Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez redorange666 » 15 cze 2014, o 18:01

JA tam wolę nie wiedzieć...
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez apollo » 16 cze 2014, o 10:55

Z aplikacji nie korzystam ;-) Akurat nie jest trudno dobierać produkty tak, aby były faktycznie zdrowe. Nawet na logikę... Warzywa, owoce, wszystko co naturalne. Jak najmniej słodyczy, kolorowych napojów. Takie podstawowe zasady ;-)
apollo
 

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez jałowa » 16 cze 2014, o 11:11

pewnych rzeczy nie sprawdzisz, ale nie oszukujmy się ale nie jemy jedynie chleba, wędliny więc kupujmey dużo wiecej produktów w których znajdziemy mnówstow chemii,w ieć skoro mogę wykluczyć bądz ograniczyć chemię w moim pożywieniu to robie coś w tym kierunku.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez Theila » 17 cze 2014, o 09:40

A ja lubie wiedzieć :) Aplikacja jest darmowa więc nie ma powodu dlaczego nie spróbować. Jakby ktoś chciał SPAM . W każdym razie spodobala mi sie opcja, że ja wiem co jem. Co do warzyw i owoców to oczywiście lepiej na nie stawiać. Ale nie jestem weganką, więc pozostałe rzeczy sprawdzić lubie.

Ostatnio edytowano 17 cze 2014, o 10:13 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez jałowa » 17 cze 2014, o 09:55

jedni lubią wiedzieć co jedzą inni nie, ja należę do tej pierwszej grupy. Chcę być osobą świadomą pod każdym względem i świadomie dokonywać wyborów chociażby wyborów związanych z tym jakie produkty spożywcze kupować.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez Theila » 18 cze 2014, o 08:37

No własnie takie świadome kupowanie jest fajne. Ogólnie aplikacja się teraz rozrasta i zbierają fundusze. Nie będę dawała linku, bo dziewczyny mnie tu od spamu okrzykują :) Ale zrobili akcję, że jak się wpłaci im jakieś pieniądze to w zależności od kwot ostaje się fartuchy, przepisy kulinarne, maslo orzechowe, albo notesy, torby itd. Ogólnie uważam, że trzeba tak podnosić swiadomość tego co się je. Przecież producenci nie napiszą wprost, że napchali chemii, a produkt aż wybucha dodatkami E. Trzeba do tego dojść samemu.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez apollo » 18 cze 2014, o 09:50

No cóż, u mnie dało się tylko przy tabletkach. Samodzielnie nie potrafiłam zrezygnować z kiepskiego jedzenia, dopiero tabletki cokolwiek ruszyły. W tym momencie sytuacja wygląda diametralnie inaczej, zaszły duże zmiany. Jestem już dawno po kuracji z foreverslim, na razie kg nie wracają i nie zanosi się, żeby tak było.
apollo
 

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez rosiehw » 18 cze 2014, o 13:10

Przede wszystkim regularne posiłki, małe porcje. mniej węglowodanów, wiecej tluszczu - ktory syci, i bialka :)
Ja wlasnie dostalam ulozona przez dietetyka i trenera diete. wprowadzam od jutra w życie! już się nie mogę doczekać <3 :D
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez jałowa » 28 cze 2014, o 12:54

Theila napisał(a):No własnie takie świadome kupowanie jest fajne. Ogólnie aplikacja się teraz rozrasta i zbierają fundusze. Nie będę dawała linku, bo dziewczyny mnie tu od spamu okrzykują :) Ale zrobili akcję, że jak się wpłaci im jakieś pieniądze to w zależności od kwot ostaje się fartuchy, przepisy kulinarne, maslo orzechowe, albo notesy, torby itd. Ogólnie uważam, że trzeba tak podnosić swiadomość tego co się je. Przecież producenci nie napiszą wprost, że napchali chemii, a produkt aż wybucha dodatkami E. Trzeba do tego dojść samemu.

a możesz chociaż napisać jak ta kampania się nazywa bez podawaniu linku, chętnie poczytam więcj nt. tej kampanii i możliwości wsparcia rozwoju tej aplikacji?
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez AiShA » 28 cze 2014, o 13:23

Moim zdaniem dużo białka i lekkie ćwiczenia.
Stopniowo ale do celu.
Do wagi którą chce się osiągnąć. :D

[i]Na ciele rozmaże z mych łez tatuaże, dwa metry ma strach nie wolno się bać.
A szyfry pułapki w słowach zostawię, pokonać chcesz nas nie zostanę.
Nie chce ciebie na zawsze, nie schowasz nas na dnie Tak mało mnie we mnie jest.
I nie zobaczysz że patrzę na Ciebie inaczej, nie chciałeś mnie takiej mieć.
Jutro znowu gonić, biec, latać ponad, ile sił mam krzyczę to Ja.
Kiedy miga świat w twoich oczach, naucz mnie od nowa.
Nie chciałeś mnie takiej więc naucz mnie sobą być...
[/i]
Avatar użytkownika
AiShA
Extra Kobietka
 
Posty: 434
Dołączył(a): 17 cze 2014, o 21:09
Lokalizacja: Małopolska

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez Astra » 28 cze 2014, o 22:46

Szczerze mowiac to konsekwencja w kazdym postanowieniu nie tylko w odchudzaniu jest
podstawa i gwarancja uzyskiwanych efektow.
Odpowiednio ulozona dieta z doborem skladnikow pomocnych w uzyskaniu efektow poparta wytrwaloscia napewno
da wymarzone rezultaty. :|
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez apollo » 30 cze 2014, o 10:48

Im lepsza dieta tym łatwiej utrzymać dobrą wagę. W zasadzie przez całą kurację dobrze się odżywiałam, ale po foreverslim dalej miałam tak samo dobrą dietę i dzięki temu jestem zadowolona ze swojego stanu. Wszystko idzie w odpowiednim kierunku - mam nadzieję, że powrócę do zdrowia.
apollo
 

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez Theila » 2 lip 2014, o 08:42

jałowa napisał(a):a możesz chociaż napisać jak ta kampania się nazywa bez podawaniu linku, chętnie poczytam więcj nt. tej kampanii i możliwości wsparcia rozwoju tej aplikacji?


Mogę, chociaż własnie podawałam do opisów a nie ich strony stricte. Musisz wejsc na stronę polakpotrafi.pl i tam sobie odszukać efood - baza produktów. Cala akcja wspomagania kończy się za 10h, więc może uda się im jeszcze coś sobie dozbierać. Jeśli można filmik informacyjny z youtube to tu jest zrobiony filmik o samej apce.

https://www.youtube.com/watch?v=haHTWzuxpuU

Jeśli chodzi o wprowadzanie suplementów, które mialy wspomagać odchudzanie to znam tylko AquaSlim, bo mój ojczym wziął się za dietę. Z tego co mówił bardzo zmniejszyło mu się po tym łaknienie, a co za tym idzie spadają kilogramy.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez chwistas » 2 lip 2014, o 10:14

Patrz codziennie na zdjęcia pięknych kobiet i w zależności czy jesteś facetem czy kobietą myśl sobię
będzie kiedyś moja/będę kiedyś jak ona :DDD
chwistas
 

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez apollo » 3 lip 2014, o 10:52

U mnie dużo dały same tabletki, ale taki był ich cel. Po tabletkowej kuracji nie wróciłam do starych przyzwyczajeń, dalej trwałam przy tym, co robiłam i mam nadzieję, że nie wrócę już w złym kierunku. Przy czym wiem po swojej koleżance jak łatwo z dnia na dzień można niestety wszystko zniszczyć. Ale nie dam się ;-)
apollo
 

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez Kornelka00 » 10 lip 2014, o 13:38

zdrowe odżywianie jest dosyć proste do momentu... aż się gdzieś nie jedzie. Zawsze, ale to zawsze w podróży się coś zdarza, i to bardzo często!
nie mogę sobie wyrobić nawyku zdrowych przekąsek..
jeżeli jest normalny dzień to tak sobie planuję, aby jeść rzeczy dobre i zdrowe, jednak wystarczy mocno zabiegany dzień i słabości powracają.

