Warto czekać? Mieć nadzieję?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Warto czekać? Mieć nadzieję?

Postprzez Molly22 » 25 lis 2017, o 22:14

Mam pytanie i jestem też ciekawa waszego zdania. Czy którejś z was przytrafiło się tak, że facet zerwał, milczał tygodniami, miesiącami i nagle się odezwał chcąc wrócić? Albo odezwał się ale wzmianki o powrocie nie było, napisał dla podtrzymania kontaktu? Czy to jest możliwe? Jest sens się łudzić? Czy lepiej się "obudzić" i zacząć żyć na nowo? Czy powiedzenie "Nie wchodzi się dwa razy, do tej samej rzeki" się sprawdza? Czy któraś z Was weszła? Czy myślicie, że faceci też dają drugą szansę?

Być może taki wątek już tutaj jest, ale niestety nie znalazłam. Jest to dla mnie ważne, gdyż przechodzę trudny czas. Czas rozstania. Kontaktu nie mamy wcale, ale we mnie tli się jeszcze iskierka nadziei, choć już chyba powinna zgasnąć.
Molly22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 24 lis 2017, o 22:30

Re: Warto czekać? Mieć nadzieję?

Postprzez Molly22 » 26 lis 2017, o 00:36

Hallo, jest tu ktoś...?
Molly22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 24 lis 2017, o 22:30

Re: Warto czekać? Mieć nadzieję?

Postprzez Molly22 » 26 lis 2017, o 19:30

Chyba sama sobie odpowiem, bo odezwał się...
Molly22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 24 lis 2017, o 22:30

Re: Warto czekać? Mieć nadzieję?

Postprzez Jamelia » 22 lip 2018, o 22:22

Molly no i jak tam?

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]