Jak mówicie do Swojego chłopaka?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nightlife
Miła Kobietka
Posty: 51
Rejestracja: ndz kwie 01, 2012 9:53 am

Jak mówicie do Swojego chłopaka?

Post autor: nightlife »

Dziewczyny jak mówicie pieszczotliwie do swojego chłopaka?:)
Obrazek
Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
Posty: 728
Rejestracja: pt mar 16, 2012 4:21 am

Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?

Post autor: mycha25 »

Michu,misiak,kochanie...
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
Lily of the Valley

Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?

Post autor: Lily of the Valley »

O matko... tego jest sporo (ze wzajemnością :P). Tylko proszę się nie przerazić, bo w każdym zdaniu nie używam tych formułek.

- Kochanie
- Skarbie
- Skarbusiu
- Misiaczku
- Misiu
- Misiątko
- Kotku
- Kocik
- Karaluszku
- Robaczku
- Żuczku gnojny (hah z dwa razy tak powiedziałam)
- Słoniku szczęścia
- Promyku
- Słonko
- Słoneczko
- Królewiczu
- Książę/ księciu
- Pinokio
- nazwy anatomiczne (jak również ich przekształcenia)

a reszty nie pamiętam... lubię się wygłupiać, gdy mam inwencję twórczą to wtedy wymyślam mu różne przezwiska i mamy z tego dobrą zabawę
dzo

Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?

Post autor: dzo »

pychuś, pychor ostatnio :)
Awatar użytkownika
GorzkaPomarancza
Jestem tu nowa :)
Posty: 11
Rejestracja: czw kwie 12, 2012 8:05 am

Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?

Post autor: GorzkaPomarancza »

Do tych powyższych z miła chęcią dodam:

kabanosiku, dupcio, pupcio :) :) :)
Andrzejek :*:*:* od 18.11.2011. Kocham Cię Tygrysku Kochany :*:*:*:*:*
Melisa

Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?

Post autor: Melisa »

Misiu i kochanie :)
Awatar użytkownika
Bea
Miła Kobietka
Posty: 43
Rejestracja: sob cze 02, 2012 12:50 pm

Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?

Post autor: Bea »

Amore mio :fallinlove
whitequeen
Miła Kobietka
Posty: 41
Rejestracja: sob sie 18, 2012 6:29 pm

Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?

Post autor: whitequeen »

Kotek i Misiu. ;)
Nala

Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?

Post autor: Nala »

Do jakiego chłopaka? :lol:
nina19

Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?

Post autor: nina19 »

Kochanie i skarbie :P
nina19

Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?

Post autor: nina19 »

Kochanie i skarbie :P
seniorita
Jestem tu nowa :)
Posty: 6
Rejestracja: ndz lis 13, 2011 9:13 pm

Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?

Post autor: seniorita »

Kochanie, kotku, skarbie, skarbeczku, misiu, misiek, mi amor, mi corazon, ojj dużo tego jest, ale w większości się powtarzają z powyższymi:)
Awatar użytkownika
stokrotka1011
Miła Kobietka
Posty: 59
Rejestracja: pt sie 03, 2012 12:35 pm

Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?

Post autor: stokrotka1011 »

oo to różnie
Misiu, Kotku, Skarbie, Kochanie, Żuku

takich nie eleganckich nie będę wymieniac he
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
Posty: 435
Rejestracja: sob lip 21, 2012 7:22 pm

Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?

Post autor: Tinuviel »

Ja do mojego najczęściej mówię: Kicu, Kochanie, Misiu (chociaż przy poprzednich partnerach tego nie znosiłam, ale do mojego M teraz to jakoś pasuje i naturalnie mi wychodzi), Słonko/Słoneczko, Skarbie, Kocie ;-)
"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
paula93

Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?

Post autor: paula93 »

kochanie, skarbie. ale najczęściej misiek ;)
agu1990

Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?

Post autor: agu1990 »

Ja mówię Myszko, Misiu, Kochanie i Słońce :)
brunecia
Extra Kobietka
Posty: 404
Rejestracja: ndz wrz 16, 2012 9:25 am

Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?

Post autor: brunecia »

oprocz wyzej wymienionych:
-pysio
-pysiolinko
-kotus
-misio
sun979

Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?

Post autor: sun979 »

Ja głównie DZIUBEK, bo to taki mój dziubek... :) ale zdarza się również skarbuś... :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość