawdę rewelacyjnych. Szczególnie polecam pizzę serowe party i mafia party - są jedyne w swoim rodzaju. Poza tym te sosy... Piękna sprawa.
apollo
 

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez tusia25 » 6 lut 2012, o 23:38

Melisa napisał(a):Nie wiem, ale wydaje mi się, że w każdym mają taką samą kartę dań :)


Ok:) dzięki za odp:)
Ciekawe, muszę się przejść do jakiegoś, tylko muszę obczaić tam gdzie maja koncesje na alkohol, bo pewnie jak już się wybiorę to na dłużej:)
tusia25
 

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez Spragga » 29 maja 2012, o 16:40

ja mam to szczęście, że mieszkam w Krakowie, a tutaj jest mnóstwo miejsc, gdzie można dobrze zjeść. Ale jeśli miałabym podać to jedno ulubione to byłaby to restauracja Da Pietro. A dlaczego? po pierwsze dobre jedzenie, po drugie super klimat, a po trzecie przystępne ceny. Jak będziecie kiedyś w Krakowie to polecam odwiedzenie tej restauracji.
Spragga
 

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez ollie_o » 14 lip 2012, o 17:09

Cześć wszystkim!

W Łodzi szczególnie polecam wybrać się na naleśniki do Manekina, przy ul. 6-go Sierpnia. Warto spróbować też żydowskiej kuchni w Anatewce tuż obok.
ollie_o
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2 lip 2012, o 22:38

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez Tusia » 17 wrz 2012, o 15:32

Fanom kuchni meksykańskiej którzy mieszkają w Warszawie polecam restaurację Taco Box. Polecam bo fajne promocje, dobre ceny, dużo dobrego jedzenia na talerzu. Ja wpadam w ciągu dnia i te walory przemawiają do mnie najbardziej dlatego nimi się dzielę. Pozdrawiam.
Tusia
 

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez Amaretto » 9 paź 2013, o 16:30

Ja rzadko chodzę do restauracji, jeśli już to na sushi ponieważ sama raczej go sobie nie przygotuję w domu :D Raz próbowałam i totalnie nic z tego nie wyszło ;D
Z restauracji warszawskich mogę polecić szczególnie bar sushi Besuto na Nowym Świecie gdzie serwują chyba najsmaczniejsze sushi jakie jadłam w stolicy. Palce lizać ;)
Poza tym wystrój jest bardzo ciekawy i zapewnia kameralną atmosferę tak więc lubię chodzić tam na randki z mężem.
Amaretto
 

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez marcelinn » 21 lis 2013, o 13:31

ja polecam Orient Corner :) maja swieze i dosc tanie sushi :) z dowozem czasami w kratke - nieraz dlugo czekalam, ale i tak na plus :)
marcelinn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 13:21

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez muspati » 21 lis 2013, o 13:46

"Chinczyk" na ulicy kadeckiej w Krakowie

Fotobudka czyli świetna zabawa na każdej imprezie.
muspati
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 13:37

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez c.olka » 12 gru 2013, o 12:19

ja czesto stoluje sie w orient corner (warszawa) :) maja dosc tanie, ale przede wszystkim swieze sushi :) z dowozem roznie bywa, nieraz trzeba sie naczekac, ale ogolnie godny polecenia;)
c.olka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:47

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez maskarr » 19 gru 2013, o 14:43

c.olka napisał(a):ja czesto stoluje sie w orient corner (warszawa) :) maja dosc tanie, ale przede wszystkim swieze sushi :) z dowozem roznie bywa, nieraz trzeba sie naczekac, ale ogolnie godny polecenia;)


ja na dowoz z orient corner nie moge narzekac:) do tej pory na czas, dlatego dziwie sie, ze u Ciebie jest wrecz odwrotnie... moze to kwestia tego, ze daleko mieszkasz i ciezko sie dostac do Ciebie.. nie mam pojecia. a probowalas to wyjasnic?
maskarr
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 19 gru 2013, o 14:36

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez madzia24 » 2 mar 2014, o 13:56

Hmm chyba czasem warto samemu coś spróbować przygotować :). Jeśli chodzi o Warszawę to do głowy przychodzi mi Doppio Senso z smaczną pizzą.
Avatar użytkownika
madzia24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 14:55

Re: Gdzie warto zjeść na mieście?

Postprzez karolka1 » 1 cze 2014, o 10:49

Jak ktoś z Krakowa to polecam SPAMs świeżo, tanio i klimatycznie

Ostatnio edytowano 1 cze 2014, o 10:55 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
karolka1
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 8 sie 2012, o 19:23
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]