jak długa jeszcze przede mną droga dostania rozwodu?????

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

jak długa jeszcze przede mną droga dostania rozwodu?????

Postprzez Nera » 8 wrz 2011, o 22:27

5sierpnia wniosłam pozew o rozwód bez orzeczenia o winie.Mój mąż 6września dostał pozew i pismo czy wyraża zgodę i zgadza się z treścią faktow podanych w pozwie.Odpowiedź na to,że się zgadza zaniósł do Sądu 8wrzesnia . Jak długa jeszcze droga przede mną? kiedy poznam date rozprawy sądowej? prosze o pomoc.
Nera
 

Re: jak długa jeszcze przede mną droga dostania rozwodu?????

Postprzez OnaUK87 » 13 wrz 2011, o 22:53

Wiesz Polska to leniwy kraj więc musisz być cierpliwa mój partner też ma za sobą rozwód bez orzeczenia o winie i powiem Ci że całe czekanie na rozprawę trwało prawie rok;/ Nie wiem dlaczego tak długo zajmowało im wyznaczenie głupiej daty spotkania, a jak przyszło co do czego 15 min i po sprawie.
Powodzenia
OnaUK87
 

Re: jak długa jeszcze przede mną droga dostania rozwodu?????

Postprzez gosia7 » 14 wrz 2011, o 13:09

a co, tak Ci się spieszy? :) sprawy czasem ciągną się miesiącami, ale zyczę żeby Ci szybko poszło
gosia7
 

Re: jak długa jeszcze przede mną droga dostania rozwodu?????

Postprzez OnaUK87 » 16 wrz 2011, o 22:18

Wcale się nie dziwię, że jej śpieszno każdy chciałby zamknąć jakiś tam etap życia na spokojnie zanim zabierze się za nowy:)
Również życzę szybkiego rozwikłania sprawy:)
OnaUK87
 

Re: jak długa jeszcze przede mną droga dostania rozwodu?????

Postprzez skylark » 17 wrz 2011, o 12:06

U nas w sadzie zależne jest to do kogo sprawę przydzielą i jak się ma jego kalendarz. Mniej więcej czeka się miesiąc czasu. A ostatnio moja kumpela już na tej pierwszej konkretnej sprawie wszystko zakończyła. Nie wiem tylko czy są wcześniej jakieś pojednawcze czy nie, czy to tylko w filmach takie ;) a nie pytałam się jej ...
skylark
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]