Jaką depilacje wybrać ?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez Jinka » 13 gru 2022, o 16:56

Nie ma nic lepszego od depilacji laserem vectus, efekty sa super, mega wygoda. Byłam w salonie Mariposa w Warszawie na depilacji bikini, a teraz wróciłam do nich depilować nogi :) Po dwóch zabiegach już widzę znacznie mniej włosów. Mają w łaśnie teraz super promocję, warto skorzystać.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez karolkwarc » 21 gru 2022, o 14:37

Ja uważam, że depilacja laserowa jest najlepszą formą pozbycia się włosków. U mnie wystarczyła już seria 6 zabiegów na łydki i pachy, aby mieć gładką skórę. Ja wykonywałam laserem diodowym Light Sheer Duet w salonie LaserCare w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 5
karolkwarc
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 wrz 2021, o 13:40

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez andrat » 28 lut 2023, o 13:29

Dziewczyny dobrze jest wypróbować również krem do depilacji:
https://cocolita.pl/kremy-do-depilacji

Szczególnie jeśli chodzi o okolice intymne ciała.
Metoda ta ma kilka niezaprzeczalnych zalet:
łatwość użycia - kremy do depilacji są łatwe i szybkie w użyciu, co może być wygodne dla osób, które nie chcą poświęcać czasu na tradycyjne metody depilacji, takie jak golenie czy woskowanie.
brak bólu - kremy do depilacji nie powodują bólu, co może być korzystne dla osób, które mają wrażliwą skórę lub boją się bólu.
efekt trwałości - po użyciu kremu do depilacji włosy mogą pozostać zdeptylowane na dłuższy czas niż po zwykłym goleniu.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez Mniejsza1999 » 15 mar 2023, o 07:20

Ja wykonywałam zabieg depilacji laserowej tutaj - https://medilaser.pl/depilacja-laserowa-cennik/
Jestem bardzo zadowolona z efektów i ceny
Mniejsza1999
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 lut 2021, o 13:08

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez Jinka » 28 cze 2023, o 19:47

Jednym z lepszych laserów do usuwania owłosienia jest laser Vectus , na efekty nie trzeba czekać długo . Generalnie po 5 zabiegach a nawet 4 jest już po owłosieniu. a również wykonywałam zabieg depilacji laserowej w Warszawie w salonie Mariposa na ul. Twardej.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez Dariva » 12 lip 2023, o 17:03

Moim zdaniem najlepsza i najskuteczniejsza jest depilacja laserowa. Najlepiej się pozbyć trwale tych niechcianych włosów.
Dariva
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 maja 2023, o 21:30

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez jerrold.kertzmann » 8 sty 2024, o 14:50

Depilacja laserowa to obecnie jedna z najpopularniejszych metod długotrwałego usuwania owłosienia – nie bez powodu. Dzięki nowoczesnym technologiom, które stosowane są do wykonywania zabiegów, proces epilacji jest bezpieczny i skuteczny. Procedura opiera się na stopniowym niszczeniu mieszka włosowego przez wiązkę lasera i z tego względu niezbędne jest wykonywanie zabiegów w określonych odstępach czasu.

Avatar użytkownika
jerrold.kertzmann
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 sty 2024, o 14:49
Lokalizacja: Poznań

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez Alicja578 » 30 sty 2024, o 12:08

Wytrzymałam tylko jeden zabieg laserowy na bikini, ale strasznie mnie bolało, więc przerzuciłam się na inną metodę shr in motion w depilconcept. To dobra alternatywa dla osób z niskim progiem bólu, bo zabiegi nie powodują dyskomfortu, a są skuteczne w usuwaniu włosków.
Alicja578
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 24 maja 2017, o 14:26
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]