Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez Julia32 » 25 cze 2012, o 16:38

Witam Was .Minęło sporo czasu od mojego ostatniego postu , byłam zajęta ratowaniem mojego związku z Oskarem .Lecz moja zdrada doprowadziły do rozstania nie dlatego ,że Oskar mi nie wybaczył -było ciężko ale jednak daliśmy sobie szansę .Oskar bardzo się starał ja zresztą też .Temat zdrady poszedł w zapomnienie . A my znowu cieszyliśmy się sobą , po prawie miesiącu separacji ( osobnego mieszkania) zrozumieliśmy ile dla siebie znaczymy. Tak się cieszyłam ,że Go odzyskałam .Z trudem jadziłam do jego rodziców . Ojciec zachowywał się jakby nigdy nic , a ja jednak czułam się skrępowana ale wytrzymywałam ,w końcu to kilka godzin....
Ale w końcu przyszedł szok , nie miałam okresu poszłam do ginekologa okazało się ,że zaszłam w ciąże . Kochałam się i z Oskarem i z jego ojcem . Teraz jestem w 5 miesiącu ciąży , obliczyłam dokładnie te dni i nie wiem w którym momencie mogło dojść do zapłodnienia ,ginekolog tylko mógł mi przybliżyć ,który to tydzień...

Cicho marzę i myślę by było to dziecko OSKARA !!!
lecz nie jestem pewna , a on nie chce mnie znać ! :(
na wieś o mojej ciąży , zaraz skojarzył z moją zdradą i wyparł się ojcostwa , mówił ,że mnie kocha ale nie będzie opiekował się nie swoim dzieckiem , nie płynie w nim jego krew tylko obcego faceta (gdyby znal prawdę ) .

Teraz wiem ,że nie ma powrotu . Być może to on jest ojcem mojego dziecka ,być może jak się urodzi zrozumie ! mam nadzieje ,że to jego dziecko nie ojca!!! ;(

nie potrafie bez niego życ....... ;((
Julia32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 16:26

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez olgie86 » 27 cze 2012, o 08:57

Kochałaś sie z ojcem swojego faceta i to bez zabezpieczenia? Jak dla mnie patologiczne zachowanie. Sorry za określenie ale na prawdę nie rozumiem. Jesteś przecież dorosła kobieta i swój rozum masz. Nie dziwię sie ze facet nie chce Cię znać. Na jego miejscu też bym tak zrobiła. Przykre..
olgie86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 08:13

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez simi » 4 lip 2012, o 07:34

Ja pierniczę...przespać się z ewentualnym przyszłym teściem...to obrzydliwe jak dla mnie....Wkurza mnie takie gadanie,jak to bardzo kochasz Oskara i takie tam..Jak się kogoś kocha to się nie myśli o zdradzie,to po pierwsze.A po drugie nawet jeśli jakimś cudem znowu się zejdziecie to zapewniam Cię że to jest tylko kwestia czasu że znowu będziecie się rozchodzić.To zawsze będzie między Wami.

"Z kobietą nie ma żartów-w miłości czy w gniewie,
co myśli-nikt nie zgadnie,co robi-nikt nie wie.."
simi
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 3 lip 2012, o 12:41

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez Natalka994 » 4 lip 2012, o 11:09

Z poczatku bylam pewna, ze to zart, ten caly temat. Jednak, gdy okazalo sie, ze nie, ogarnela mnie ochota na zwrocenie sniadania.
Wybacz, brak delikatności, ale moim zdaniem powinnas sie udac do specjalisty. Masz problem, zdecydowanie. I to nie tylko z Oskarem, Jego ojcem i ciaza, ale rowniez glowa. Takie zachowanie jest, jak dla mnie, nie do zrozumienia. Jestes w stanie wciaz spojrzec w lustro?
Mozesz sie jedynie modlic by dziecko bylo Oskara. Najbardziej z tego wszystkiego, oprocz Oskara, zal mi Ciebie. Wlasnie przez takie jak Ty nasza reputacja sie pograsza, a wiekszosc kobiet jest traktowana z gory, jak zdradzieckie zmije, bo tak na nas co po niektorzy na nas patrza.
Wspolczuje Oskarowi. Zastanowilas sie jakie beda konsekwencje Twojego nieodpowiedzialnego zachowania? Nie rani sie kogos bliskiego w taki sposob, a potem nie mowi sie, ze sie go kocha lub kochalo. To bluźnierstwo!
Im szybciej znikniesz z ich zycia, tym lepiej :)
Wybacz, ale nie mam ani slowa pociechy czy otuchy dla kobiety Twojego pokroju.
Mam nadzieje, ze ta lekcja duzo Cie nauczyla.
Avatar użytkownika
Natalka994
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 lip 2012, o 00:16
Lokalizacja: UK

