Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez babeczka » 23 paź 2012, o 09:48

Większość dietetyków zaleca jadać 5 x dziennie w małych ilościach. Lepiej mniej,a częściej. Oczywiście należy unikać mącznych posiłków - klusek,makaronów, bialego pieczywa. Sosów, pieczystego, słodyczy. Wskazana jest woda mineralna do 2 l dziennie, sport i spacer na świeżym powietrzu.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez elzbieta45 » 23 paź 2012, o 09:53

reguralne jedzenie to podstawa , o tych samych porach
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez nunkaa » 24 paź 2012, o 16:20

Naprawde jagody acai pomagaja schudnąć? w sumie np. tu : http://snapja.com/jagody-acai-opinie-wl ... y-dzialaja piszą że maja takie właściwości. a jaki suplement wybrać?
nunkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 14:42

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez PychaxD » 25 paź 2012, o 11:47

Z tą regularnością ciężko bywa...
Ja staram się jeść regularnie na ile to jest możliwe (a w moim przypadku rzadko tak bywa)
A te małe grzeszki typu batonik czy ciastko, (gdy jestem w domu i mam na coś chrapkę) staram się zastąpić np surową marchewką (tak do pochrupania przy komputerze czy telewizorze), świeżym jabłkiem albo solidną szklaną koktajlu (truskawkowy natural balance). Oriflejmowski koktajl potrafi zapchać do tego stopnia, że oddala się ode mnie myśl o prince polo:)

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez minka » 25 paź 2012, o 19:12

Eh powiem wam, że już od roku chcę chudnąć i jakoś marnie mi, to wychodzi... Owszem zrzucę 2,3 kg, ale za jakiś czas znów warzę tyle co wcześniej... A pilnuję się, staram się jeść regularnie, nawet ograniczyłam słodycze oraz zaczęłam pić zieloną herbatę. A efektów na większą skalę - niestety brak :(

kartalosu.fora.pl - Forum Ezoteryczne
Avatar użytkownika
minka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 paź 2012, o 23:11

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez dżoana » 27 paź 2012, o 01:51

ZAMIENNIKI!!! mozna jesc tyle samo tyle ze z głową! hamburger z fast fooda-> home made hamburger z czystego mieska, pelnoziarnistej bułeczki, warzyw, frytki-> gotowane ziemniaczki (nie za duzo) słodkie napoje-> woda, kupne musli-> domowej roboty musli bez cukru, lody-> sorbeciki ( np Grycana, tylko 40 kcal w gałce a z musem jabłkowym tworzą naprawdę przyjmeny małokaloryczny duet) majonez-> jogurt i tak mozna wymieniac do konca swiata, zamienniki kluczem do pieknej sylwetki :))

przepisiki na fajne desery dietetyczne z sorbetów
http://www.styl.pl/kuchnia/mistrzyni-ku ... 49,nPack,2


pwoodzenia wszystkim! mi jeszcze 4 kilo do zrzucenia zostało (7 za mną :)))
Avatar użytkownika
dżoana
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 01:37

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez brainiac36 » 27 paź 2012, o 10:57

mam miesiąc do półmetku, epidemiczne zapalenie spojówki i w związku z tym nie wolno mi wychodzić z domu. muszę szybko schudnąć, a nie chcę się jakoś ekstra głodzić, bo potem efekt jojo i co mi po tym... jakieś metody/suplementy?
nie mogę też się nadwyrężać - kamica nerkowa. choroba nie wybiera :)
brainiac36
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez babeczka » 29 paź 2012, o 11:44

Jadaj częściej, ale w małych ilościach. Musisz skupić się na odpowiednio dobieranych kaloriach. Oczywiście, odrzuć słodycze i mączne potrawy. Kup sobie hula-hop i kręć nim co dziennie po tyle ile możesz. Im dłużej tym lepiej ( 40 min- 1 godz.) Gimnastykuj się . Jadaj oczywiście o tej samej porze, po godzinie 18-ej nie jedz już niczego.Jajwyżej jakieś warzywo, lub niesłodkie jabłko.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez pozytywka01 » 31 paź 2012, o 19:39

