Jak skłonić mężczyzne do rozmowy

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Jak skłonić mężczyzne do rozmowy

Postprzez barbusia » 1 kwi 2013, o 10:30

Witajcie kobietki,mam taki problem z moim mężczyzną nie idzie rozmawiać o naszym związku o jego problemach itp.Jest zamknięty w sobie a ja czasem chcialabym pogadać o swoich uczuciach o naszych sprawach a zazwyczaj wygląda to tak że ja gadam on słucha nie włonczajac się do rozmowy.Jak to zmienić ? macie sposob ? z gory dzięki za rady.
Avatar użytkownika
barbusia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 20:58

Re: Jak skłonić mężczyzne do rozmowy

Postprzez elzbieta45 » 1 kwi 2013, o 10:53

to powazny problem ... rozmowa to ciezki temat w zwiazkach jak jedno gada a drugie milczy . Probowałas sie go pytac w rozmowie co mysli co sadzi jak on uwaza . mowisz o swoich uczuciach odczuciach a pytasz sie jakie ma zdanie on co mysli ze chciałabys usłyszec co ma do powiedzenia...
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Jak skłonić mężczyzne do rozmowy

Postprzez matszar » 1 kwi 2013, o 11:31

Ile macie lat? Jak długo jesteście ze sobą? Jak to początek Waszej drogi to nie spodziewaj się, że tak szybko się otworzy. Ile miał partnerek przed Tobą? Może po prostu nie ma doświadczenia w tego typu rozmowach, boi się, że powie coś, co Cię zrani.

a co powiecie na nowe tarcze do darta?
matszar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 mar 2013, o 17:28

Re: Jak skłonić mężczyzne do rozmowy

Postprzez cherry_lady » 1 kwi 2013, o 11:42

Miałam taki problem ze swoim mężczyzną i ciężko cokolwiek doradzić... Najważniejsze to nie naciskać. U mnie w końcu poskutkował cichy, spokojny wieczór przy piwku i rozmowa na luzie.
cherry_lady
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 mar 2013, o 17:14

Re: Jak skłonić mężczyzne do rozmowy

Postprzez barbusia » 1 kwi 2013, o 15:39

Jest raczej dojrzalym męzczyzną z pewnym już doświadczeniem ,a jesteśmy razem 3 lata wiec początki dawno za nami ,mam takie wrażenie że rozmawiamy tylko o miłych sprawach o jakichś problemach własciwie wcale ./
Avatar użytkownika
barbusia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 20:58

- _-

Postprzez WannaBe » 1 kwi 2013, o 15:53

Taka rozmowa to trudna rzecz.Szczególnie dlatego że z mężczyzną nie pogadasz.Trzeba jakoś wpłynąc.Uświadomić że dla ciebie jego zdanie w tej sprawie jest ważne.Liczysz się z jego zdaniem i potrzbna ci jego opinia.

Tylko wariaci są cos warci
Avatar użytkownika
WannaBe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 kwi 2013, o 15:33

Re: Jak skłonić mężczyzne do rozmowy

Postprzez AnaStazJa » 1 kwi 2013, o 18:57

Niektórzy tak już zwyczajnie mają, że rozmowa na trudne tematy nie jest dla nich czymś co przychodzi im z łatwością. Trudność w wyrażaniu własnego zdania, podejmowania dyskusji czy choćby zwykłe radzenie sobie ze stresem jest tutaj problemem. Do tego nie każdy mężczyzna potrafi rozmawiać o uczuciach. Jest to dla nich temat delikatny i zwyczajnie nie potrafią się z nim obejść.
W rozmowie staraj się mu zadawać konkretne pytania. Nie atakuj go monologiem, nie owijaj w bawełnę tylko staraj się mówić konkretnie i zwięźle. Podejdź do sprawy delikatnie i na luzie. Z czasem na pewno się otworzy. Potrzeba tylko cierpliwości i odpowiedniego podejścia.
AnaStazJa
 

Re: Jak skłonić mężczyzne do rozmowy

Postprzez Agnieszka Ziąbek » 1 kwi 2013, o 19:07

Zastanów się w czym może być problem, czy to normalne zachowanie jego, może jest po prostu nieśmiały, skryty, a to zupełnie inny temat. A może on wcale nie jest taki fajny jak Ci się wydaje i powinnaś wymienić go na inny model ;)

Luuuzik ;D
Agnieszka Ziąbek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 kwi 2013, o 19:01

Re: Jak skłonić mężczyzne do rozmowy

Postprzez jagadeni » 17 paź 2013, o 08:42

dokładnie; trzeba się porządnie zastanowić i wszystko przemyśleń, no i sprowokować (choć to może nie jest za dobre słowo) rozmowę, żeby wszystko powyjaśniać

Zostań tutaj - twórz Podkarpacie
jagadeni
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 paź 2013, o 08:40
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Babcia, Bing [Bot], Google [Bot]