Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Marcia00 » 9 sty 2012, o 12:44

Polecam zajrzeć na stronę Soeco tam jest duży wybór kosmetyków ekologicznych:) Udzielanie są także porady telefoniczne.
Marcia00
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez mastylla » 30 wrz 2012, o 17:19

Z tzw "naturalnych" mialam kosmetyki Lush. Mydło z miodem - swietny zapach ale zuzywało się błyskawicznie. Szampony "w kostce" na początku frajda - moj pierwszy szampon który mydli się jak mydło ale biorąc pod uwagę stosuek ceny do jakości to szału nie ma. Kula do kąpieli "so white" tez mnie rozczarowała. Jedyne co moge polecic z Lush'a to krem do rąk w kształcie dłoni. Baaardzo tłusty, baaaardzo długo się wchania ale dobrze pielęgnuje dłonie.

http://perelkowy-swiat.ptaknet.pl/ - blog o kosmetykach i nie tylko. Zapraszam.
mastylla
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7 lip 2012, o 00:22

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Klara » 9 paź 2012, o 17:24

Nie znam dokładnie dokładnego składu olejku suchego Nuxe ale jestem nim zachwycona -wydaje mi się ze on wlasnie jest naturalnym produktem w 100%. Uzywam go od prawie 4 lat (ciało i wlosy, stosuję w lecie zamiast kremu do twarzy) , ostatnio zafundowałam sobie olejek z drobinkami złota, przyznam ze wole ten bez drobienek- wiec ten poczeka do następnego lata, bo dopiero przy opaleniznie warto go moim zdaniem stosować ewentualnie na wielkie wyjscie. Zapach olejku.... jest ujmujący:)))))
Klara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 9 paź 2012, o 15:41

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez popo » 13 lis 2012, o 21:34

Kochane cena nie zawsze idzie w parze z jakością, często jest to chwyt marketingowy, który każe nam myśleć "wydaję więcej, więc produkt musi być tego wart" ... jest wiele polskich marek, które oferują kosmetyki naturalne w przystępnych cenach i warto zwrócić na nie uwagę... Powód?
Naturalne składniki, to część przyrody, producenci mogą je nabyć od ekologicznych plantacji w dalekich zakątkach świata za relatywnie niską cenę, dlatego nie warto przepłacać.
Ja ostatnio zachwyciłam się kosmetykami polskiej frimy Choisee z http://sklepsamuel.pl , mój portfel nie wyszczuplał, a ciało mam teraz dopieszczone jak nigdy przedtem, a same produkty cieszą oko i urzekają nos swoimi zapachami! Można? Można! ;)
popo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 21:26

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez PychaxD » 21 lis 2012, o 11:11

ja to generalnie się nie znam na składach kosmetyków, na etykietkach i tych sprawach.
Ale samo hasło naturalne kosmetyki, ekologia itp robią ostatnio na mnie wrażenie. Jak dotąd to mam tak naprawdę jeden kosmetyk naturalny i ekologiczny (krem pod oczy eco beauty). Może to nie wiele, ale ja już mam mniejsze wyrzuty sumienia i cieszę się, że chociaż to robię dla planety. Od czegoś trzeba zacząć - może niebawem tych kosmetyków w mojej łazience zacznie przybywać :)

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Biopiekno_pl » 26 lis 2012, o 20:22

Kosmetyki naturalne pozbawione są konserwantów i sztucznych komponentów. Nie uczulają, są więc idealne dla alergików, oraz dla osób z problemami skórnymi. Stworzone są dla osób, które dbają o swoją urodę oraz zdrowie i dbają o otaczający ich świat i naturę. Co raz więcej kobiet i mężczyzn sięga po te kosmetyki i są bardzo zadowoleni z ich działania.

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.
Biopiekno_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 19:14

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez tiande » 3 gru 2012, o 15:39

Drogie Panie,
dobre i w przystępnej cenie są nowe na naszym rynku kosmetyki naturalne firmy Tiande.
Oferta dotyczy kosmetyków szeroko pojętych - od pasty do zębów po preparaty liftingujące i botoksopodobne. Oparte na ałtajskich,tybetańskich i chińskich recepturach.

Jeżeli chcecie poczytać więcej o tych produktach zapraszam na stronę http://www.etiande.pl
tiande
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 15:34

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez klarka » 3 gru 2012, o 21:39

takie kosmetyki to drogie są na pewno

Nie żałujmy tego co stracone, żałujmy olympus 70-300 tego... co możemy jeszcze stracić.
klarka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 21:35

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez PychaxD » 17 gru 2012, o 18:51

są droższe niż te normalne kosmetyki, no ale coś za coś.
Jeszcze zależy jaką firmę się wybierze, mój krem nie kosztował zaraz nie wiadomo ile - widziałam droższe:)

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Barbara Karol » 18 gru 2012, o 15:28

apollo napisał(a):Ostatnio sporo czytam na temat kosmetyków naturalnych.
Niby wszyscy piszą, że są bardzo dobre, ale kurcze... te ceny dosyć wysokie.
Nigdy nie ograniczałam się kosztowo przy zakupie kosmetyków, ale zwyczajnie czy warto?



Ja stosuje świetne kosmetyki do pielęgnacji włosów, w bardzo przystępnej cenie. Kupuje je w sklepie fryzjerskim
Barbara Karol
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 14:35

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Katia » 18 gru 2012, o 16:03

Mi też naturalna kosmetyki kojarzą się z apteką i wysoką ceną. Choć jest to duża generalizacja, to wydaje mi się, że to co dostępne wszędzie jest nie tak dobre od tego co tylko w niektórych punktach.