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez takajedna88 » 6 lip 2012, o 13:37

nie rozumiem ludzi któzy mowiá ze kochajá a zdradzajá dla mnie takie zachowanie jest nie do przyjecia.... popelnilas blád....powinnas powiedziec chlopakowi..ale dla mnie to juz koniec tego zwiazku...powinnas sie z tym pogodzic od chwili gdy zdradzilas
takajedna88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lip 2012, o 13:20

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez takajedna88 » 6 lip 2012, o 13:39

Natalka994 napisał(a):Z poczatku bylam pewna, ze to zart, ten caly temat. Jednak, gdy okazalo sie, ze nie, ogarnela mnie ochota na zwrocenie sniadania.
Wybacz, brak delikatności, ale moim zdaniem powinnas sie udac do specjalisty. Masz problem, zdecydowanie. I to nie tylko z Oskarem, Jego ojcem i ciaza, ale rowniez glowa. Takie zachowanie jest, jak dla mnie, nie do zrozumienia. Jestes w stanie wciaz spojrzec w lustro?
Mozesz sie jedynie modlic by dziecko bylo Oskara. Najbardziej z tego wszystkiego, oprocz Oskara, zal mi Ciebie. Wlasnie przez takie jak Ty nasza reputacja sie pograsza, a wiekszosc kobiet jest traktowana z gory, jak zdradzieckie zmije, bo tak na nas co po niektorzy na nas patrza.
Wspolczuje Oskarowi. Zastanowilas sie jakie beda konsekwencje Twojego nieodpowiedzialnego zachowania? Nie rani sie kogos bliskiego w taki sposob, a potem nie mowi sie, ze sie go kocha lub kochalo. To bluźnierstwo!
Im szybciej znikniesz z ich zycia, tym lepiej :)
Wybacz, ale nie mam ani slowa pociechy czy otuchy dla kobiety Twojego pokroju.
Mam nadzieje, ze ta lekcja duzo Cie nauczyla.







swiéte slowa siostro !
takajedna88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lip 2012, o 13:20

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez stokrotka1011 » 24 wrz 2012, o 20:27

Mi nie jest żal Ciebie.
Było się zastanowic co robisz a nie ranic chłopaka.

Z kłamstwem życzę powodzenia.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
stokrotka1011
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 12:35

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez Armigor » 25 wrz 2012, o 17:12

Moim zdaniem a mogę sie mylić to co piszesz to jakieś brednie czytałam od początku wszystkie wpisy i zauważyłam ze sie pogubilas w tym co piszesz np. Pisałas iż do niczego poważnego z tesciem nie doszło ponieważ ucieklas w trakcie więc mam pytanie i odrazu przepraszam za wyrażenie. Czy dziadek nosi sperme w prubowce? Bo z tego co mi wiadomo jest owa potrzebna do zapłodnienia. Jerzeli jednak to co piszesz jest prawda to błagam idź po rozum do głowy. Domyślam sie ze DNA nie planujesz, a może jednak skoro byłaś tak wyrafinowana żeby zrobić coś takiego to wszystkiego można sie po tobie spodziewać.Zobacz tylko ile osób przez ciebie cierpi i pewnie to nie koniec.Dziecko tez kiedyś zapyta , mamusiu a gdzie mój tatuś? Je tez oklamiesz? Żal mi ludzi takich jak ty, a dlaczego odpowiedz sobie sama. Pozdrawiam Bobo które nosisz pod sercem.
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez bellcia » 25 wrz 2012, o 21:46

Może to tylko trolling? Nie chce się aż wierzyć...
bellcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 23:54

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez Ajsik » 25 wrz 2012, o 22:40

Przecież to jest rodem wycięte z "dlaczego ja"... Naprawdę zadziwiające.


A jezeli sie kogoś kocha, to do sytuacji w której moze dojść do zdrady nawet sie nie doprowadza!

"Słowa są bez znaczenia i łatwo je zapomnieć"
Avatar użytkownika
Ajsik
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 17:58

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez ona-3-slask » 26 wrz 2012, o 14:49

dzo napisał(a):stracisz go i wcale mi Ciebie nie żal.... zrobiłaś facetowi okropne świństwo ;)

nienawidzę takich kobiet ;/ które wskakują facetom do łóżka a potem mówią: "Co ja najlepszego zrobiłam ?"

Trzeba się było wcześniej zastanowić....


zgadazam sie i to jesdzcze ze starym facetem i ojcem niby ukocvhanego

a nie byłas czasem po alkoholu ze uległas?

dziwi mnie tyo

brak słow

ale masz racjke-jak on sie dowie to stracisz Go
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez kisiaa » 8 paź 2012, o 11:18

kochasz nad zycie a zdradzasz , albo ja jestm jakas nie normalna albo czegos nie rozumie.
jak mozna zrobic to ukochanej osobie i to jeszcze z jego ojcem. nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale rozwaliłas rodzine, syn bedzie sklucony z ojcem. matka tez. po prostu zostaw go ale nic nie mow. odejdz i pozwól zeby ktos naprawde go pokochal
kisiaa
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 11:42

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez ona-3-slask » 8 paź 2012, o 11:35

Julia32 napisał(a):Od dwóch lat mieszkam z moim chłopakiem , świetnie się dogadujemy , kocham go strasznie mocno nie byłabym w stanie zrezygnować z Niego.. Poza nim nie widzę świata.! lecz od samego początku adorował mnie jego ojciec! wciąż dzwonił i zapraszał nas na obiad na weekend... ale gdy zostałam sama z jego ojcem on wciąż mnie podrywał ! Oskar ma 32 lata jego ojciec 61 , powiedziałam kiedyś Oskarowi ,że myślę iż jego ojciec mnie podrywa , wyśmiał mnie i mówił ,że bardzo lubi i mam nie przesadzać. ale od 4 miesięcy zbliżyłam się do jego ojca tak bardzo ,że wylądowałam z nim w łóżku .Oskar nic nie zauważył ,ojciec jego się wkręcił strasznie a ja mam wstyd przed jego żoną i dziećmi , nie chcę tam jeździć boję się spojrzeć im w oczy... Boję się reakcji jego ojca kocham Oskara , nie wiem co się stało,że skusiłam się na jego ojca! teraz mam ochote powiedzieć Oskarowi o wszytskim lecz boję się ,że go stracę , w sumię na pewno Go stracę........



jak widac z cytatu pisze...
wylądowłam z nim w łóżku"..
"..skusiłam sie na jego ojca"

jesli to wszystko prawda jest to...nie wspłczuje wcale

jedynie temu dziecku ze poczeło sie w tak durnej matce

niby DNA ,mozesz zrobic ale to i facet-ten Oskar pwinien wyrazic zgodfe na to jak i ojciec Oskara

ales sobie narobiła
ja pie...
brak słów!

nie dziw sie ze Oskar nie chce cie znac ani nie chce tego dziecka
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez saweczka25 » 10 paź 2012, o 14:27

Tak nieraz bywa, że ojciec jest bardziej kuszący od syna.
Tylko co ty po takim związku oczekiwałaś - z góry było wiadomo, że to przelotna historia.
Pół biedy jak skończy się tylko na jednym razie bez konsekwencji.
Masz dwa wyjścia - albo odejść, albo zostać i milczeć z ciągłą świadomością skrzywdzenia kogoś.