Mój sposób to jednak ograniczenie jedzenia, ale według zasady MŻ :-) Jak się człowiek przyzwyczai, to potem już tak nie przeszkadza, jak jakaś dieta. Do tego ruch. Jestem trochę leniwa ;-) więc wybrałam najłatwiejsze ćwiczenia, czyli chodzenie. Staram się więcej chodzić do pracy pieszo, a w weekendy nordic walking. Chętnym polecam kilka artykułów na ten temat. O chodzeniu pieszo do pracy http://fitness.re.pl/artykul/60363.html i o nordic walkingu http://aktywni.pl/aktualnosci/nordic-walking-przepis-na-aktywna-zime/.
pozytywka01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 18:28

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez apollo » 12 lis 2012, o 15:10

Straciłam w sumie 12kg na tabletkach ForeverSlim, przez 2 miesiące. Diety jako takiej nie zmieniałam - jedyne co zrobiłam, to zrezygnowałam z kolacji. Nie ćwiczyłam - chociaż chciałam, to brakowało czasu. Ciekawa jestem co będzie dalej - tak naprawdę efekt zdobyty bez większego wysiłku. Czy się utrzyma? Całkowicie szczerze wam powiem, że kompletnie nie wierzyłam w skuteczność tego typu metod.
apollo
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez PychaxD » 13 lis 2012, o 12:45

12 kg w dwa miesiące? trochę chyba jednak za szybko...
bałabym się efektu jojo...
nasz organizm ma super pamięć

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez jowita1 » 21 lis 2012, o 20:38

lepiej mniej chudnąć, a bezpieczniej... no oby nie było efektu jojo ! ale te przyprawy, co wcześniej o nich pisały dziewczyny są bardzo intrygujące :)
jowita1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 20:25

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Klara » 27 lis 2012, o 21:42

czesc; przepis jest naprawde bardzo prosty.
zjadamy 5 posiłków dziennie (zgodnie z zasadami zdrowego zywienia), jemy na małych talerzykach, nic smażonego, nie zywimy sie na miescie w fast foodach. Odmawiamy sobie jedzenia białego pieczywa, przerzucamy się na ciemne z ziarnami; z szafek znikają wszelkiego rodzaju zapychacze typu slodycze chipsy ciastka. Zamiast tego lepiej zjeść loda owocowego albo galaretkę. Ostatni posiłek nie pózniej niz o 18:30. Po kolacji polecam zjeść garść kapusty kiszonej. I oczywiście 3razy w tyg. sport, ja np polecam basen, w tym codziennie spacer 40 minutowy szybkim truchtem. Znając ból dyscypliny noszę zawsze w torebce mały wafelek z ziarnami w miodzie, w razie "pożaru" :)
Klara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 9 paź 2012, o 15:41

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez oli8891 » 28 lis 2012, o 21:15

witam
nie dawno wazyłm 70kg(rozmiar40-41)w ciągu miesiąca zrzuciłam 8 kg i wciąż chudnę mniej więcej kilogram tygodniowo nie zastosowałam żadnej diety czy męczących ćwiczeń poprostu zrobiłam sobie rachunek sumienia z tego co jem co pije i wniosek
-żadnych kolorowych napoi czy soków tylko woda mineralna
-kawe słodziłam 2łyżeczki cukru zeszłam na 1
-słodycze i inne takie zeszłam tylko do jedzenia podczas wizyty u znajomych
wydaje mi się że wysiłek nie specjalny a efekt jest
oli8891
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 18:49

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Barbara Karol » 11 gru 2012, o 15:02

kfiatuszek20 napisał(a):Więc tak...
Jak zapewne wiecie, w kuchni istnieją nie tylko takie przyprawy jak pieprz i sól. Jest ich całe mnóstwo. I spora część tych przypraw znacząco wpływa na metabolizm (przemianę materii). A jednocześnie poprawiają smak potraw. Więc możemy jeść to samo, a jednak troszkę bardziej chudnąć...

