jaką dietę obecnie stosujecie?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez Allie » 21 lip 2023, o 12:02

W momencie kiedy jesz za mało organizm z obawy, że w kolejnych dniach także dostarczysz mu za mało kcal, magazynuje (odkłada) wszystko co zjesz. Przelicz na kalkulatorach swoje minimalne zapotrzebowanie kcal oraz zapotrzebowanie dla deficytu i trzymaj się tego. Szybko zobaczysz efekty. Warto zrobić podstawowe badania i włączyć aktywność (przynajmniej rower, spacery na początek)

Środków na odchudzanie jest wiele, jeśli mogłabym coś zapropnować to będzie to na pewno:
https://loremvit.pl/produkt/odchudzanie/

Wspomaga oczyszczanie organizmu
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez zamszowa » 13 paź 2023, o 20:35

Stosowanie diety jest bardzo ważne. Pytanie tylko jakie jest nasze podejście w tej kwestii. Musimy to zawsze rozpatrywać w dłuższej perspektywie czasu jako zmianę naszego stylu życia na zdrowszy. W krótkiej perspektywie niestety nie damy rady osiągnąć żadnych rezultatów. Dlatego warto zainteresować się tym jak zmienić swoje nawyki żywieniowe ponieważ to jest najważniejsze. Oczywiście zachowanie balansu w naszym organizmie jest równie ważne. Jeśli brakuje nam jakich witamin to zawsze możemy sięgnąć po suplementy diety. Kupimy je bez problemu przez internet - https://mybionic.pl/ co jest bardzo komfortowe.
zamszowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 gru 2019, o 15:31

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez aga.anna.kownacka » 20 paź 2023, o 19:47

Ja jestem obecnie na diecie redukcyjnej 1800-2000 kcal. Byłam na wizycie u Pani dietetyk z Projekt Zdrowie. Według obliczeń moja podstawowa przemiana materii to 1500 kcal, a dodatkowo około tysiąca dziennie przepalam na treningach. Dążymy więc do tego, aby dzienny deficyt był na poziomie 500 kcal. Wszystko fanie tylko niestety ciągnie w kierunku złego. Moja motywacja to to, że faktycznie udaje mi się schudnąć te 0,5- 1 kg na tydzień. Widzę zmiany w swoim ciele. Widzę poprawę kondycji. Wszystko chyba jest na dobrej drodze.
aga.anna.kownacka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 paź 2023, o 19:43

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez klaryska » 9 lis 2023, o 15:14

U mnie już na zawsze tylko i wyłącznie dieta ketogeniczna. Jak dla mnie jest to jedyny skuteczny model odżywiania, który pozwala nie tylko zachować optymalną wagę, ale także wyrównać hormony i polepszyć zdrowie. Na żadnej innej diecie nie czułam się lepiej.
klaryska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 lis 2023, o 15:00

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez PoczatekKoniec » 6 gru 2023, o 11:44

W tym momencie takie diety są na tyle popularne, że sporo można propozycji znaleźć. Między innymi w Opolskim będzie to https://margosfit.pl/. Warto sprawdzić diety, zobaczyć jak to wygląda i dobrać dla siebie właściwy plan żywienie.
PoczatekKoniec
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 21 wrz 2022, o 13:32

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez tempo89 » 28 sty 2024, o 12:40

Ja stosuję post przerywany. Śniadanie (owsianka) jem o 12, do godziny 20 jem ostatni posiłek.
W weekendy śniadanie jem wcześniej i pozwalam sobie na małe grzeszki.
Staram się nie jeść pieczywa, makaronów.
tempo89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 sty 2024, o 12:33

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez adato » 7 lut 2024, o 00:25

tempo89 napisał(a):Ja stosuję post przerywany. Śniadanie (owsianka) jem o 12, do godziny 20 jem ostatni posiłek.
W weekendy śniadanie jem wcześniej i pozwalam sobie na małe grzeszki.
Staram się nie jeść pieczywa, makaronów.

:angrywife Taka dieta to błąd. Długie przerwy w posiłkach powodują, że organizm zaczyna magazynować tłuszcz na zapas.
Posiłki najlepiej o stałych porach w ilości od 3- do 5-ciu z mała kalorycznością. Nie jeść do oporu, tylko w małych porcjach, wtedy organizm nie będzie robił zapasów, bo w pamięci zakoduje sobie, że o odpowiedniej porze dostanie zastrzyk energii.
Do tego jakaś forma aktywności fizycznej, nie musi być mordecza - wystarczy spacer, rower, pływanie, prace domowe, itd. :girlactive

:angrywife atujest.blogspot.com
Avatar użytkownika
adato
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 27 wrz 2018, o 00:15
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]