Avatar użytkownika
saweczka25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 paź 2012, o 15:32

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez RougeBloo » 10 paź 2012, o 20:17

Naważyłaś piwa, teraz musisz je wypić. Jak mogłaś zrobić to osobie, którą ponoć tak nad życie kochasz? Do tego jeszcze z jego ojcem. Teraz czasu nie cofniesz, nie naprawisz tego, co się stało.

Jak sobie pomyślę o tym 61-letnim facecie i o tym, że miałabym się z takim przespać, jednocześnie mając w głowie, że mógłby być moim DZIADKIEM, to słabo mi się robi :shock:

To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące.

KOCHAM!
♥♥♥
Obrazek
Avatar użytkownika
RougeBloo
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 17:05

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez sylwia1991 » 11 paź 2012, o 19:34

Tu chyba nie ma już co komentować. Chyba każda z nas myśli to sama na temat tej sytuacji i tych chorych chorych wymówek.
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez kasia1993 » 12 paź 2012, o 04:37

Cześć dziewczyny !
Wiem, że to z innej beczki ale czemu miałybyście nie skorzystać jak ja.
Poniżej macie link do wygrania bonu o wartości 1000zł do Reserved ! Mi się pofarciło, co Wam szkodzi spróbować i poświęcić minutkę ! :)
Pozdrowionka i życzę powodzenia !!!! :)))))
kasia1993
 

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez ona-3-slask » 12 paź 2012, o 10:47

saweczka25 napisał(a):Tak nieraz bywa, że ojciec jest bardziej kuszący od syna.
Tylko co ty po takim związku oczekiwałaś - z góry było wiadomo, że to przelotna historia.
Pół biedy jak skończy się tylko na jednym razie bez konsekwencji.
Masz dwa wyjścia - albo odejść, albo zostać i milczeć z ciągłą świadomością skrzywdzenia kogoś.



hm no masz racje bywa tak ze ojciec kusi bardziej niz syn
ale 61lat?
no bez przesday
dla mnie to "dziadek"
w zyciu nie przespałabym sie z ojcem ukochanego
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez katarzyna13041993 » 15 gru 2012, o 09:00

witaj.. Ty go nie kochasz tak jak piszesz.. Gdybyś kochała nie przespała byś się z jego ojcem.. Dla mnie to świństwo zrobiłs swojemu facetowi.. On Ci nigdy tego nie wybaczy.. A pamiętaj, że prawda wyjdzie na jaw predziej czy później..
katarzyna13041993
 

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez Qxxina » 15 gru 2012, o 12:39

Ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji z mim teściem. To twoja wina bo ty mu na to pozwoliłaś a twój Oskar powinien się dowiedzieć o wszystkim nie jesteś jego warta.
Qxxina
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 16:17

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez Kimma » 15 gru 2012, o 13:49

Ciężka sytuacja.Ja będąc w takowej,zakończyłabym znajomość jak i z chłopakiem tak i z jego ojcem.Nie wyobrażam sobie po prostu czegoś takiego.
Kimma
 

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez sylwuniasylwia » 15 gru 2012, o 22:28

Wiesz, nie mam pytań do Ciebie. Brak słów!!!
sylwuniasylwia
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 gru 2012, o 00:48

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez elzbieta45 » 16 gru 2012, o 08:10

mi tez brak słow , piwo wylalas teraz je wypij no niestety ponosi sie konsekwencje swoich czynow i swego postepowania . ale dla mnie jest to zenujace
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez katarzyna13041993 » 17 gru 2012, o 10:06

Gdybyś kochała swojego faceta nie zrobiła byś tego.. Ciekawe jak byś się czuła gdyby twój facet przespał się z Twoja matka.. ! Dziewczyny mają rację, brak słów!
katarzyna13041993
 

Re: Jestem załamana przespałam sie z jego ojcem

Postprzez bettti86 » 17 gru 2012, o 10:55

kurde dziewczyno są jakieś granice...rozumiem zdradzić faceta z przyjacielem, z nowo poznanym nieznajomym, ale z jego ojcem? myślałam, ze to tylko zdarza się w serialach :/
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]