Więc jest to dobre dla tych kobiet, które nie muszą pilnie zrzucić sadełka, ale chcą po prostu zadbać o linie i o to, by zachować płaszczyznę brzuszka :)


A jakich przypraw używamy?
Cynamon
Pieprz (czarny lub kolorowy)
Gałka muszkatołowa
Goździki
Kardamon
Papryka chilli
Jałowiec



I w ten sposób, dodając przynajmniej łyżkę przypraw do potraw, można schudnąć nawet kilogram miesięcznie (niby nic, ale za samo doprawienie potraw?)





Jak najbardziej się zgadzam. Sama stosuje takie triki. Najlepszą przyprawą jest imbir. Z kolei warto zacząć pić herbaty. Herbata zielona, prócz tego, że odchudza to wydłuża życie średnio o 15 lat. Eliksirem odchudzającym jest również herbata czerwona, można stracić nawet 1 kg tygodniowo. :happy
Barbara Karol
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 14:35

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Natalia Sabała » 12 gru 2012, o 18:18

Barbara Karol napisał(a):
kfiatuszek20 napisał(a):Więc tak...
Jak zapewne wiecie, w kuchni istnieją nie tylko takie przyprawy jak pieprz i sól. Jest ich całe mnóstwo. I spora część tych przypraw znacząco wpływa na metabolizm (przemianę materii). A jednocześnie poprawiają smak potraw. Więc możemy jeść to samo, a jednak troszkę bardziej chudnąć...

Więc jest to dobre dla tych kobiet, które nie muszą pilnie zrzucić sadełka, ale chcą po prostu zadbać o linie i o to, by zachować płaszczyznę brzuszka :)


A jakich przypraw używamy?
Cynamon
Pieprz (czarny lub kolorowy)
Gałka muszkatołowa
Goździki
Kardamon
Papryka chilli
Jałowiec



I w ten sposób, dodając przynajmniej łyżkę przypraw do potraw, można schudnąć nawet kilogram miesięcznie (niby nic, ale za samo doprawienie potraw?)





Jak najbardziej się zgadzam. Sama stosuje takie triki. Najlepszą przyprawą jest imbir. Z kolei warto zacząć pić herbaty. Herbata zielona, prócz tego, że odchudza to wydłuża życie średnio o 15 lat. Eliksirem odchudzającym jest również herbata czerwona, można stracić nawet 1 kg tygodniowo. :happy


Jakieś farmazony piszesz... :angrywife

Natalia Sabała
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 17:35

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Natalia Sabała » 12 gru 2012, o 18:20

oli8891 napisał(a):witam
nie dawno wazyłm 70kg(rozmiar40-41)w ciągu miesiąca zrzuciłam 8 kg i wciąż chudnę mniej więcej kilogram tygodniowo nie zastosowałam żadnej diety czy męczących ćwiczeń poprostu zrobiłam sobie rachunek sumienia z tego co jem co pije i wniosek
-żadnych kolorowych napoi czy soków tylko woda mineralna
-kawe słodziłam 2łyżeczki cukru zeszłam na 1
-słodycze i inne takie zeszłam tylko do jedzenia podczas wizyty u znajomych
wydaje mi się że wysiłek nie specjalny a efekt jest


Trudno mi w to uwierzyć. Na mnie takie zabiegi nie działają, niestety... :cry:

Natalia Sabała
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 17:35

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Arabeska » 13 gru 2012, o 12:13

Można jeść wiele produktów i używać wielu przypraw chudnąc jednocześnie. Warto tylko wiedzieć, co i jak konsumować. A do tej wiedzy przyda się porządne rozeznanie w temacie. Proponuję poczytać http://studiourodylaura.pl/klinika-zdrowia-i-urody/odchudzanie-dietetyka-rzeszow.html - na pewno nie zaszkodzi.

