Jak mówicie do Swojego chłopaka?
Jak mówicie do Swojego chłopaka?
Dziewczyny jak mówicie pieszczotliwie do swojego chłopaka?:)
Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?
Michu,misiak,kochanie...
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
-
Lily of the Valley
Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?
O matko... tego jest sporo (ze wzajemnością
). Tylko proszę się nie przerazić, bo w każdym zdaniu nie używam tych formułek.
- Kochanie
- Skarbie
- Skarbusiu
- Misiaczku
- Misiu
- Misiątko
- Kotku
- Kocik
- Karaluszku
- Robaczku
- Żuczku gnojny (hah z dwa razy tak powiedziałam)
- Słoniku szczęścia
- Promyku
- Słonko
- Słoneczko
- Królewiczu
- Książę/ księciu
- Pinokio
- nazwy anatomiczne (jak również ich przekształcenia)
a reszty nie pamiętam... lubię się wygłupiać, gdy mam inwencję twórczą to wtedy wymyślam mu różne przezwiska i mamy z tego dobrą zabawę
- Kochanie
- Skarbie
- Skarbusiu
- Misiaczku
- Misiu
- Misiątko
- Kotku
- Kocik
- Karaluszku
- Robaczku
- Żuczku gnojny (hah z dwa razy tak powiedziałam)
- Słoniku szczęścia
- Promyku
- Słonko
- Słoneczko
- Królewiczu
- Książę/ księciu
- Pinokio
- nazwy anatomiczne (jak również ich przekształcenia)
a reszty nie pamiętam... lubię się wygłupiać, gdy mam inwencję twórczą to wtedy wymyślam mu różne przezwiska i mamy z tego dobrą zabawę
- GorzkaPomarancza
- Jestem tu nowa :)
- Posty: 11
- Rejestracja: czw kwie 12, 2012 8:05 am
Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?
Do tych powyższych z miła chęcią dodam:
kabanosiku, dupcio, pupcio

kabanosiku, dupcio, pupcio
Andrzejek :*:*:* od 18.11.2011. Kocham Cię Tygrysku Kochany :*:*:*:*:*
Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?
Amore mio 
-
whitequeen
- Miła Kobietka
- Posty: 41
- Rejestracja: sob sie 18, 2012 6:29 pm
Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?
Kotek i Misiu. 
Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?
Kochanie, kotku, skarbie, skarbeczku, misiu, misiek, mi amor, mi corazon, ojj dużo tego jest, ale w większości się powtarzają z powyższymi:)
- stokrotka1011
- Miła Kobietka
- Posty: 59
- Rejestracja: pt sie 03, 2012 12:35 pm
Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?
oo to różnie
Misiu, Kotku, Skarbie, Kochanie, Żuku
takich nie eleganckich nie będę wymieniac he
Misiu, Kotku, Skarbie, Kochanie, Żuku
takich nie eleganckich nie będę wymieniac he
Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?
Ja do mojego najczęściej mówię: Kicu, Kochanie, Misiu (chociaż przy poprzednich partnerach tego nie znosiłam, ale do mojego M teraz to jakoś pasuje i naturalnie mi wychodzi), Słonko/Słoneczko, Skarbie, Kocie 
"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?
oprocz wyzej wymienionych:
-pysio
-pysiolinko
-kotus
-misio
-pysio
-pysiolinko
-kotus
-misio
-
sun979
Re: Jak mówicie do Swojego chłopaka?
Ja głównie DZIUBEK, bo to taki mój dziubek...
ale zdarza się również skarbuś... 
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość