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez cotton » 13 lip 2014, o 12:05

a jak wytrwać w zdrowym odżywianiu? Najlepiej trzymać sie swojej listy produktów plus jakiś motywujący plakat na lodówce :)
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez Katarzyna28 » 14 lip 2014, o 15:48

No na mnie plakaty nie działają :D Raczej koleżanki.

Ale prawda jest taka, że nie jest tak ciężko jak wie się co jeść. Nie chodzi mi o same produkty tylko jak je ze sobą połączyć albo czymś zastąpić. Ja sobie wyszukuję blogi z potrawami jakich szukam, np bez blutenu albo nabiału. Wtedy wpadają mi pomysły na super jedzenie i z przyjemnośćią robię sobie taki lekki i zdrowy obiad. A są super smaczne
Katarzyna28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 14 lip 2014, o 15:39

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez mufffinka » 15 lip 2014, o 14:48

ja Wam polecam super blogi o zdrowym odżywianiu, nawet są przepisy na szybkie obiady d pracy, co mi meega ułatwia sprawe bo pytanie: co ja zjem jutro w pracy? pada u mnie codziennie;)
SPAM

Ostatnio edytowano 15 lip 2014, o 14:49 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
mufffinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 14:46

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez Theila » 17 sie 2014, o 10:41

No opcja podjadania w pracy na szybko byle coś zjeść jest faktycznie straszna. Ale ja ogólnie od jakiegoś czasu szykuję sobie posiłek w domu i biorę jakieś owoce. Akurat mam taką pracę przy ktorej mogę sobie na to pozwolić, ale większość ma teraz conajmniej te 15 min przerwy. Lepiej to wykorzystać na jedzenie niż na papierosa. Chociaż nie odczuwam głodu jakoś specjalnie kiedy zjem śniadanie w domu i ten posilek jeden w pracy. Koleżanki moje "zaraziłam" tym AquaSlim, bo jednak hamuje łaknienie i bardzo im się to spodobało ;) Nawet zjadając brzoskwinię czy jabłko czuje się najedzona.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez Specjalista Aspazji » 28 wrz 2014, o 11:21

Może poszukaj forów dietetycznych, na których będziesz mogła założyć swój pamiętnik odchudzania, a pozostali będą mogli śledzić Twoje postępy. Świadomość, że inni na Ciebie liczą motywuje ;) A tak poza tym to trzymaj się 5 zdrowych i regularnych posiłków i włącz więcej ruchu.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez Tusia » 29 paź 2014, o 23:03

Moja koleżanka zebrała w sobie motywacją kiedy po zrobieniu badań w terapii fenotypowej dowiedziała się jak wiele składników pokarmowych jej organizm nie toleruje. Łatwiej stosować nawyki żywieniowe mając świadomość, że coś nam szkodzi niż robić to tylko na podstawie własnych upodobań.
Tusia
 

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez allison » 30 paź 2014, o 23:27

Tusia to rzeczywiście trochę "ułatwia" odchudzanie. Właśnie od niedawna mam taki problem i świadomość, że pewne produkty i zawarte w nich witaminy poważnie mi szkodzą i jestem coraz bliższa wizyty u dietetyka. Po pierwsze chciałabym zgubić kilka kilogramów, a po drugie i najważniejsze nie szkodzić sobie. Myślę, że bez pomocy specjalisty się nie obędzie.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez renata.zo » 2 lis 2014, o 13:35

Jak wytrwać? Nie rezygnować ze wszystkiego w jeden dzień. Rewolucje w tym przypadku często zawodzą.

Dobrać dietę tak by wyeliminować podjadanie między posiłkami (czy pamiętamy o bardziej treściwych produktach np kasze). I najważniejsze, kawałek czekolady od czasu do czasu jeszcze nikogo nie zabił :-)

Moja poradnia - http://zomerska.pl.
renata.zo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 7 wrz 2014, o 16:43

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez BasiaW. » 3 lis 2014, o 15:33

Jeśli ma się konkretny cel, który jest dla nas bardzo ważne - warto na tym się skupić. i pamiętać do czego dążymy w cięższych chwilach.... otaczaj się również zdjęciami szczupłych modelek, to powinno Cię zmotywować do kontynuowania diety.

Ekologiczny wózek dla lalek :)
BasiaW.
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 lis 2014, o 15:26
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]