Katia
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 19:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez katimati89 » 19 gru 2012, o 10:10

Czasami kosmetyki naturalne różnią się od normalnych nazwą "naturalne". Reszta pozostaje bez zmian;p Można po prostu inwestować w dobre marki. Też nie najtańsze, ale sprawdzone. mogę wam polecić sklep, gdzie można kupic takie produkty. W tym sklepie fryzjerskim akurat do pielegnacji włosów, ale mają też serie z ziaji pro.
katimati89
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 15:18

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez classroom » 26 gru 2012, o 08:57

Ja stosuje kosmetyki beECO od flosleku. I patrząc na ich ceny nie uważam, żeby był bardzo drogie. Tym bardziej, że są wydajne, więc nie szkoda mi w nie zainwestować.
classroom
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 gru 2012, o 08:53

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Maj_ka » 27 gru 2012, o 13:58

Ja przekonałam się do kosmetyków mineralnych, na razie testuję różne pudry sypkie do twarzy i mogę stwierdzić, że są naprawdę fajne. Matują mi twarz, nie zostawiają sztucznej maski, są do tego pozbawione szkodliwych substancji oraz są całkiem wydajne:]
Maj_ka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 08:55

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Elcia83 » 30 mar 2013, o 11:20

Polecam z naturalnych kosmetyki firmy Vedara. Ich produkty mozna znaleźć na allegro, są naturalne, ręcznie robione i bez szkodliwych składników, np. parabenów. Ja mam suchą skórę, idealnie nawilżają! Polecam!!
Elcia83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 mar 2013, o 11:18

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez pannaM » 30 mar 2013, o 20:30

Nie znam pierwszy raz nazwę widzę. Ale ostatnio naturalne mydełka z białego jelenia mi spasowały.
pannaM
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 30 mar 2013, o 20:05

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez ania82 » 24 kwi 2013, o 15:30

ja używam naturalnych kosmetyków firmy http://pl.loccitane.com/kosmetyki-ekolo ... ,74872.htm - bardzo podpasowały mi kosmetyki na bazie migdałów i masła shea
ania82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 15:19

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez nikki_ta » 24 kwi 2013, o 16:15

ja powoli się przestawiam na naturalną pielęgnację, choć większość takich kosmetyków słono kosztuje...
nikki_ta
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Cekaji » 24 kwi 2013, o 20:21

ja używam naturalnych kosmetyków, właśnie mydełka szarego czy jajek chociażby do włosów albo cytrynkę do paznokci :)

To jest coś dla Ciebie, zobacz : beton strzelin
Cekaji
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 kwi 2013, o 20:18

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez gwiadka090 » 28 kwi 2013, o 11:20

maseczka z jajek na włosy, rewelacja :)ObrazekObrazekObrazekObrazek
gwiadka090
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28 kwi 2013, o 11:16

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Biopiekno_pl » 29 kwi 2013, o 14:04

Zapraszamy do naszego sklepu. Zajmujemy się sprzedażą naturalnym kosmetyków. W ofercie posiadamy kosmetyki renomowanych firm.

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.
Biopiekno_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 19:14

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez lalamido » 9 maja 2013, o 10:56

Kosmetyki naturalne są dużo lepsze nie tylko ze względu na składniki. Ja osobiście nie znoszę chemicznych zapachów jakimi są faszerowane drogeryjne kosmetyki. Lubię jak coś pachnie tak jak w rzeczywistości, delikatnie, a nie podrażnia wręcz nos. Ostatnio strasznie przypadły mi do gustu kosmetyki attirance (ja kupuję na zonafaraona). Szczególnie kule do kąpieli i peelingi (to już sprawdziłam). Poza tym kosmetyki naturalne nie należą do najtańszych, ale w tym sklepie mają ciągle coś w promocji.
lalamido
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 maja 2013, o 10:51

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez vicky0019 » 10 maja 2013, o 21:43

Ja nigdy nie zwracałam uwagi na rodzaj kosmetyków, ale od pewnego czasu kupuję kosmetyki ekologiczne marki L'Occitane i faktycznie widzę różnicę - szczególnie jeśli chodzi o kosmetyki nawilżające. W dniach 19-26maja wybieram się do galerii Mokotów, gdzie L'Occitane organizować ma jakiś event z konkursami - będzie można popróbować ich kosmetyki i wygrać wycieczkę do Prowansji.

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez agawa » 13 maja 2013, o 15:13

przyznam szczerze, że sama też sceptycznie podchodziłam do kosmetyków naturalnych. ostatecznie dostałam krem nawilżający i peeling od koleżanki. formy floslek, seria coś z ECO :P skóra odsapnęła trochę od chemicznych dodatków, kosmetyki mnie nie uczulają, stan skóry naprawdę się poprawił. kosmetyki prawie wykorzystałam, wiec już planuję zakup kolejnej partii ;)
agawa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 22:36

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez różowa987 » 14 maja 2013, o 11:58

Z naturalnych kosmetyków jestem wielką fanką masła shea :) Jest cudowne! Pięknie pachnie i doskonale nawilża. Wypróbowałam już parę kosmetyków, ale to masło jest najlepsze. Niestety masło, które używam da się kupić tylko przez internet. Planuję jeszcze wypróbować maskę do włosów, podobno też jest świetna :)))

Ostatnio edytowano 14 maja 2013, o 12:10 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
różowa987
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 maja 2013, o 11:48
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]