Poradźcie- zazdrość o chłopaka

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Poradźcie- zazdrość o chłopaka

Postprzez Kobietka778 » 22 kwi 2020, o 01:07

Dzień dobry, mam taki problem, ponieważ jestem zazdrosna o mojego chłopaka(20lat, jestesmy w tym samym wieku). Jestesmy ze sobą prawie 1.5 roku. Mówi, że mnie bardzo kocha i nigdy nie zostawi. Chodzimy razem do klasy i jest w niej taka koleżanka. Piszemy razem na swojej grupie. I 3 razy się zdarzyło, że napisała w moją stronę coś co mnie uraziło, może nie specjalnie, ale czuję w niej "konkuręcje" i obawaim się, że podoba jej się mój chłopak. Moj chłopak uważa, że to ja jestem chamska dla jej i ją broni zamias mnie. Wiele razu mówiłam mu, że jestem o nią zazdrosna i nie chcę by spotykali się w grupce beze mnie (mój chłopak i 2 koleżanki). On mi odpowiada, że i tak by się z nimi spotkał beze mnie nawet jeśli mi się to nie podoba. Ja wogle z kolegami nie wychodzę. A boli mnie to bardzo, że on tak postępuje i nie widzi, że mnie rani nawet jak mu to tłumacze. Uważa, że mam obsesję. :/ Doradzicie coś? Proszę
Kobietka778
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 kwi 2020, o 01:00
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]