Arabeska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 12:04

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez roksanka » 14 gru 2012, o 11:18

IMHO najlepiej jest się po prostu zacząć ruszać. Poza tym podejrzewam, że można nawet zacząć jeść wcześniej i chudnąć - trzeba zmienić proporcje - więcej warzyw, zdrowych tłuszczy (ryby!!!), wyeliminować przekąski, fastfoody i niezdrowe wersje słodyczy.
roksanka
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez sabcia56 » 16 lut 2013, o 00:06

no to jedynie ratuje nas dużo ruchu i preparaty wyszczuplające, np. marki GUAM sprawdzone przez rzesze kobiet w gabinetach kosmetycznych, a teraz dostępne na www.ciao.pl czy www.guam24.pl Owszem nie schudniemy dzięki nim 20 kg, ale efekty będą na pewno zauważalne. Poza tym skóra gładka, napięta i bez cellulitu;p
sabcia56
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 23:39

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez gem » 19 lut 2013, o 21:18

roksanka napisał(a):IMHO najlepiej jest się po prostu zacząć ruszać. Poza tym podejrzewam, że można nawet zacząć jeść wcześniej i chudnąć - trzeba zmienić proporcje - więcej warzyw, zdrowych tłuszczy (ryby!!!), wyeliminować przekąski, fastfoody i niezdrowe wersje słodyczy.


Zgadzam się z roksanka - jedyny skuteczny sposób to ruch, ruch i jeszcze raz RUCH, oraz możliwie jak najbardziej urozmaicona dieta.

Polecam ciekawy tekst, na który natknęłam się wyszukując informacji o sposobach na pozbycie się nadmiaru kilogramów - http://www.derive.pl/rozwoj/cwiczenia-na-silowni-dla-pan/
Autor zwraca tam słuszną uwagą na inne, poza odchudzającymi, walorami ćwiczeń w damskiej siłowni oraz na fakt, ze nie każda siłownia jest jednocześnie przystosowana do potrzeb pań i panów. Ja osobiście najbardziej lubię trening na rowerkach i bieżni. Najfajniej byłoby mieć własną siłkę w domu :)

Pozdrawiam i życzę lekkości:*
gem
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 21:10

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Dorota67 » 21 lut 2013, o 18:00

Maniana napisał(a):Rozumiem, że o tym suplemencie dyskutujemy ?
http://women.ultra-slim.pl/
Brałaś, bierzesz, co sądzisz ?

hmmm zamiast wcinać tabletki zmiec rodzaj jedzenia http://eko-mlociny.pl/ może tak się posiłkuj. Tabletek nie bierz!
Dorota67
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 17:29

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Dorota67 » 23 lut 2013, o 11:45

Maniana napisał(a):Rozumiem, że o tym suplemencie dyskutujemy ?
http://women.ultra-slim.pl/
Brałaś, bierzesz, co sądzisz ?

heh
Dorota67
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 17:29

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Dorota67 » 23 lut 2013, o 11:47

no naprawdę ie mogę na to patrzeć. Tabletki dziewczynki poważnie szkodzą...
Dorota67
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 17:29

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez bondziorno » 24 lut 2013, o 16:31

Tylko ruch dziewczynki. Ja sobie zafundowałam ZUMBE na Nintendo i mówię wam 30min i jestem mokra jak szczur, a jak sobie tak potańczę z godzinkę to jak bym z pod prysznica wyszła. Żeby mi nie było smutno zaprosiłam sobie jeszcze 2 koleżanki. Telewizor z grą zniosłam do piwnicy i tam sobie tańcujemy i jest fajnie efekty po 2 tygodniach 1 kg mniej bez żadnej diety. Polecam

w smutku pogrążone stypy szczecin
bondziorno
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 lut 2013, o 16:22
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]