jestem załamana.:-(

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: jestem załamana.:-(

Postprzez ana41 » 16 gru 2012, o 15:45

Kasiu tak jak pisze poprzedniczka w każdej większej miejscowości są poradnie uzależnień w tym przypadku jest to poradnia AA,są tam terapeuci i psycholodzy którzy pracują zarówno z osobą uzależnioną jak i z partnerami tych osób,nie ma znaczenia że nie pijesz ale jesteś współuzależniona,poradnie są bezpłatne,idż do takiej poradni tam otrzymasz fachową pomoc,Twój partner również o ile będzie chciał się leczyć,jeżeli nie to Ty skorzystaj z takiej formy,pomogą Tobie spojrzeć na to wszystko z dystansem,ukierunkują Ciebie na racjonalne myślenie,wyjdziesz dużo silniejsza,spróbuj i nie marnuj życia swojego bo masz tylko jedno życie i trzeba je przeżyć najpiękniej jak tylko można a porażki traktuj jak doświadczenie,trzymam za Ciebie kciuki
ana41
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 maja 2012, o 11:11

Re: jestem załamana.:-(

Postprzez elzbieta45 » 16 gru 2012, o 16:34

tak to prawda Kasiu zycie masz tylko jedno i onie powinnas sie zatroszczyc . Trzymam kciuki ze dasz rade
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: jestem załamana.:-(

Postprzez Kassandra » 18 gru 2012, o 15:59

Kochana,

dopóki Ty nie staniesz się pewną siebie kobietą, tak długo będziesz spotykała mężczyzn którzy będą Cię ranić. Ewentualnie rycerzy chcących przytulić biedną sierotkę, by zostawić ją za jakiś czas dla innej sierotki.

Klucz jest w Tobie.

K.
Kassandra
 
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]